Комплект дитячих меблів "Моряк"

Сортувати:

Дзеркало МДФ "Моряк"

Модель: Моряк

Дитяче дзеркало «Моряк» витримане в оригінальному стилі. Ексклюзивний дизайн спеціально розроблений нашими кращими спеціалістами. Модель можна поєднувати з іншими меблевими виробами, які витримані у відповідній стилістиці. Це дозволить сформувати інтер’єр, що відповідає єдиній концепції. Як й інші меблі, що оточують дітей на ранніх етапах розвитку, дзеркала для спортзалу допомагають формувати цікаву для дитини обстановку в дошкільному закладі. Дитина повинна позитивно сприймати атмосферу та інт..

Стінка для іграшок, посібників і одягу "Моряк"

Модель: Моряк

Оригінальна модель дитячої стінки виконана в стильному ексклюзивному дизайні, добре вписується в інтер’єри дошкільних установ. Ця зручна й ергономічна стінка може використовуватися не тільки в дитячих садках, але й в домашньому інтер’єрі. Будь-які меблі, з якими контактують маленькі діти, особливо на початку своєї соціалізації, впливають на їх сприйняття світу, і допомагають дітям розвиватися. Стінка «Моряк» допомагає створити приємну обстановку в приміщенні, комфортні умови для дітей. Характе..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Моряк"

Модель: РЦМ 33

Шафа для роздягальні «Моряк» − оригінальна дизайнерська модель секційної шафи, спеціально розроблена нами для облаштування дошкільних установ, басейнів, спортивних залів й інших установ, призначених для маленьких дітей. Ми пропонуємо надійні моделі даних шаф в декількох варіантах − з 2,3 або 5 секціями. Місткі меблі дозволяють дитині розмістити всі необхідні речі, верхній одяг та взуття.Основні характеристики моделі «Моряк» Кожна секція складається з декількох відділень, верхнього, призначе..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Моряк" з лавою

Модель: РЦМ 33

«Моряк» − оригінальна модель дитячої секційної шафи, спеціально розробленої нами для клієнтів, яким потрібні шафи для дитячих роздягалень. Цей виріб має ексклюзивний дизайн, підходить для комплектації дитячих садків, спортивних залів, басейнів та інших установ, які можуть відвідувати діти дошкільного віку. Надійні шафи для роздягалень дитячого садка «Моряк» пропонуються нами в трьох варіантах − з двома, трьома і п’ятьма секціями. Містка конструкція дозволяє дитині зручно помістити в шафку всі н..

Скриня для іграшок "Моряк"

Модель: Моряк

Ящик для іграшок серії «Моряк» − це ціла скриня для скарбів, куди можна складати іграшки, милуватися ними, перебирати й сортувати, вирішуючи, у що б зараз пограти. Ця система зберігання забезпечить порядок в дошкільних установах й ігровій зоні початкової школи, а також з перших років життя буде привчати малят акуратно ставиться до своїх іграшок. Передбачає розміщення біля входу/ виходу на вулицю в садку або групі дитячого садка. Підходить для зберігання іграшок і спортивного інвентарю. Ящик вик..

Комплект дитячих меблів "Моряк"

Створюючи затишок в дитячій кімнаті й дошкільному навчальному закладі, подбайте про якісні меблі, які будуть не тільки функціональними й безпечними, але й цікавими для малюка. Красивий і оригінальний комплект дитячих меблів «Моряк» подарує вашій дитині позитивний настрій, гармонію в будинку й дошкільному закладі. Хол дитячого садка або ігрова зона, виконані в морському стилі, обов’язково порадують кожну дитину. У комплект входять: стінка для іграшок, посібників й одягу, секційна шафа для роздягальні, дзеркало, виконане у вигляді справжнього ілюмінатора корабля.


Переваги вибору даного комплекту дитячих меблів:


 • єдиний дизайн, стилістика й колірна гамма;
 • економія часу − вам не доведеться підбирати кожен елемент окремо;
 • економія бюджету;
 • гарантія якості − ми є прямим виробником меблів та відповідаємо за якість наших товарів;
 • всі матеріали виготовлення мають відповідні сертифікати якості.

Наші конструктори й дизайнери ретельно продумують кожну деталь моделей з урахуванням вікових особливостей дітей, від основи до фурнітури. Колекція дитячих меблів виготовлена з ламінованої ДСП та елементів МДФ. Матеріали на 100% відповідають стандартам екологічності та вимогам ДСТУ. Модулі не мають гострих кутів, що забезпечує повну безпеку. Приємна текстура й приваблива лицьова фурнітура дитячих меблів зроблять інтер’єр дошкільних установ затишним для маленьких дітей.


Характеристики стінки «Моряк»


 1. Підходить для комплектації садків та інших дошкільних установ, кімнат, ігрових зон.
 2. Має 3 секції − для верхнього одягу, з закритими поличками, з поличками різного типу й висувною шухлядою.
 3. Має надійну й довговічну конструкцію, виконану з ДСП, товщина якої становить 16 мм.
 4. Торці покриті крайкою, товщиною 0,5 мм, яка додатково захищає матеріал від вологого середовища й механічних пошкоджень.
 5. Конструкція спирається на спеціальні ніжки-гвоздики, які запобігають пошкодженням підлоги.

Дана модель − ідеальний варіант меблів в дитячу для зберігання верхнього одягу, постільної білизни, іграшок, книг, канцелярії та інших предметів. Яскраве забарвлення приверне увагу дитини, завдяки чому процес складання іграшок після ігор і цікавого проведення часу стане приємним для дітей та батьків.


Характеристики шафи для роздягальні


У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете модель шафи «Моряк» на 2,3 і 5 секцій, що дозволяє обставити як великі, так і малометражні роздягальні дитячого садка. Секційна шафа є незамінним елементом меблів для дитячих садків, адже це особистий простір кожної дитини, яка відвідує дошкільний заклад. Передбачає зберігання одягу, змінного взуття, іграшок та інших речей.


 1. Кожна секція має кілька відділень − верхнє, прикрите дверцятами, і нижнє, для взуття.
 2. Усі верхні відділення оснащені металевими гачками для одягу.
 3. Фасади й стінки конструкції виконані з ДСП, товщиною 16 мм, і прикрашені фасадами з МДФ.
 4. Ніжки-гвоздики захищають підлогове покриття від пошкоджень.

Характеристики дзеркала «Моряк»


 1. Має круглу форму, дизайн виконаний у вигляді ілюмінатора корабля. Дуже добре поєднується з іншими елементами колекції й різними інтер’єрами дитячих кімнат.
 2. Безпечна конструкція запобігає ризику травматизму.
 3. Виконане з безпечних матеріалів, які відповідають вимогам ДСТУ.
 4. Має накладку з МДФ, товщиною 10 мм.

Умови оформлення замовлення


Наша компанія є прямим виробником меблевих виробів. Ми пропонуємо вам купити комплекти меблів для дітей за вигідною вартістю, без націнки, яку пропонують посередники. Щоб оформити покупку, заповніть простий бланк замовлення – це займе у вас не більше 5 хвилин. Оплата товарів здійснюється безготівковим платежем. Ми доставимо замовлення в зазначені терміни в будь-який населений пункт України. Не пропускайте наші вигідні акції та актуальні знижки!


Каталог PDF