Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Крісла для керівників

  Крісло "Атлант"

  У кабінеті кожного керівника має бути спеціальне крісло, за допомогою якого він зможе виконувати свою роботу з максимальним комфортом. Є також основним елементом інтер’єру робочого кабінету в..

  6 158 ₴

  Крісло "Куба"

  Як правило, крісло керівника − елемент облаштування робочого кабінету, який забезпечує підвищений комфорт й естетику дизайну, вміння подавати свою лідерську позицію. Цим вимогам на 100% відпо..

  14 913 ₴

  Крісло "Міністр EX"

  Крісло керівника «Міністр», виконане в суворій і правильній формі, сприяє підтримці правильної постави, не дозволяє спині втомлюватися. Це забезпечують якісне сидіння й спинка, які знижують н..

  9 926 ₴

  Крісло "Фідель"

  Крісло керівника «Фідель» відрізняється своєю якістю й престижним зовнішнім виглядом. Грає іміджеву роль, демонструючи партнерам та потенційним клієнтам статус свого власника, а також фінансо..

  18 931 ₴

  Крісло "Форсаж"

  Крісло керівника «Форсаж» має престижний зовнішній вигляд, підкреслюючи статус власника. Зручна, досить м’яка спинка, підголівник і сидіння дозволяють утримувати поставу в правильному положен..

  9 432 ₴

  Крісло "Рига"

  Ефективність й продуктивність роботи компанії та її власника безпосередньо залежать від рівня комфорту робочого місця. Адже правильно підібране крісло керівника дозволить зручно почуватися в ..

  7 886 ₴

  Крісло "Надір"

  Крісло керівника «Надір» безсумнівно забезпечить вам комфорт під час робочого дня. Висока якість матеріалів, стильний дизайн і доступна ціна грають ключову роль при виборі цієї моделі крісла...

  8 925 ₴


  Крісла для керівників від виробника

  Стильне крісло для керівника можна відрізнити від інших, розташованих в офісі, не тільки завдяки тому, що в ньому сидить начальник, але і за його конструктивними особливостями: підвищеним комфортом, поліпшеній якості збірки, презентабельному зовнішньому вигляду, дорогими матеріалами виготовлення. Ці меблі виконують не тільки практичну, але й іміджеву функцію. Тому підходити до вибору офісного крісла для керівника необхідно з відповідальністю, підібравши виріб, який буде відображати високий статус і витончений смак свого власника.

  Як вибрати крісло для керівника?

  Базові особливості, на які варто звертати увагу, збираючись купити крісло для керівника:

  • спинка крісла має бути не тільки ергономічною, точно повторюючи обриси спини, але й бути вищою, ніж спинки всіх інших крісел, розташованих в офісі;
  • крісло повинно мати підвищений комфорт, мати добре продуману конструкцію, мати стильний дизайн, який буде працювати на позитивний імідж Вашої компанії в очах відвідувачів, які будуть спілкуватися з Вашим босом;
  • якщо є можливість і необхідність, можна вибрати модель з додатковими функціями регулювання.

  Зовнішній вигляд крісла для керівника повинен відображати статус власника, демонструвати його фінансові можливості й те, наскільки серйозно він працює над своїм іміджем. Також слід звертати увагу на комплектацію крісла ‒ те, який механізм забезпечує його регулювання. Серед механізмів, що найчастіше зустрічаються, можна назвати мультиблок, тільт, синхро лайт, аніфікс, а також поворотний механізм. Якісну модель можна фіксувати в декількох положеннях.

  Якщо керівника влаштовує звичайне хитання, без фіксації, можна віддати перевагу виробам з системою тільт. Здійснюючи вибір, слід орієнтуватися на вподобання і потреби конкретного керівника.

  Чому Вам варто купити крісла для керівника у нас?

  Наша компанія, виготовляючи офісні крісла для керівників, робить особливий акцент на якості, конструюючи моделі з тривалим терміном експлуатації. Зовнішня привабливість виробів, які ми пропонуємо, не погіршується з часом, їх механізми добре працюють протягом гарантійного терміну, який ми пропонуємо нашим клієнтам, і після його закінчення.

  Замовляючи крісла для кабінету керівника в нашому інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в тому, що купуєте виріб, який прослужить Вам багато років. Ще однією вагомою причиною здійснити замовлення в нашому інтернет-магазині є низька ціна на всю продукцію, яку ми можемо запропонувати, як безпосередній виробник.

  Офісні крісла для керівників

  Велику роль в забезпеченні якості офісних крісел для керівника грають матеріали, з яких зроблено покриття виробів. У нашому асортименті представлені моделі, обтягнуті екошкірою, а також комбінованою оббивкою. Для всіх цих виробів можна вибрати бажане забарвлення з великої кількості пропонованих варіантів.

  Важливу роль відіграє мобільність конструкції. Директор повинен мати крісло, яке буде забезпечувати свободу переміщення в робочій зоні. Щоб це забезпечити, в крісло вбудовуються системи, які обертаються на 360°, ковзають по підлозі, дозволяють конструкції відхилятися назад. Великий асортимент, представлений в нашому інтернет-магазині, дозволяє зробити вибір, і придбати крісло, максимально відповідне робочій зоні керівника Вашого офісу.

  Замовляйте крісло для кабінету керівника!

  Найважливішим показником, на який слід звертати увагу, вибираючи крісла для керівників зі шкіри, екошкіри, тканини та інших матеріалів, є ергономічність. Керівник проводить в кріслі щодня 8 і більше годин, і, якщо крісло не забезпечує йому належного комфорту, не відповідає потребам тіла, якість управлінської роботи може знизитися. Регулювання висоти, відповідність крісла формам тіла, наявність зручних підлокітників ‒ найважливіші показники, що впливають на вибір конкретних моделей.

  Оформляйте замовлення на офісне крісло керівника на нашому сайті або зв’яжіться з нашими менеджерами, які дадуть відповідь на всі Ваші запитання!

  Error in text!

  Thanks!