Меблі для роздягальні

Сортувати:

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Морська хвиля"

Модель: РЦМВ 33

Пропонуємо вашій увазі шафи для одягу в дитячий садок «Морська хвиля» − оригінальний виріб з унікальним дизайном. Головна дизайнерська задумка − це легка морська тематика. Адже меблі для дитячого садка повинні створювати приємну атмосферу, викликати у дітей бажання повертатися в дитячий садок і проводити там час. Завдяки цікавому дизайну та приємному поєднанню кольорів, модель допомагає створити цікавий для дітей інтер’єр.Основні характеристики виробу Шафа для роздягальні виконана з надійно..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Морська хвиля" з лавою

Модель: РЦМВ 33

Пропонована Вашій увазі, дитяча секційна шафа з лавою дитячою для роздягальні «Морська хвиля» − виріб оригінального, абсолютно унікального дизайну. Основа дизайну цього виробу − легка й весела морська тематика. Меблі, якими обставлений дитячий садок, повинні створювати приємну обстановку для малюків, викликати у них бажання кожен день знову й знову приходити в дитячий садок і проводити там час. Ці шафки, завдяки своєму ігровому, оригінальному й красивому зовнішньому вигляду, допомагають створит..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Бджілка"

Модель: РЦП 33

Модель «Бджілка» − цікаве дизайнерське рішення шафи для роздягальні в дитячий садок. Облаштувавши дошкільні установи такою шафою, ви створите в приміщенні роздягальні приємну обстановку, яка буде викликати у дітей бажання навчатися в дитячому садку й повертатися туди кожного дня.Характеристики секційної шафи «Бджілка» Корпус виробу виконаний з ЛДСП, товщиною 16 мм. Фасади зроблені з МДФ, додатково прикрашеної фігурним фрезеруванням і декоративними елементами в образі бджілки та бджолиних со..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Бджілка" з лавою

Модель: РЦП 33

«Бджілка» − оригінальна модель шафи для роздягальні дитячого садка. Ця модель виконана в ексклюзивному, на 100% оригінальному дизайні, спеціально розробленому нашими співробітниками. «Бджілка» допомагає створити в приміщенні, призначеному для переодягання маленьких дітей, комфортну та приємну для них обстановку, яка буде викликати в малюків бажання знову і знову приходити в дитячий садок та проводити там час. Характеристики шафи для роздягалень дитячого садка «Бджілка»: основа конструкції шаф..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Моряк"

Модель: РЦМ 33

Шафа для роздягальні «Моряк» − оригінальна дизайнерська модель секційної шафи, спеціально розроблена нами для облаштування дошкільних установ, басейнів, спортивних залів й інших установ, призначених для маленьких дітей. Ми пропонуємо надійні моделі даних шаф в декількох варіантах − з 2,3 або 5 секціями. Місткі меблі дозволяють дитині розмістити всі необхідні речі, верхній одяг та взуття.Основні характеристики моделі «Моряк» Кожна секція складається з декількох відділень, верхнього, призначе..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Моряк" з лавою

Модель: РЦМ 33

«Моряк» − оригінальна модель дитячої секційної шафи, спеціально розробленої нами для клієнтів, яким потрібні шафи для дитячих роздягалень. Цей виріб має ексклюзивний дизайн, підходить для комплектації дитячих садків, спортивних залів, басейнів та інших установ, які можуть відвідувати діти дошкільного віку. Надійні шафи для роздягалень дитячого садка «Моряк» пропонуються нами в трьох варіантах − з двома, трьома і п’ятьма секціями. Містка конструкція дозволяє дитині зручно помістити в шафку всі н..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Неон"

Модель: РЦН 33

Шафи для одягу в дитячий садок є обов’язковим атрибутом меблів в дошкільних установах, дитячих спортивних секціях, басейнах. Відвідуючи установи для дошкільнят, насамперед діти перевзуваються й переодягаються, для чого важливо забезпечити їм комфортні умови. Наявність компактних і функціональних шафок − це також хороший спосіб показати батькам, які приводять своїх дітей в садок, турботу про їхній комфорт.Головні характеристики виробу Матеріал, з якого виконаний корпус даної моделі, − ДСП, т..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Неон" з лавою

Модель: РЦН 33

Для дошкільного навчального закладу дитяча секційна шафа з лавою дитячою для роздягальні є обов’язковим елементом меблів. Діти, які відвідують дитячий садок, по приходу, у першу чергу переодягаються й перевзуватися, для чого їх потрібно забезпечити комфортними умовами. Наявність зручних шафок для переодягання − також хороший спосіб показати батькам, які привели своїх дітей в дитячий садок, Вашу турботу про комфорт малюків. Таким чином, ці меблі також можуть позитивно позначатися на репутаці..

