Стілець "Аліса"

Клієнти, які хочуть купити офісний стілець, можуть звернути увагу на стілець «Аліса» − міцну, надійну модель, виконану в мінімалістичному й акуратному дизайні. Завдяки своїй універсальності, «Аліса» легко вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень. Сидіння й спинка цієї моделі дозволяють людям, сидячи на ньому, прийняти зручну позу й працювати без втоми протягом робочого дня.


Характеристики моделі


Стілець виготовлений на основі міцного й надійного металевого каркаса, суцільно звареного з металевої квадратної труби, розміром 20х20 мм і товщиною стінки 1,2 мм. Спинка й сидіння стільця – м’які, покриті штучною шкірою або тканиною «Букле». Колір фарби, якою покритий металевий каркас, як і колір оббивки спинки та сидіння, замовник може вибрати з варіантів, запропонованих вище, у картці товару. Фарба може бути сірою, чорною або зеленою, а вибір кольорів м’якої оббивки набагато ширший.


Особливості та переваги моделі


Висоту цього стільця не можна регулювати, на відміну від моделей, оснащених механізмом регулювання. Але замовники можуть вибрати один з трьох варіантів висоти сидіння щодо поверхні підлоги − 380, 420, 460 або 510 мм, що відповідає IV, V, VI й VII ростовим групам.


Всі кути виробу заокруглені, а закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками, що дозволяє уникнути пошкоджень одягу й отримання ударів. «Аліса» − відмінний варіант для замовників, які хочуть купити офісний стілець за невисокою вартістю, виготовлений з якісних і надійних матеріалів.


Цю модель можна використовувати в державних установах, навчальних закладах, офісних приміщеннях у якості стільця для співробітників або відвідувачів. Якщо Вам сподобалася ця модель − оформляйте замовлення на нашому сайті самостійно або зв’яжіться з нашими співробітниками, щоб отримати відповіді на Ваші питання!

Ширина500 мм.
Глибина450 мм.
Висота380/420/460 мм.
КаркасТруба квадратного перетину 20x20 мм., Товщиною не менше 1,2 мм.
Спинка й сидінняМ'яке сидіння, покрите штучною шкірою або тканиною "Букле".
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Вага7 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стілець "Аліса"

  • Модель: Алиса
  • Артикул: Алиса
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 618 грн

Каталог PDF