Стільці шкільні, лави учнівські, аудиторні

Сортувати:

Стілець П-подібний на круглій трубі

Модель: СГП 1

Цей шкільний стілець, висота якого може регулюватися, призначений для оснащення навчальних приміщень. Каркас виробу виготовлений з труби круглого перетину, П-подібної форми. Модель передбачає регулювання висоти каркаса на 380, 420 і 460 мм, для четвертої, п'ятої та шостої ростових груп, або на висоту 420, 460 і 510 мм, для п'ятої, шостої та сьомої ростових груп. Це дає можливість налаштувати шкільні меблі індивідуально під кожного учня й використовувати для різних вікових груп. Шкільний стілець..

Стілець шкільний "Кадет на лижах"

Модель: Кадет на лыжах ГФ

Зручна й надійна модель для тих, хто хоче купити шкільний стілець класичного стриманого дизайну. Модель підходить для широкої аудиторії та може бути використана в школах, технікумах, ліцеях та інших навчальних закладах. Характеристики виробу Основою конструкції є металевий каркас, виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Висота сидіння цього стільця дорівнює 460 мм, що відповідає VI групі зросту. Металевий каркас вкрито стійкою та якісною порошковою фарбою, яка надійно за..

Стілець шкільний "Кадет на лижах" з регулюванням висоти

Модель: Кадет на лыжах ГФ с РВ

Ця модель — хороший варіант для тих, хто хоче купити шкільний стілець, висота якого регулюється, виготовлений з матеріалів високої якості. Стілець є модифікацією іншої, схожої моделі без регулювання висоти.  Характеристики виробу Основа конструкції стільця — металевий каркас, виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 і 25х25 мм. Каркас пофарбовано порошковою фарбою високої якості, безпечною та якісною, яка надійно захищає конструкцію від корозії. Замовники можуть самостійн..

Стілець шкільний "Кадет"

Модель: Кадет ГФ

Замовники, які хочуть купити шкільний стілець класичного дизайну та надійної конструкції, можуть віддати перевагу саме цій моделі. Шкільний стілець «Кадет» являє собою стійку конструкцію, основою якої служить металевий каркас, виготовлений з труб квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Характеристики моделі Металевий каркас цього виробу пофарбовано якісною та стійкою порошковою фарбою. Вона, як і всі інші матеріали, використані у виробництві цього стільця, є безпечним матеріалом, дозволеним д..

Стілець учня "Оптима" з регулюванням висоти

Модель: Оптима РВ

Хочете купити шкільний стілець з регулюванням висоти, виготовлений з безпечних і якісних матеріалів? Хочете, щоб куплені Вами стільці «росли» разом з Вашими учнями, дозволяючи змінювати висоту стільниці? Тоді стілець для учня «Оптима» з регулюванням висоти − модель, яка ідеально Вам підходить! Характеристики моделі Основа конструкції – металевий, суцільно зварений, каркас, зроблений з труби діаметром 25 і 32 мм. Каркас пофарбований стійкою порошковою фарбою, на 100% безпечною для школярів. Фар..

Стілець "Аліса NEW"

Модель: Алиса NEW

Зручна модель надійної конструкції, призначена для тих, хто хоче купити офісний стілець універсального дизайну. Основа конструкції − міцний металевий каркас. Модель має зручне сидіння, покрите тканиною «Букле» або штучною шкірою. Цей стілець можна використовувати для комплектації гуртожитків, їдалень, офісних приміщень і навчальних закладів. Характеристики виробу Металева основа виробу – суцільно зварений каркас на основі труб квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Каркас пофарбований стійко..

Стілець "Класік"

Модель: Классик

Стілець «Класік» − відмінна модель для замовників, які хочуть купити офісні стільці за невисокою ціною, і при цьому отримати надійні, міцні вироби високої якості. Хочете вибрати недорогий, але безпечний стілець, виготовлений з якісних матеріалів? Тоді замовляйте модель «Класік», оформивши замовлення на нашому сайті самостійно. Або зв’яжіться з нашими менеджерами – вони допоможуть вам оформити замовлення! Характеристики виробу Основа стільця − міцний металевий каркас з труби, розміром 20х20 мм...

