Дошки для шкіл і ВНЗ

Сортувати:

Навчальна дошка магнітна

Модель: Доска 1П "Стандарт"

В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете широкий вибір шкільних дошок різних розмірів, які відмінно впишуться в інтер'єр будь-якого навчального закладу, конференц-залу офісу або підприємства. Поверхня магнітної навчальної дошки «Стандарт» виконана зі спеціального матеріалу, який має магнітні властивості. На її поверхню нанесено спеціальне полімерне покриття антивідблиску, яке повністю усуває негативний вплив освітлення, а також допомагає використовувати виріб у якості аудиторної дошки ..

Дошки трьохповерхневі для шкіл

Модель: Доска 3П "Стандарт"

Шкільні триповерхневі дошки можна використовувати для обладнання навчальних закладів. Вони підходять також для того, щоб наочно донести до відвідувачів та співробітників інформацію в сфері бізнесу, для проведення курсів, занять з підвищення кваліфікації. Модель «Стандарт» передбачає написання крейдою, маркером або комбінований варіант. Робоча поверхня моделі виготовлена на основі металополімеру — матеріалу з магнітними властивостями. Габаритний розмір виробу й вага: 2250х1000 мм. 17 кг. 3000х..

Дошки чотирьохповерхневі для шкіл

Модель: Доска 4П "Стандарт"

Нові чотирьохповерхневі шкільні дошки з конструкцією «книжка» дозволяють показати більше інформації на тій же площі в порівнянні зі стандартними моделями. Дошка має 4 робочі поверхні, які передбачають написання крейдою, маркером, і комбінований варіант. Стулка виробу знаходиться посередині і не виходить за межі дошки, що економить простір. Підходить для комплектації шкільних установ та інших навчальних закладів. Розміри, доступні до замовлення: 1500х1000 мм 2000х1000 мм Поверхня шкільних дош..

Шкільна дошка п'ятиповерхнева

Модель: Доска 5П "Стандарт"

П'ятиповерхневі шкільні дошки є одним з найпопулярніших різновидів моделей шкільних і аудиторних дошок. Наявність 5 робочих поверхонь дозволяє продемонструвати учням та студентам набагато більше інформації. Конструкція має кілька частин — основу й кілька стулок, з боків яких є дві поверхні — внутрішня й лицьова. Робоча поверхня має магнітні властивості, бо виконана з металополімеру. Дошка має також спеціальне покриття антивідблиску, що допомагає усунути негативний вплив освітлення. У комплектац..

Шкільна дошка семиповерхнева

Модель: Доска 7П "Стандарт"

Шкільні дошки — один з головних способів комунікації в навчальному процесі. Семиповерхнева модель підходить для використання у всіх освітніх установах. Ви можете використовувати її в якості аудиторної дошки або дошки для малювання. Для створення окантовки використано профіль, виготовлений з алюмінію. Ця окантовка має антиблікове полімерне покриття, що захищає поверхню від подряпин, і зміцнення шурупами. Переваги моделі: зносостійка робоча поверхня, посилення металом зі зворотного боку, стійкіст..

Дошка поворотна мобільна

Модель: Доска поворотная

Магнітна мобільна дошка відрізняється своєю ергономічністю, мобільністю та зручністю у використанні. Має дві робочі поверхні, які дозволяють відобразити в два рази більше інформації. За допомогою поворотного механізму ви можете повертати робочу частину дошки на 360 °. Вузли фіксації, розташовані знизу, дозволяють закріпити її на одному місці. Підходить для навчальних цілей. Передбачає розміщення в освітніх установах, офісах й інших підприємствах. Розміри виробу, доступні до замовлення: 1500х10..

Аксесуари для шкільних дошок

Модель: Аксессуары для досок

У розділі «Аксесуари для шкільних дошок» ви знайдете губку для стирання маркера, крейду та аксесуари для дошки. Губка є незамінним елементом в кабінетах, де проводяться конференції, наради, семінари, навчальні уроки, бізнес-тренінги та інші заходи. Модель призначена для маркерної (білої) поверхні. В асортименті представлений набір маркерів для магнітної дошки. Вони також підходять для малювання написів на емалі, пластиці, й навіть порцеляні. Маркер для сухостираючих дошок не залишає на ній слід..

Розграфлення - 125 грн./1 кв.м.