Шафа секційна для роздягальні "Подорож"

Модель: РЦП 33

Компактна й містка дитяча секційна шафа для роздягальні передбачає комплектацію дитячих садків, басейнів, спортивних залів та інших установ, призначених для маленьких дітей. Ви можете вибрати модель на замовлення з різною кількістю секцій − 2, 3 або 5. Головна особливість цієї моделі − наявність оригінальних і яскравих дверцят з фігурним фрезеруванням, на яких зображені кораблик, літак і повітряна куля.Опис моделі Корпус шафи для роздягальні виготовлений з ДСП, товщиною 16 мм, класу емісії ..

Шафа секційна для роздягальні "Подорож" з лавою

Модель: РЦП 33

Компактна, але містка дитяча секційна шафа й лава дитяча для роздягальні для одягу призначені для роздягалень дитячих садків, басейнів та спортивних залів. Виріб може виготовлятися з різною кількістю секцій − двома, трьома або п’ятьма. Відмітна особливість цієї моделі − наявність на поверхні дверей, виготовленого з МДФ, фігурного фрезерування з зображенням кораблів, повітряних куль, сонця, моря. Характеристики виробу Модель: «РЦП 23». Корпус шафи для роздягальні виготовлений з ДСП класу емісі..

Шафа секційна для роздягальні "Фрукти - Цифри"

Модель: РЦФ 33

Компактна й функціональна шафа для роздягальні в дитячий садок «Фрукти-Цифри» спеціально розроблена нашими інженерами й дизайнерами для облаштування роздягалень в дошкільних установах. Ця модель необхідна вам, якщо ви хочете створити в передпокої атмосферу, яка буде позитивно впливати на імідж, і стане свого роду «візитною карткою» вашої установи. Адже саме передпокій у першу чергу бачать батьки й відвідувачі, які приводять своїх дітей в дошкільний заклад. А також створить комфортну атмосферу дл..

Шафа секційна для роздягальні "Фрукти - Цифри" з лавою

Модель: РЦФ 33

Компактна дитяча секційна шафа для роздягальні спеціально розроблена нашими дизайнерами та інженерами. Ця модель дозволяє раціонально й ефективно використовувати простір приміщення дитячого садка, у якому діти переодягаються після того, як приходять з вулиці. Саме роздягальня є свого роду «візитною карткою» приміщення, і саме її бачать в першу чергу батьки, які приводять своїх дітей до дошкільного навчального закладу. Правильно оформлена роздягальня, обладнана всіма необхідними меблями, не тіль..

Полиця для дитячого взуття

Модель: ПО-12

Цей виріб − зручна й містка полиця для взуття в дитячий садок, яка дозволяє розмістити досить велику кількість взуття в одному місці, заощадивши простір приміщення. Верхні кути конструкції заокруглені, щоб уникнути травматизму й пошкоджень одягу. Виріб має чотири яруси для зберігання дитячого взуття. Знизу конструкції розташовані пластикові опори, які запобігають пошкодженням підлогового покриття. Характеристики моделі Якщо Вам потрібна полиця для дитячого взуття, щоб укомплектувати дитячий са..

Шафа дитяча секційна для роздягальні

Модель: РЦ 32

Компактна й дуже зручна дитяча секційна шафа для роздягальні призначена для використання в дитячих садках, спортивних залах і басейнах, які відвідують маленькі діти. Усі матеріали, використані для виготовлення цієї шафи, − безпечні й дозволені для використання у виробництві меблів для дітей дошкільного віку. Характеристики виробу Матеріал, з якого виготовлена ця дитяча секційна шафа для одягу, − ДСП класу емісії Е1, товщиною 16 мм. Торці матеріалу покриті крайкою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. Фасади..