Стілець "Карина"

Модель: Карина

Працівники офісу як ніхто інший розуміють важливість наявності зручного місця для сидіння. Робота в офісі без зручного стільця може стомлювати, особливо під час тривалого щоденного сидіння на робочому місці. Тому ми рекомендуємо клієнтам, які хочуть купити офісний стілець, придбати модель «Карина» − стійку та зручну конструкцію. Як виробник цього виробу, ми пропонуємо нашим покупцям прийнятні ціни на цей товар, і доставлення в усі регіони України. Характеристики моделі Модель «Карина». Цей оф..

Стілець "Універсал"

Модель: Универсал

Стійка, надійна й якісна модель − зручний офісний стілець, який добре підходить не тільки для офісних приміщень, а й для шкіл, медичних установ, лікарень, дитячих садків та інших державних установ. Універсальний дизайн дозволяє цьому виробу вдало вписуватися в будь-який інтер’єр. Характеристики виробу Стілець виготовлений на основі металевого каркаса з труби квадратного перетину, 20х20 мм, покритої надійною та стійкою порошковою фарбою, колір якої замовник може вибрати із запропонованих вище. ..

Стілець "Аліса"

Модель: Алиса

Клієнти, які хочуть купити офісний стілець, можуть звернути увагу на стілець «Аліса» − міцну, надійну модель, виконану в мінімалістичному й акуратному дизайні. Завдяки своїй універсальності, «Аліса» легко вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень. Сидіння й спинка цієї моделі дозволяють людям, сидячи на ньому, прийняти зручну позу й працювати без втоми протягом робочого дня. Характеристики моделі Стілець виготовлений на основі міцного й надійного металевого каркаса, суцільно звареного ..

Лава на металевому каркасі ДСП

Модель: Л-11

Замовники, яким необхідно купити шкільну лавку, можуть оцінити переваги цієї моделі. За допомогою цього мобільного предмета меблів можна швидко розсадити велику кількість дітей або, прибравши її, звільнити значну кількість вільного місця. Характеристики виробу Основа конструкції лавки − металевий каркас, виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Товщина стінки цієї труби не менше 1,2 мм. Металеві деталі конструкції пофарбовані порошковою фарбою, стійкою до пошкоджень, яка н..

Лава на металевому каркасі

Модель: Л-12

Модель ідеально підходить для замовників, яким потрібні міцні шкільні лавки з безпечних і надійних матеріалів. Зручний виріб дозволяє розсадити на зустрічі, святі або будь-якому іншому заході велику кількість гостей, дітей або батьків, які прийшли в школу. Відсутність спинки робить виріб мобільним, на відміну від виробів зі спинками, які зручно використовувати для створення стаціонарних місць для сидіння. Характеристики виробу Ця лавка має металевий каркас, призначена для обладнання навчальних..

Лава "Аліса" ДСП

Модель: Алиса Д

Сучасна шкільна лава, як і раніше, використовується там, де потрібно організувати зручні місця для сидіння великій кількості людей − учням або відвідувачам навчального закладу. На відміну від лавок без спинок, лавки для школи можна використовувати для створення стаціонарних, а не мобільних місць для сидіння. Характеристики моделі Основа конструкції шкільної лави − квадратна труба, розміром 20х20 мм, і товщиною стінки 1,2 мм. Спинка й сидіння виготовлені з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Її то..

