Комплект дитячих меблів "Лондон"

Сортувати:

Стінка для іграшок "Повітряна куля"

Модель: Воздушный шар

Дитяча стінка «Повітряна куля» є найкращим рішенням для комплектації дитячих та ігрових кімнат, дошкільних установ. Це зручна й містка зона, де малюки можуть зберігати іграшки та інші речі, а також вчитися їх складати. Модель відмінно гармоніює з різними інтер’єрами дитячих кімнат і садків. Підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток. Крім своєї функціональності має оригінальний дизайн, приємне поєднання кольорів − це дозволяє підтримувати затишну атмосферу, стимулює малюка до підтримання по..

Стелаж для іграшок і посібників "Біг-Бен"

Модель: Биг Бен

Стелаж для іграшок «Біг-Бен» виконаний у вигляді вежі — стане одним з головних акцентів кімнати. Являє собою конструкцію з яскравим фасадом, обладнану п’ятьма поличками. Є найкращим варіантом для комплектування малометражних дитячих кімнат. У садку, спальні малюка або ігровій кімнаті стане ідеальним місцем для зберігання іграшок, шкільного приладдя, книг, сувенірів та інших предметів. Оригінальний дизайн та яскрава колірна гамма будуть стимулювати дитину підтримувати порядок в кімнаті. Модель в..

Стелаж для іграшок і посібників "Арка"

Модель: Арка

Для комфортного й повноцінного розвитку дитині потрібно багато вільного простору, тому захаращувати кімнату великою шафою не завжди доцільно. Особливо, коли площа дитячої кімнати невелика. Ідеальним рішенням в цій ситуації стане стелаж для іграшок «Арка» — не тільки заощадить багато вільного місця, а й прикрасить кімнату малюка, допоможе упорядкувати книги, іграшки та інші предмети. Передбачений для комплектації дошкільних установ, ігрових зон, дитячих кімнат. Плюс даної моделі в тому, що всі р..

Стелаж для іграшок "Колесо огляду"

Модель: Колесо обозрения

Стелаж для іграшок «Колесо огляду» призначений для обладнання садків та інших дошкільних установ, а також ігрових зон в торгових центрах. Модель має безліч поличок, на яких розмістяться улюблені іграшки, конструктори, книги, нагороди, фотографії та сувеніри. Оригінальний дизайн створить в кімнаті приємну обстановку, що сприяє розвитку фантазії. Модель служить не тільки елементом інтер’єру, але й улюбленим місцем для ігор. А також важливим інструментом, що сприяє гармонійному розвитку малюків. З..

Стінка для іграшок "Тауерський міст"

Модель: Тауэрский мост

У дітей завжди багато речей — від іграшок до матеріалів для творчості, сувенірів і книг. Дитяча стінка «Тауерський міст» входить в колекцію меблів «Лондон». Має 8 закритих поличок, а також 4 відкриті полиці, чого достатньо для зберігання й підтримки чистоти в кімнаті. Тематичний дизайн, гармонійне поєднання кольорів створюють в кімнаті ігрову атмосферу. Модель стане яскравим акцентом в інтер’єрі, а також буде гармонійно поєднуватися з іншими елементами меблів. Стінка розроблена таким чином, щоб..

Ігрова стінка "Автобус"

Модель: Автобус

Дитяча стінка «Автобус» відмінно доповнить ігрову зону в торгових центрах, школах, дитячих садках та інших дошкільних установах. Формує правильне середовище, яке сприятиме фізичному й розумовому розвитку малюків. У процесі гри у дітей проявляються таланти й інтереси, розвиваються навички комунікації, дружні взаємини, вміння розподіляти ролі. Модель дозволяє дітям втілити в реальність ті ситуації, з якими вони стикаються в повсякденному житті. Має два відділення з комфортними сидіннями для водія ..

Комплект дитячих меблів "Лондон"

Колекція дитячих меблів «Лондон» − унікальний, яскравий і сучасний комплект меблів з мотивами Британії, для облаштування дитячих садків, ігрових зон в розважальних центрах, дошкільних установах. Виконана в приємній колірній палітрі, поєднує в собі естетичні та ергономічні властивості меблів. У колекції багато різних гарнітурів, таких як стелажі для іграшок і посібників, стінки для іграшок, ігрова стінка.