Шафа дитяча секційна для роздягальні з лавкою

Модель: РЦЛ 33

Гарна й міцна дитяча секційна шафа з лавою дитячою для роздягальні, обладнана спеціальною лавкою, яка дозволяє дитині зручно скористатися верхньою полицею. Усі, використані для виробництва цієї моделі матеріали, − безпечні й дозволені чинним законодавством. Яскраве забарвлення фасадів допомагає створити цікаву для дітей, приємну обстановку в дитячому садку. Характеристики виробу Модель: «РЦЛ 23». Основний матеріал, з якого виготовлена ця шафа для роздягальні − ламінована ДСП, товщиною 16 мм, ..

Шафа дитяча для роздягальні

Модель: РД 22

Призначена для комплектації дошкільних навчальних закладів, дитяча шафа для роздягальні може мати дві, три або п’ять секцій, на вибір покупця. Меблі, якими укомплектована роздягальня дитячого садка, допомагають створити комфортні умови для дітей, які переступають поріг дитячого садка, демонструють ставлення керівництва дитячого садка до комфорту вихованців, і служать свого роду «візитною карткою» дитячого садка в очах батьків. Характеристики виробу Модель: «РД 22». Виріб виготовлено з ДСП тов..

Лава дитяча для роздягальні

Модель: ЛД 21

Стильна та сучасна дитяча лавка для роздягальні доступна для замовлення в нашому фірмовому інтернет-магазині. Конструкція спирається на пластикові опори, які запобігають ушкодженню лінолеуму або іншого підлогового покриття. Модель вдало вписується в різні інтер’єри дитячих садків, басейнів і спортзалів, призначених для маленьких дітей. Характеристики моделі Якщо Вам потрібна міцна лавка з ДСП, яка відмінно підходить для організації зручних місць для сидіння в спортзалах, передпокоях дитячих са..

Лава дитяча для роздягальні на металевому каркасі

Модель: Л 22

Зручна дитяча лавка для роздягальні має безпечну конструкцію без гострих кутів. Усі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками, які роблять лавку безпечнішою, позбавляючи дітей можливості подряпатися або пошкодити одяг. Модель відмінно підходить для дитячих садків, спортивних залів і гуртків для маленьких дітей. Характеристики виробу Ця лавка для роздягальні виготовлена на основі міцного каркаса з металевих труб, що мають круглий перетин, діаметром 22 мм. Також використовує..

Лава дитяча для роздягальні на металевому каркасі ДСП

Модель: Л 23

Зручна дитяча лавка для роздягальні має безпечну конструкцію без гострих кутів. Усі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками, які роблять лавку безпечнішою, позбавляючи дітей можливості подряпатися або пошкодити одяг. Модель відмінно підходить для дитячих садків, спортивних залів і гуртків для маленьких дітей. Характеристики виробу Ця лавка для роздягальні виготовлена на основі міцного каркаса з металевих труб, що мають круглий перетин, діаметром 22 мм. Також використовує..

Шафа дитяча для роздягальні з лавкою

Модель: РДЛ 23

Виготовлена з якісних, безпечних для маленьких дітей матеріалів, шафа для роздягальні в дитячий садок доповнена спеціальною лавкою, яка робить її використання більш зручним. Двосекційна модель відмінно вписується в різноманітні інтер’єри, і дозволяє вмістити всі речі, необхідні вихованцеві дитячого садка. Характеристики виробу Модель: «РДЛ 23». Основний матеріал, з якого виготовлена ця дитяча секційна шафа– ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. ..

Шафа дитяча 5-місна з фігурними дверима (хромовані труби)

Модель: Шафа дитяча секційна для одягу

Основні параметри та габаритні розміри шафиГабаритні розміри: 1550х550х1560 мм. Матеріал: корпус, полиці, стійки: ДСП ламінована, товщина 16 мм. Задня стінка: ДВП ламінована біла 3 мм. Фасад оклеєний крайковою стрічкою ПВХ - 1мм; інші частини шафи ПВХ - 0,5 мм. Гачки для меблів хромові малі. Кольорові дверцята з вирізом. Заокруглені кути. Труба хромована d=16 мм.Колір: бук, апельсин, лайм, жовтий, синій, червоний...