Лава "Аліса"

Модель: Алиса М

Надійна й міцна модель ідеально підходить тим, хто хоче купити шкільні лави високої якості за прийнятними цінами. За допомогою цієї лавки можна організувати зручні місця для сидіння в їдальні, актовій залі та інших схожих приміщеннях. Характеристики виробу Основою лави служить металевий каркас, виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм, і товщиною стінки 1,2 мм. Лавка має м’які сидіння й спинку, які можуть бути покриті тканиною «Букле» або штучною шкірою. Каркас з металу поф..

Ремкомплекти для дитячих стільців

Модель: Детский ремкомплект ГФ

Будь-які меблі, навіть надійні в експлуатації, мають запас стійкості. Навіть міцні дитячі меблі необхідно ремонтувати, тому наша компанія пропонує ремкомплекти для дитячих стільців, що складаються зі спинки й сидіння. Саме ці складові є тими елементами конструкції стільця, які найчастіше ламаються. Наша компанія пропонує вам купити комплектуючі з фанери для дитячих стільців від виробника за вигідною ціною. Особливості виробу Спинка й сидіння, які можна замовити в нашому інтернет-магазині,..

Ремкомплекти для шкільних стільців

Модель: Ремкомплект ГФ

Будь-які меблі, навіть надійні в експлуатації, мають запас стійкості. Навіть міцні шкільні меблі необхідно ремонтувати, тому наша компанія пропонує ремкомплекти для шкільних стільців, що складаються зі спинки й сидіння. Саме ці складові є тими елементами конструкції стільця, які найчастіше ламаються. Наша компанія пропонує вам купити комплектуючі з фанери для шкільних стільців від виробника за вигідною ціною. Особливості виробу Спинка й сидіння, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, в..

Стілець учнівський з регулюванням висоти одномісний. 381*479*815 мм.

Модель: Т2

Сидіння та спинка: профільна фанера.Колір сидіння та спинки: бук.Колір металевих елементів: сірий.Регульована висота : 380,420,460 мм.Рама: металева , розбірна квадратна труба, 20*20 мм.Товщина стінки : 1,5 мм.Покриття: стійка порошкова фарба.Додаткові опції: пластикові заглушки на ніжках захищають підлогу від подряпин...

Стіл учнівський 1-місний (з регулюванням кута нахилу стільниці та полицею, ростова група №3-6)

Модель: Стіл учнівський одномісний

Стіл може регулюватися по висоті: 580 мм (№3), 640 мм (№4), 700 мм (№5) та 760 мм (№6). Стіл складається з стільниці ергономічної форми (закруглені кути з 4-х сторін), та екрану з полицею, між металевими каркасами. На боковій стійці каркасу закріплений гачок. Стільниця має антисколіозний виріз та пенал.Габаритні розміри столу●                 ширина – 700 мм.●        ..

Стілець Т-подібний регульований по висоті № 3-6, з покриттям HPL

Модель: Стілець учнівський

Стілець учнівський має габаритні розміри:·                  ширина  – 391 мм;·                  глибина  – 441 мм;·                  висота  – 700-820 мм;·        &n..

Стілець Т-подібний з РВ

Модель: СГТ 1

Шкільний стілець виготовлений на основі металевої труби круглого перетину, Т-подібної форми. Його висота регулюється відповідно 4, 5 і 6 ростових груп. Розміри виробу складають 391х441х740/820 мм, висота – 380/460 мм. Розміри спинки стільця складають 380х200 мм, розміри сидіння − 380х350 мм. Маса повністю зібраної конструкції − 4,57 кг. Особливості моделі Матеріал, з якого зроблені сидіння й спинка стільця − гнутоклеєна фанера, товщиною 8-9 мм. Зроблені з фанери, частини конструкції покриті бе..

Стільці шкільні, лави учнівські, аудиторні

Як правильно вибрати шкільний стілець


Щоб правильно підібрати шкільний стілець високої якості, потрібно ознайомитись з вимогами, пред'явленими діючим законодавством України до цих виробів. У першу чергу, матеріали, з яких виготовляються всі меблі, повинні бути безпечними й дозволеними до використання. Всі вироби, виготовлені нашою компанією, відповідають вимогам українського санітарного законодавства. Також ми прагнемо зробити конструкцію безпечною та ергономічною.


