Комплект дитячих меблів "Пазл"

Сортувати:

Дитячий ігровий диван-пуф "Пазл"

Модель: Пазл

Гарний дитячий пуф − меблі, що якнайкраще підходять малюкам для ігор, навчання, будівництва «хатинок» і «барикад». М’які кути пуфів не залишають дітям можливості зачепитися, отримати подряпину або пошкодити одяг. Оригінальний дизайн не тільки робить набір пуфів «Пазл» цікавим для дітей, а й дозволяє трансформувати його в невеликий компактний диван. Оригінальний дизайн дозволяє цьому виробу вписуватися в різні інтер’єри, призначені для маленьких дітей. Характеристики виробу Модель «Пазл» вигото..

Стілець дитячий "Кроха"

Модель: Кроха

Зручний дитячий стілець з фанери підходить для використання в домашніх умовах, комплектації дитячих дошкільних установ. Усі матеріали, з яких виготовлений цей стільчик, є безпечними для дітей та мають необхідні підтвердження державних контролюючих органів. Ви можете замовити виріб потрібної висоти відповідно до нульової, першої, другої та третьої ростових груп. Характеристики моделі Розмір сидіння цієї моделі складає 280х260 мм. Клієнтам нашого інтернет-магазину, яким потрібно купити дитячий с..

Стілець дитячий "Кроха" з регулюванням висоти

Модель: Кроха РФ с РВ

Міцний і якісний дерев’яний дитячий стілець виготовлений з фанери. Його висота може регулюватися за трьома ростовими групами. Клієнти нашого інтернет-магазину можуть купити дитячий дерев’яний стілець, сидіння якого підіймається на висоту, зручну для 0, 1 і 2, або 1, 2 і 3 ростових груп. Таким чином, в залежності від моделі, яку ви обрали, її сидіння може підійматися на наступну висоту: 220, 260 і 300 мм; 260, 300 і 340 мм. Ця модель являє собою зручний дитячий дерев’яний стілець, який можна р..

Шафа для іграшок серії "Пазли"

Модель: ПЗ 42

Зручна, компактна і при цьому досить містка дитяча шафа для іграшок призначена для комплектації дитячих кімнат і дошкільних навчальних закладів. Нашим клієнтам, які хочуть купити шафу для іграшок на замовлення, є кілька моделей цього виробу, з різною масою і різними габаритними розмірами. Характеристики виробу Моделі, доступні для замовлення клієнтам, яким потрібна шафа в дитячу, перераховані в наведеній нижче таблиці. МодельВага, кг. Габаритний розмір, мм.ПЗ 2116401x320x840ПЗ 2222800x320x840..

Дитячий столик "Пазл" з регулюванням висоти

Модель: ДС 4ПЗРВ

Стильний виріб підходить для покупців, яким необхідно купити дитячий столик для дошкільного навчального закладу. Цей дитячий столик можна використовувати в якості індивідуального робочого місця для дитини, а можна поєднувати з трьома іншими столами в надійну та стійку конструкцію. Столик для дитячого садка Модель: «ДС-4ПЗРВ». Якісний столик для дитячого садка «Пазл», який ми пропонуємо, дозволяє розташувати для спільної роботи одразу чотирьох дітей, з’єднавши стільниці, виконані у формі пазлі..

Стінка дитяча для іграшок "Пазли"

Модель: Пазлы

Дитяча стінка для іграшок «Пазли» складається з чотирьох модулів, обладнаних 22-ма відкритими й закритими стелажами, для зберігання іграшок всієї групи в дитячому садку і школі. Має цікавий дизайн — являє собою конструкцію, створену з різнокольорових пазлів приємних відтінків. Такий дизайн припаде до душі кожній дитині, створить в групі позитивну атмосферу. Конструкція передбачає вільний доступ до іграшок. Це означає, що кожна дитина при необхідності зможе взяти будь-який предмет й поставити йо..

Комплект дитячих меблів "Пазл"