Шафа дитяча секційна для роздягальні "Неон" з лавою

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Неон" з лавою

  • Модель: РЦН 33
  • Артикул: РЦН 33
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 4119 грн

Для дошкільного навчального закладу дитяча секційна шафа з лавою дитячою для роздягальні є обов’язковим елементом меблів. Діти, які відвідують дитячий садок, по приходу, у першу чергу переодягаються й перевзуватися, для чого їх потрібно забезпечити комфортними умовами. Наявність зручних шафок для переодягання − також хороший спосіб показати батькам, які привели своїх дітей в дитячий садок, Вашу турботу про комфорт малюків. Таким чином, ці меблі також можуть позитивно позначатися на репутації вашого навчального закладу.


Характеристики виробу


Модель: «РЦН 23».


Матеріал, з якого виготовлений корпус цієї шафки, являє собою ДСП класу емісії Е1, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриті якісною ПВХ-крайкою, товщиною 1 мм, такого ж кольору, що й ламінована ДСП.


Двері шафки виготовлені з іншого матеріалу − глянцевої МДФ, покритої плівкою з ПВХ. Замовники, яким потрібна шафа для роздягальні в дитячий садок, можуть вибрати необхідну кількість секцій − дві, три або п’ять. Висота шафки становить 1400 мм, глибина − 300 мм. Ширина виробу, в залежності від кількості секцій, становить 620, 920 або 1526 мм.


Особливості та переваги


Ця дитяча шафа для роздягальні має відділення з полицею для головних уборів і двома гачками для розміщення верхнього одягу, закрите дверцятами з МДФ. А також відділення для взуття, яке є відкритим з гігієнічних міркувань. Яскраве забарвлення дверей дозволяє створити цікаву для маленьких дітей обстановку в роздягальні.


Знизу конструкції розташовані пластикові опори, які дозволяють захистити покриття підлоги від пошкоджень. Якщо Вам необхідно купити дитячу секційну шафу для роздягальні, віддайте перевагу цій стильній моделі, виготовленій з на 100% якісних і безпечних матеріалів.


Гарантійний термін експлуатації меблів становить 12 місяців.


Увага: ціна товару вказана без урахування вартості збірки.

Ширина620/920/1526 мм
Глибина319 мм
Висота1400 мм
Товщина ДСП16 мм
Матеріал фасадівМДФ глянец
Товщина пластикової крайки ПВХ1 мм
Вага35/48/75 кг
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF