Шафа дитяча секційна для роздягальні з лавкою

Гарна й міцна дитяча секційна шафа з лавою дитячою для роздягальні, обладнана спеціальною лавкою, яка дозволяє дитині зручно скористатися верхньою полицею. Усі, використані для виробництва цієї моделі матеріали, − безпечні й дозволені чинним законодавством. Яскраве забарвлення фасадів допомагає створити цікаву для дітей, приємну обстановку в дитячому садку.


Характеристики виробу


Модель: «РЦЛ 23».


Основний матеріал, з якого виготовлена ця шафа для роздягальні − ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу емісії Е1. Торці цього матеріалу покриті плівкою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. В залежності від побажань замовника, ця дитяча секційна шафа для роздягальні може мати дві, три або п’ять секцій.


Наші покупці можуть вибрати бажане забарвлення виробу з двох варіантів, які ми пропонуємо за замовчуванням. Усі кути дверей закруглені, щоб мінімізувати ймовірність отримання подряпин або пошкоджень одягу.


Переваги та особливості


У верхній частині кожної секції є поличка для головних уборів, інших речей та аксесуарів. Також у кожній секції є два гачки для верхнього одягу. Покупці, які хочуть купити секційну дитячу шафу для роздягальні, можуть вибирати цю модель, щоб раціонально розпорядитися простором передпокоїв дитячого садка.


Лавочка може зручно поміститися в нижню частину секційної шафи, щоб зекономити простір у приміщенні. Фасади яскравого забарвлення підіймають дітям настрій.


Виріб виготовляється на замовлення, з урахуванням потреб і побажань клієнтів. Терміни виготовлення залежать від поточної завантаженості виробництва й обумовлюються менеджером під час обробки й оформлення Вашого замовлення.


Гарантійний термін експлуатації цієї шафи − 12 місяців.

Ширина620/920/1526 мм.
Глибина300 мм.
Висота1400 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Кількість секцій2/3/5
Гарантійний термін експлуатації1 рік
Вага38/53/84 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа дитяча секційна для роздягальні з лавкою

  • Модель: РЦЛ 33
  • Артикул: РЦЛ 33
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 2651 грн