Пропонуємо купити шкільні стільці з регулюванням висоти


Діти ростуть, і висота стільця, який спочатку був зручним для дитини, швидко стає незручною, тому учні не можуть сидіти на ньому зручно. Тому ми радимо клієнтам, які займаються закупівлею меблів для навчальних закладів, купити шкільний стілець, висоту якого можна змінювати за трьома ростовими групами. Це дозволить використовувати той самий стілець по мірі росту учнів, забезпечуючи їм максимально комфортні умови в навчальному кабінеті.


Меблі, з якими контактує дитина на ранніх етапах соціалізації та входження в суспільство, відіграють велику роль у її розвитку. Зокрема, щоб надалі уникнути проблем з неправильно сформованою поставою, необхідно відразу підбирати меблі, максимально зручні для учнів, такі, що відповідають вимогам ергономіки. Стільці повинні повторювати природні вигини людського тіла, забезпечуючи фізіологічні пози під час сидіння. Ці фактори необхідно враховувати, замовляючи стільці та лави для школярів, які багато годин проводять, сидячи за учнівським столом.


Потрібно недорого купити шкільний стілець — замовляйте його у нас!


Збираючись купити шкільний стілець, варто не тільки переконатися в якості та безпеці матеріалів, з яких він зроблений, але й уважно придивитися до його конструктивних особливостей. Кути основних конструктивних елементів наших стільців заокруглені, а закінчення металевих труб закриті пластиковими заглушками. Це робиться для того, щоб діти не могли зачепитися за гострий кут, ризикуючи отримати синці, подряпини чи пошкодження одягу.


Де можна недорого купити шкільний стілець?


Діти з великим інтересом ставляться до всього нового, кольорового й яскравого, тому меблі, з якими контактують школярі, повинні мати сучасний дизайн. В нашому інтернет-магазині можна купити шкільний стілець за невисокою ціною, з гарантією від виробника та своєчасною доставкою. Ми приділяємо максимум уваги безпеці нашої продукції, естетиці й зовнішньому вигляду, якості матеріалів та надійності конструкції.


Батьки, які хочуть купити дитячий шкільний стілець, та співробітники навчальних закладів, які організовують закупівлі меблів, можуть знайти в асортименті нашого інтернет-магазину чудовий вибір стільців та шкільних лав. Беззаперечні переваги шкільних стільців, які пропонує наша компанія — ергономічна форма, безпека конструкції, а в більшості моделей — ще й регулювання висоти сидіння.


В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти такі різновиди шкільних меблів для сидіння:


  • учнівські стільці різноманітної конструкції, у тому числі — з регулюванням висоти;
  • стільці-дуети — парні моделі, з'єднані між собою металевим каркасом;
  • учнівські лави й лави на металевому каркасі, зі спинкою або без;
  • ремкомплекти — сидіння й спинки для ремонту шкільних стільців.

Купляйте шкільні стільці напередодні навчального року!


Покупці, які бажають придбати шкільні стільці для навчального закладу, можуть самостійно оформити замовлення на нашому сайті. Також клієнти можуть зателефонувати нашим менеджерам, телефонні номери яких можна знайти в розділі «Наші контакти», й отримати допомогу в виборі необхідних товарів та консультацію щодо товарів з нашого асортименту.


Надійний металевий каркас, вкритий порошковою фарбою високої якості, або навіть шаром HPL-пластику, як у деяких моделях, служить основою конструкції стільця, на якому дитина може зручно розташуватися й займатися отриманням нових знань, не відволікаючись через якісь незручності. Якщо Ви хочете зробити шкільний кабінет максимально зручним для дітей, замовляйте стільці і лавки для учнів у фірмовому інтернет-магазині компанії «Меблі-Техностиль»!

Каталог PDF