Дошки для офісів

Сортувати:

Фліпчарт "Стандарт"

Модель: Стандарт

Фліпчарт є маркерно-магнітною дошкою, яка має кріплення для листа й блоку паперу, перегортаєтся за принципом блокнота. Дана модель є ідеальним рішенням для проведення лекцій, презентацій, семінарів та інших занять, де є потреба у стенді для наочної демонстрації інформації. Конструкція кріпиться на триногу, є зручною в переміщенні й транспортуванні. Регулювання по висоті відбувається за допомогою спеціальних гвинтів. Магнітна поверхня виробу дозволяє прикріплювати за допомогою магнітів навчальні..

Фліпчарт "Преміум"

Модель: Премиум

Магнітно-маркерний фліпчарт «Преміум» відмінно підходить для облаштування офісів, конференц-залів та інших підприємств. Його можна використовувати для проведення уроків, курсів або тренінгів. Магнітні властивості маркерної дошки дозволяють писати й малювати кольоровими маркерами або крейдою. Як крейдяна, так і маркерна поверхні легко стираються. Є повністю переносною конструкцією − ви можете з легкістю переміщати його з однієї частини приміщення в іншу. Стійкість конструкції забезпечується завд..

Дошка пробкова 1-поверхнева

Модель: Доска пробковая 1П

Пробкова дошка − незамінний предмет для розміщення наочної інформації. Використовується в школах, вищих навчальних закладах, різних компаніях, державних і громадських установах. Виготовлена з натуральної дрібнозернистої пробки. Така структура дозволяє надійно закріплювати інформацію на її поверхні за допомогою канцелярських кнопок або голок, не залишаючи слідів. Після механічних впливів вона відразу ж відновлює свій первинний зовнішній вигляд. Обрамлена рамкою з алюмінію, яка має пластикові кут..

Аксесуари для шкільних дошок

Модель: Аксессуары для досок

У розділі «Аксесуари для шкільних дошок» ви знайдете губку для стирання маркера, крейду та аксесуари для дошки. Губка є незамінним елементом в кабінетах, де проводяться конференції, наради, семінари, навчальні уроки, бізнес-тренінги та інші заходи. Модель призначена для маркерної (білої) поверхні. В асортименті представлений набір маркерів для магнітної дошки. Вони також підходять для малювання написів на емалі, пластиці, й навіть порцеляні. Маркер для сухостираючих дошок не залишає на ній слід..

Дошки для офісів

Ви можете купити фліпчарт недорого!


В навчальних закладах і офісах є потреба в інформаційних дошках, які можна використовувати під час проведення презентацій, на які можна кріпити аркуші паперу або ж спеціальні великоформатні блокноти. Охочим купити фліпчарт, наша компанія пропонує як моделі, що працюють з папером, маркером або крейдою. Конструкція наших фліпчартів стійка ‒ вони складаються зі зручних ніжок, якісної робочої поверхні, невеликої, але зручної полички для маркерів, крейди або іншого письмового приладдя.


Невелика вага ‒ близько 9-10 кг для більшості моделей, що дозволяє зручно переміщати пристрій. Моделі, призначені для крейди, як і моделі для маркера мають магнітну поверхню, до якої за допомогою спеціальних магнітів можна кріпити різні навчальні та демонстраційні матеріали.


Поспішайте купити дошку для офісу з доставленням!


Якщо Вам необхідно купити дошку для офісу, ознайомтеся з асортиментом, який пропонує інтернет-магазин «Меблі-Техностиль». Наші моделі є досить легкими, зручними у використанні. Вони є чудовими інструментами для демонстрації інформації, організації презентацій або навчання. Конструкція виробу дозволяє зручно, компактно й швидко скласти та поставити його в підсобне приміщення або інше місце, в якому він не буде займати багато місця.


Наші фліпчарти просто й швидко очищаються ‒ це можна зробити за допомогою губок, ганчірок, а також спеціальних спреїв. Більшість наших виробів мають параметри 700х1000 мм, що робить їх зручними для використання. Покупці, які здійснюють замовлення на нашому сайті, мають можливість відчути такі переваги співпраці з компанією «Меблі-Техностиль»:


  • ми використовуємо тільки якісні матеріали, які повністю відповідають вимогам ДСТУ, і мають всі необхідні висновки санітарно-епідеміологічної експертизи;
  • ми пропонуємо оптимальні ціни на продукцію власного виробництва ‒ посередники найчастіше пропонують такі товари з серйозною націнкою, ми ж, як безпосередній виробник, можемо порадувати клієнтів доступними цінами;
  • ми пропонуємо швидкі терміни виготовлення, що обумовлюються заздалегідь, і швидке доставлення по всій території України;
  • наші співробітники ‒ професіонали й знавці своєї справи, тому ми продаємо товари високої якості.

Пропонуємо купити офісну дошку для презентацій


Клієнти, яким необхідно купити офісну дошку для презентацій, повинні визначитися з бажаним розміром даного виробу. Серед іншого асортименту ми пропонуємо одноповерхневі коркові дошки для офісів. Замовники можуть вибрати дошку зручного для них розміру ‒ від 700х1000 мм до 2000х1000 мм. У нашому інтернет-магазині можна знайти кілька різновидів обладнання для презентацій, яке можна використовувати як в офісах, так і в навчальних закладах.


Найбільшою популярністю серед нашого асортименту товарів користуються зручні фліпчарти та коркові дошки, до яких кріпляться оголошення, буклети та інша паперова інформаційна продукція. За допомогою офісних дошок проводити презентації та зберігати на них озвучену інформацію.


Пропоновані нами варіанти є зручними та надійними, вони мають міцну конструкцію, створені з матеріалів високої якості. Термін служби пропонованих нами моделей ‒ від 1 року.


У нас можна вигідно купити дошки для офісу


Збираючись купити дошки для офісу, корисно вивчити особливості їх використання, щоб вибрати найбільш зручну модель, що відповідає потребам співробітників або учнів. Якщо Ви збираєтеся писати на одній зі слов’янських або європейських мов, тобто зліва направо, Вам краще стояти ліворуч від дошки, щоб погляд Вашої аудиторії міг зручно ковзати зліва направо.


Не варто забувати писати на офісних дошках оптимальним шрифтом, щоб усі глядачі могли розглянути текст. Не варто нехтувати й малюнками під час презентації ‒ саме вони роблять розповідь вчителя, викладача або співробітника офісу будь-якої компанії, більш доступною і неформальною.


Замовляйте дошки для офісів необхідної конструкції, оформляйте замовлення самостійно або телефонуйте нашим менеджерам, які допоможуть Вам визначитися з вибором й правильно оформити замовлення!

Каталог PDF