Ліжка

Ліжка

Ми пропонуємо купити ліжка в широкому асортименті


На сторінках нашого інтернет-магазину можна знайти й купити ліжка різної конфігурації, що відрізняються технічними особливостями та стилістичним виконанням. В цілому наші ліжка можна розділити на три великі категорії:


  • армійські;
  • призначені для гуртожитків;
  • дитячі.

Всі моделі, як дитячі, так і розроблені для армії й навчальних закладів, створені з якісних матеріалів, що відповідають вимогам державних стандартів. Використані нами матеріали мають відповідні висновки санітарно-епідеміологічної експертизи.


Як вибрати й купити ліжко


Потенційні покупці, що займаються закупівлею для навчальних закладів та інших державних установ, можуть купити ліжка, оформивши замовлення в нашому магазині, і вказавши необхідну кількість одиниць. На даний момент в нашому каталозі є вибір одномісних, двомісних та тримісних ліжок.


Двомісні ліжка у два яруси оснащені сходами, які полегшують потрапляння на верхній ярус. Наші клієнти можуть замовити ліжко і для однієї дитини, призначене для використання в домашніх умовах. Існують також оригінальні багатоярусні ліжка, призначені для родин з кількома дітьми. Також в нашому інтернет-магазині можна замовити дитячі ліжечка-колиски.


Визначившись з необхідною моделлю, Ви можете самостійно здійснити замовлення. Або зв’язатися з нашими менеджерами, якщо Вам необхідно отримати відповіді на додаткові питання чи дізнатися терміни виготовлення або відвантаження замовлення. «Меблі-Техностиль» надає гарантійні зобов’язання на термін від 12 місяців на кожну поставлену одиницю товару. Доставлення здійснюється по всій території України відповідно до обумовлених термінів.


Залежно від наявності або відсутності простору в приміщенні, для якого Ви хочете придбати меблі, можна підібрати більш-менш габаритні ліжка, а також при необхідності вибрати додаткові опції. Можна замовити вироби, виконані в стриманому й мінімалістичному дизайні, або навпаки, прикрашені декоративними елементами ‒ наприклад, художнім фрезеруванням.


Поспішайте недорого купити ліжко з матрацом в інтернет-магазині!


Ліжко ‒ найважливіший елемент меблів, який не тільки має добре вписуватися в інтер’єр, але й бути зручним, забезпечуючи комфортний сон. Якщо Вам потрібно купити ліжко з матрацом недорого в інтернет магазині, серед наших товарів Ви знайдете актуальні моделі.


Пропоновані нами варіанти відрізняються стилістичними й технічними особливостями ‒ розміщені зображення дають повне уявлення про зовнішній вигляд, а в описі можна дізнатися технічні характеристики кожного виробу.


Наші клієнти можуть вибрати й купити ліжко, яке буде відповідати стилістиці Вашого приміщення, вписуватися в дизайн і мати необхідні Вам характеристики. Якість наших виробів гарантована завдяки надійним сертифікованим матеріалам та високому професіоналізму наших співробітників.


Вам варто замовити ліжка у нас!


Якщо Ви збираєтеся купувати ліжко в інтернет-магазині, Вам варто звернутися в нашу компанію, щоб скористатися її перевагами:


  • оптимальними цінами, які може запропонувати кінцевому покупцеві тільки виробник;
  • високою якістю виробів, в яких використані тільки сертифіковані, дозволені державними стандартами, матеріали;
  • зручною для клієнта формою оплати;
  • швидкими термінами виготовлення, яких ми чітко дотримуємося;
  • доставленням по території України в заздалегідь обумовлені терміни.

Ми пропонуємо надійні та зручні моделі зі стійкою конструкцією, створені з безпечних матеріалів, що дозволяє створити приємну обстановку й хороші умови для відпочинку.


Асортимент ліжок, пропонованих нашим інтернет-магазином, постійно оновлюється. Крім цього, у нас можна замовити й інші меблі для використання в домашніх умовах, в навчальних закладах та інших установах.


Купуйте ліжка в інтернет-магазині «Меблі-Техностиль» і створюйте хороші умови для сну та відпочинку за допомогою нашої продукції. Робіть простір для відпочинку зручним і комфортним разом з нами!

Каталог PDF