Шафа дитяча секційна для роздягальні

Компактна й дуже зручна дитяча секційна шафа для роздягальні призначена для використання в дитячих садках, спортивних залах і басейнах, які відвідують маленькі діти. Усі матеріали, використані для виготовлення цієї шафи, − безпечні й дозволені для використання у виробництві меблів для дітей дошкільного віку.


Характеристики виробу


Матеріал, з якого виготовлена ця дитяча секційна шафа для одягу, − ДСП класу емісії Є1, товщиною 16 мм. Торці матеріалу покриті крайкою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. Фасади виробу виготовлені в яскравому забарвленні, що допомагає створити в дитячому садку приємну для маленьких дітей атмосферу.


Клієнти, які хочуть купити дитячу секційну шафу для роздягальні, повинні підходити до вибору моделі відповідально. Саме роздягальня − перше приміщення, куди потрапляють батьки й діти, які відвідують дитячий садок. Воно повинно бути максимально зручним та оснащеним всіма необхідними меблями. Усі кути дверей цих шафок закруглені, щоб дитина не могла подряпатися або пошкодити одяг, відкриваючи й закриваючи шафку.


Переваги та особливості моделі


Наші покупці можуть вибрати один з двох варіантів колірної гами виробу, які ми пропонуємо за замовчуванням. Ця г ардеробна шафа для роздягалень виготовляється на замовлення. Терміни виготовлення залежать від завантаженості роботою нашого виробництва й обумовлюються під час обробки Вашого замовлення.


Колірна гамма виробу сподобається дівчаткам і хлопчикам. Наші покупці можуть вибрати необхідну кількість секцій − 2, 3 або 5, а також висоту й глибину виробу. Ми пропонуємо два варіанти дитячих шаф − більшу й меншу. Наші клієнти можуть замовити той варіант, який дозволить максимально ефективно використати простір приміщення, у якому будуть розміщені ці шафки.


Гарантійний термін експлуатації − 12 місяців.

Ширина620/920/1526 мм.
Глибина250/300 мм.
Висота1250/1400 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Кількість секцій2/3/5
Гарантійний термін експлуатації1 год.
Вага28/35 кг. 40/49 кг. 64/78 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа дитяча секційна для роздягальні

  • Модель: РЦ 32
  • SKU: РЦ 32
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 2020 грн