Стілець шкільний "Кадет на лижах"

Зручна і надійна модель для тих, хто хоче купити шкільний стілець класичного стриманого дизайну. Модель підходить для широкої аудиторії і може бути використана в школах, технікумах, ліцеях та інших навчальних закладах.


Характеристики виробу


Основою конструкції є металевий каркас, виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Висота сидіння цього стільця дорівнює 460 мм, що відповідає VI групі зросту.


Металевий каркас вкрито стійкою і якісною порошковою фарбою, що надійно захищає конструкцію від корозії.


Спинка і сидіння виробу виготовлені з міцної фанери, рівної або гнутої, товщиною 8 і 10 мм відповідно. Ширина сидіння стільця становить 380 мм. Всі кути фанери заокруглені, щоб уникнути забиття чи пошкодження одягу.


Особливості та переваги


Гнута фанера робить спинку зручною, та такою, що відповідає анатомічним особливостям людського організму. Заокруглені кути і пластикові заглушки металевих елементів роблять шкільний стілець більш безпечним у використанні. Замовники можуть вибрати один з двох варіантів фанери — гнуту або рівну, а також вибрати колір металевого каркаса з трьох варіантів, які ми пропонуємо.


Якщо Ви хочете оснастити навчальний кабінет зручними стільцями, міцними і надійними — Вам варто купити шкільний стілець «Кадет на лижах» в фірмовому інтернет-магазині українського виробника!

Ширина380 мм.
Глибина420 мм.
Висота460 мм.
КаркасТруба квадратного сечения 20x20 мм., толщиной не менее 1,2 мм.
Спинка й сидінняРовная фанера, толщиной 8мм. Гнутая фанера, толщиной 10мм.
ФарбаПорошковая
Гарантійний термін експлуатації12 месяцев
Вага5 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стілець шкільний "Кадет на лижах"

  • Модель: Кадет на лыжах РФ
  • SKU: Кадет на лыжах РФ
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 384 грн