Модель: Расчерчивание

Наша компанія пропонує додаткову послугу – лазерне розграфлення шкільної дошки. Отримані лінії буде видно протягом всього терміну експлуатації дошки, не вимагаючи подальшої корекції. Такий підхід дозволить зробити записи й креслення чіткішими, підвищивши рівень освіти в навчальному закладі. Особливо актуальною така технологія розлініювання є для учнів 1-4 класів, адже при такому підході школярам буде набагато комфортніше писати цифри й букви. Матеріал, що використовується для виготовлення повер..

Дошки для шкіл і ВНЗ

Чому Вам варто купити шкільну дошку у нас


Найважливіший елемент оснащення навчального кабінету — це зручна шкільна дошка високої якості, яка повинна бути надійною і сучасною. Ми пропонуємо клієнтам, які хочуть купити шкільну дошку, кілька варіантів різної конструкції. У нашому інтернет-магазині можна замовити шкільні дошки:


 • одноповерхневі;
 • триповерхневі;
 • чотирьохповерхневі;
 • п’ятиповерхневі;
 • семиповерхневі.

Окремою нашою послугою, яку ми надаємо за бажанням, є лазерне розкреслення, яке ми здійснюємо за допомогою спеціальної технології. Таке розкреслення наноситься на дошку всього один раз, і надалі не вимагає корекції, залишаючись на ній назавжди.


Розкреслення проводиться із застосуванням унікальної технології, яка створює ефект «вічного» розкреслення, добре помітного протягом усього часу експлуатації, забезпечуючи комфортне й тривале використання.


Замовляючи шкільні дошки в нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте наступні переваги, які може надати співпраця з нашою компанією:


 • висока якість використаних матеріалів ‒ усі вони відповідають вимогам ДСТУ і мають відповідні сертифікати санітарно-епідеміологічної експертизи;
 • швидкі терміни доставлення й спосіб оплати, зручний для замовника;
 • докладні консультації менеджерів;
 • швидкі терміни виготовлення замовлених товарів і своєчасне доставлення;
 • зручний спосіб оплати;
 • оптимальні ціни на товари нашого виробництва ‒ такі, що може запропонувати клієнтам тільки безпосередній виробник;
 • гарантію від 1 року, яку ми надаємо на наші вироби.

Переваги наших товарів


Поверхня більшості пропонованих нами дошок покрита матеріалом, що має магнітні властивості ‒ металополімером. Це дозволяє кріпити до дошки навчальні матеріали за допомогою магнітів.


Також усі наші шкільні дошки мають покриття, яке перешкоджає появі на поверхні дошки відблисків ‒ це нівелює будь-який вплив освітлення, що негативно впливає на учнів. Поверхня наших дошок стійка до подряпин і пошкоджень, довговічна й міцна, а все, що написано на ній, добре видно навіть з задніх парт.


Наші дошки призначені для комплектації сучасних навчальних закладів, і відповідають всім вимогам якості та безпеки.


Робочі поверхні створених нами моделей можуть бути призначені для написання з використанням крейди або маркера. Також вони можуть бути комбінованими. У комплектацію більшості різновидів, крім самої дошки, входять комплект для її монтажу, технічний паспорт, крейдозбірник і схема для монтажу. При транспортуванні ми пакуємо всю нашу продукцію в спеціальні види транспортної тари.


Зносостійкі поверхні наших шкільних дошок зі зворотного боку посилені металом. Вони стійкі до механічних пошкоджень і деформації, навіть при зміні температури. Більшість моделей представлені в декількох варіантах розмірів робочих поверхонь.


Для окантовки використовується алюмінієвий профіль високої якості, який для збільшення терміну служби покритий спеціальним захистом від подряпин, і додатково укріплений шурупами.


Вибирайте також аксесуари для шкільних дошок!


Також в нашому інтернет-магазині можна знайти аксесуари для шкільних дошок, такі як:


 • губки для стирання маркерів;
 • набори маркерів;
 • набори магнітів, що складаються з шести позицій;
 • біла шматкова крейда в упаковках по 2 кг;
 • біла крейда в упаковках по 51 шт.

Дані аксесуари дозволяють повноцінно працювати зі шкільними дошками, щоб зробити навчальний процес максимально зручним.


Збираєтесь купити шкільну дошку і маєте додаткові питання, відповіді на які не знайшли в описі товарів? Телефонуйте нам на будь-який з номерів, вказаних в розділі «Наші контакти» і отримайте відповіді на Ваші питання від наших менеджерів!

Каталог PDF