Кожен з модулів виконаний у вигляді головних визначних пам’яток Лондона − вежі «Біг-Бен», колеса огляду «Лондонське око», «Тауерського моста», лондонського автобуса, тріумфальної арки. Завдяки цьому меблі для садочків виглядають цікаво для маленьких дітей, створюють приємну атмосферу в приміщенні, сприяючи гармонійному розвитку особистості. Колекція меблів для дитячих садків спонукає дітей складати іграшки на свої місця. Являє собою багатофункціональну систему зберігання, куди помістяться всі іграшки, книги та особисті речі вихованців групи дитячого садка.


Переваги колекції меблів «Лондон»


  1. Екологічно чиста сировина. У виробництві меблів ми використовуємо якісні ДСП й МДФ, які мають всі необхідні сертифікати якості, відповідають державним стандартам.
  2. Безпечна конструкція. Всі кутові елементи колекції заокруглені, що забезпечує повну безпеку. Особлива увага приділяється якості збірки − конструкція надійна та зносостійка.
  3. Функціональність. Кожен з модулів має безліч стелажів, відкритих і закритих поличок для зберігання іграшок та інших речей.
  4. Гармонійне поєднання кольорів комплекту меблів і оформлення в єдиному стилі.

Характеристика стелажів для іграшок і посібників


  1. Модель «Біг-Бен» має 5 містких поличок, прикрашена фасадом з МДФ у вигляді справжньої вежі. Передбачає використання як разом з іншими модулями колекції, так і окремо. Дозволяє грамотно облаштувати меблями в дитячу приміщення з невеликими габаритами, створити з дитиною власну невелику бібліотеку. Крім основного призначення послужить цікавою деталлю інтер’єру.
  2. Перевагою моделі «Арка» є компактні розміри, що дозволяє розмістити необхідні іграшки та інші предмети у вільному доступі для дитини. Це також спрощує процес складання речей на свої місця. Завдяки своєму дизайну, відмінно вписується в більшість інтер’єрів дитячих кімнат.
  3. Яскрава модель «Колесо огляду» не залишить байдужою жодну дитину. Дизайн стелажа виконаний у вигляді колеса огляду з різнокольоровими кабінками, на кожній з яких є невелика поличка. Дитина може поставити туди улюблені іграшки, сувеніри, нагороди, фотографії в рамочці. На нижній стелаж можна помістити книги та інші речі. Соковиті кольори виробу підібрані гармонійно та не викликають ефекту роздратування.

Характеристики ігрової стінки «Автобус»


Ігрова стінка «Автобус» є найбільш затребуваною моделлю, завдяки грамотному поєднанню ігрової функції з функцією зберігання. Модель повністю повторює дизайн знаменитого червоного англійського автобуса. Має 3 відділення, одне з яких передбачене для зберігання іграшок, книг та інших речей. Два інших − це кабіна водія та пасажирський салон зі зручними сидіннями, де діти зможуть з інтересом проводити вільний час, грати в сюжетно-рольові ігри, спілкуватися один з одним.


Характеристики стінок для іграшок


Модель «Тауерський міст» відрізняється своєю функціональністю: налічує 8 закритих і 4 відкриті полички. Дозволяє правильно й компактно розподілити для зберігання безліч іграшок, книг, навчальних матеріалів та інших необхідних предметів. Гармонійне поєднання кольорів робить модель універсальною − підходить для хлопчиків і дівчаток, відмінно доповнює різні інтер’єри дитячих кімнат.


Один з найбільш неординарних способів ознайомитися з панорамами Лондона − відправитися екскурсійним маршрутом на повітряній кулі й подивитися види цього фантастичного міста з висоти. Стінка для іграшок «Повітряна куля» дозволить малюкам зануритися в цю пригодницьку атмосферу. Має яскравий дизайн, фасад у вигляді повітряної кулі, полички у вигляді хмар, відсік для зберігання іграшок у вигляді кошика повітряної кулі.


Умови оформлення замовлення


У нас ви можете купити меблі для дитячих садків безпосередньо від виробника без націнок. Для вас передбачені зручні способи оплати та оперативна доставка в будь-який населений пункт України за допомогою транспортних служб. Оплата товарів здійснюється безготівковим платежем. Вартість послуг доставки й збірки обмовляється й оплачується окремо. У розділі «Наші контакти» вказані номера телефонів для зв’язку з нашими менеджерами. Не пропускайте наші вигідні акції та знижки.


Каталог PDF