Меблі для роздягальні

Шафи для дитячих роздягалень


Дитяча секційна шафа для роздягальні необхідна в кожному дошкільному навчальному закладі ‒ це не тільки корисний меблевий виріб, а й елемент особистого простору дитини, яка відвідує дитячий садок. Моделі шафок, які можна знайти в нашому інтернет-магазині, максимально зручні у використанні для маленьких дітей.


Діти можуть класти в шафу для роздягальні одяг, змінне взуття, іграшки та інші особисті речі. Клієнти, яким необхідні шафи в роздягальню для дитячого садка, можуть замовити у нас моделі високої якості, що виготовляються з надійних матеріалів і міцної фурнітури, відповідають вимогам ДСТУ та мають необхідні висновки контролюючих санітарних органів.


Дитяча шафа для роздягальні


Замовляючи дитячі шкафчики для роздягальні у нашому інтернет-магазині, клієнти можуть відчути ряд переваг співпраці з компанією «Меблі-Техностиль»:


  • ми створюємо свої вироби з безпечних, якісних, довговічних і міцних матеріалів;
  • наші шафки виготовлені в стильному, оригінальному дизайні, розробленому професіоналами високого рівня;
  • як виробник, ми можемо запропонувати приємні для клієнтів ціни на всі товари нашого виробництва;
  • гарантуємо надійність конструкції та збірки й своєчасну доставку;
  • кожен клієнт захищений 12-місячною гарантією на придбану продукцію.

Як вибрати шафу для роздягальні в дитячий садок


Основне призначення дитячих шкафчиків в садочок ‒ створити зручне, компактне та індивідуальне місце для зберігання дитячих речей. Однак, як й інші меблі, з якими контактують маленькі діти, шафа для роздягальні в дитячий садок виконує не тільки свою безпосередню функцію.


По-перше, всі меблі, з якими контактують маленькі діти, повинні бути не тільки безпечними, але й цікавими. Повинні стимулювати маленьких дітей вивчати навколишній світ, створювати цікаву для малюків, доброзичливу обстановку в навчальному закладі.


По-друге, саме дитяча секційна шафа для роздягальні дозволяє дитині мати свого роду особистий простір в дитячому садку. Обираючи шафки, звертайте увагу не тільки на якість матеріалів і фурнітуру, а й на дизайн виробу. Бажано, щоб фасади мали яскраве забарвлення. У такому випадку шафки допоможуть сформувати яскравий та цікавий для дітей інтер’єр.


Дитяча секційна шафа для роздягальні від виробника


Пропонована нами ціна на шкафчики секційні для школи ‒ оптимальна пропозиція для більшості дошкільних установ. Співробітники навчальних закладів, які хочуть придбати шафки для роздягалень дитячих садків, знайдуть в асортименті «Меблі-Техностиль» необхідні товари за невисокими цінами. Як виробник, ми пропонуємо оптимальні ціни на продукцію найвищої якості, без націнок, що зазвичай формуються непрямими постачальниками.


Пропонуємо купити дитячу секційну шафу для роздягальні


Якщо Ви займаєтеся закупівлями меблів, і Вам потрібно купити дитячі шкафчики для роздягальні дитячого садка, спортивного комплексу, групи дошкільної підготовки або іншої дитячої установи, вивчіть наш асортимент.


Моделі меблів легко мити й чистити, їх конструкція дозволяє, не докладаючи зайвих зусиль, підтримувати належну чистоту в дошкільному закладі. Купуючи наші меблі, Ви отримуєте довговічний, надійний товар, який не доведеться незабаром замінити новим. Наші шафки мають спеціальні полиці для зручного розміщення взуття, просторе відділення для верхнього одягу та речей, як правило, з двома міцними металевими гачками з обох боків.


Клієнти можуть самостійно оформити покупку на нашому сайті, після чого менеджери швидко зв’яжуться з ними й оброблять замовлення. Покупці, у яких виникають додаткові питання, можуть зателефонувати нашим менеджерам за номерами телефонів, розміщеними в розділі «Наші контакти», й отримати докладну консультацію.

Каталог PDF