Додаткові модулі

Сортувати:

Антресоль Б 563

Модель: Б 563

Зручна антресоль з ДСП дозволяє раціонально використовувати простір житлового або офісного приміщення. Це один з найбільш популярних різновидів меблів для квартир і житлових будинків. Може встановлюватися поверх шафи чи стелажа або на стіну за допомогою металевих навісів. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Клієнти, які хочуть купити антресоль, можуть вибирати одну з декількох моделей, з різними габаритними розмірами (ШхГхВ) й масою: «Б 563», 640х320х370 мм, маса − 11 кг; «Б 565», 640х570..

Антресоль Б 593

Модель: Б 593

Клієнти, які хочуть купити антресоль, можуть замовити в нашому інтернет-магазині моделі з різними габаритними розмірами, які підходять до шаф цієї ж серії. Ця антресоль має три відділення, які закриваються дверцятами. Її можна розташувати поверх стелажа, шафи або повісити на стіну за допомогою металевих навісів. Виріб виготовляється на замовлення. Терміни виготовлення й відвантаження обумовлюються під час оформлення та обробки Вашого замовлення нашими менеджерами й залежать від завантаженості на..

Підставка під системний блок

Модель: Подставка ПСБ

Зручна мобільна підставка під системний блок комп’ютера дозволяє пересувати його настільки, наскільки це дозволяють кабелі. Робить зручнішим прибирання в приміщенні та дозволяє зробити робоче місце працівника офісу більш комфортним. Матеріали, які застосовувалися для виготовлення підставки, дозволені чинним санітарним законодавством України для використання в навчальних закладах. Тому підставка під системний блок на коліщатках може використовуватися в домашніх умовах, офісах, школах, ВУЗах, і де..

Додаткові модулі

Замовляйте додаткові модулі для меблів в Ваш офіс


Клієнтам, які замовляють меблі для свого робочого приміщення, часто буває потрібно купити модулі для меблів, які допомагають удосконалити придбані раніше вироби. Клієнти можуть знайти в асортименті нашого інтернет-магазину наступні додаткові елементи, що дозволяють розширити функціональність меблів:


  • антресолі;
  • навісні полки;
  • приставні столи;
  • підставки під системні блоки та монітори;
  • полиці під клавіатуру і мишу;
  • надставки на столи.

Всі перелічені вище елементи створюються на нашому власному виробництві з ламінованої ДСП класу емісії формальдегіду Е1. Цей матеріал — безпечний для людини та дозволений до використання чинним українським законодавством. Наші вироби відрізняються надійністю і міцністю, і вже заслужили багато позитивних відгуків від задоволених покупців.


Приставний стіл: вибираємо разом


Часто трапляється так, що офісному працівникові не вистачає письмового столу звичайних розмірів — наприклад, іноді один або кілька фахівців підсаджуються до керівника групи або проекту для проведення швидкої наради або для обговорення проміжних підсумків роботи. Також інколи розміру стільниці може не вистачати для розміщення нової техніки — принтера, сканера тощо. В такому випадку необхідно купити приставний стіл, який дозволить збільшити розмір стільниці, зберігаючи гармонійну меблеву композицію.


Часто наші покупці замовляють приставні напівкруглі столи для кабінетів керівників. Незаперечною перевагою таких моделей є легкість, з якою їх можна перемістити в будь-яке зручне місце, компактність і практичність. Такі моделі встановлюють збоку від великого письмового столу, щоб забезпечити посадку помічника або співробітника під час наради, або щоб розташувати необхідні документи чи техніку.


Ви можете купити підставку під системний блок у нас!


Столи зі спеціальними елементами, які позиціонують як «комп'ютерні», іноді буває незручно використовувати конкретному співробітнику. Інколи такі столи неможливо розташувати в конкретному офісі. Буває і так, що спочатку співробітнику був необхідний письмовий стіл, без додаткових опцій для розміщення комп'ютера, тому що він користувався ноутбуком. Але згодом ситуація змінилася, для співробітника був придбаний комп'ютер, і виникла потреба купити підставку під системний блок на коліщатках. У нашому асортименті присутні міцні і зручні підставки, на яких можна розмістити системний блок комп'ютера і зручно переміщати його в разі потреби, не піднімаючи.


Потрібно купити підставку під монітор — телефонуйте нам!


Правильна посадка людини за комп'ютером забезпечує можливість зберігати працездатність протягом тривалого часу, допомагає уникнути втоми очей і м'язів шиї. Монітори часто розташовують набагато нижче, ніж потрібно співробітнику, тому виникає потреба купити підставку під монітор.


Присутня в асортименті нашого магазину настільна підставка під монітор виготовлена у формі трикутника, що дозволяє розташувати її як в центрі столу, так і в його куті. Монітор займає не так багато місця на робочому столі, але він виконує найважливішу функцію візуалізації інформації. Якщо Ви відчуваєте незручність при роботі і хочете, щоб монітор був трохи вище, замовляйте зручну підставку на нашому сайті!


Надставки на комп'ютерні столи


Незалежно від того, наскільки велика стільниця, на ній не завжди можна розмістити все необхідне. Для того, щоб зробити робоче місце більш комфортним, використовують надставки на столи, зручні та практичні пристосування, завдяки яким стає можливим розташувати на робочому місці велику кількість потрібних працівникові предметів. Надставка на письмовий стіл, яку пропонує наш інтернет-магазин, виготовлена з тієї ж ламінованої ДСП, що і інші додаткові модулі. Вона добре вписується в офісний інтер'єр і може використовуватися в поєднанні зі стільницями різного дизайну.


Хочете купити антресоль — вибирайте на нашому сайті!


Якщо в офісі є місце під антресоль, і саме цей предмет меблів дозволяє вирішити питання з раціональним використанням офісного простору, Вам варто придбати цей аксесуар. Ми пропонуємо клієнтам купити антресолі, виготовлені з тих же надійних і якісних матеріалів і фурнітури, що і інші додаткові модулі. Наші антресолі зручно комбінуються з іншими меблями нашого виробництва.


Замовляйте представлені в цій категорії товари або зв'язуйтеся з нашими співробітниками для отримання додаткових консультацій!

Каталог PDF