Стілець "Аліса"

Стілець "Аліса"

  • Модель: Алиса
  • Артикул: Алиса
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 774 грн

Клієнти, які хочуть купити офісний стілець, можуть звернути увагу на стілець «Аліса» − міцну, надійну модель, виконану в мінімалістичному й акуратному дизайні. Завдяки своїй універсальності, «Аліса» легко вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень. Сидіння й спинка цієї моделі дозволяють людям, сидячи на ньому, прийняти зручну позу й працювати без втоми протягом робочого дня.


Характеристики моделі


Стілець виготовлений на основі міцного й надійного металевого каркаса, суцільно звареного з металевої квадратної труби, розміром 20х20 мм і товщиною стінки 1,2 мм. Спинка й сидіння стільця – м’які, покриті штучною шкірою або тканиною «Букле». Колір фарби, якою покритий металевий каркас, як і колір оббивки спинки та сидіння, замовник може вибрати з варіантів, запропонованих вище, у картці товару. Фарба може бути сірою, чорною або зеленою, а вибір кольорів м’якої оббивки набагато ширший.


Особливості та переваги моделі


Висоту цього стільця не можна регулювати, на відміну від моделей, оснащених механізмом регулювання. Висота стільця від підлоги до сидіння складає 460 мм.


Всі кути виробу заокруглені, а закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками, що дозволяє уникнути пошкоджень одягу й отримання ударів. «Аліса» − відмінний варіант для замовників, які хочуть купити офісний стілець за невисокою вартістю, виготовлений з якісних і надійних матеріалів.


Цю модель можна використовувати в державних установах, навчальних закладах, офісних приміщеннях у якості стільця для співробітників або відвідувачів. Якщо Вам сподобалася ця модель − оформляйте замовлення на нашому сайті самостійно або зв’яжіться з нашими співробітниками, щоб отримати відповіді на Ваші питання!

Товщина металу1,2 мм
Ширина500 мм
Глибина450 мм
Висота460 мм
Спинка й сидінняМ'яке сидіння, покрите штучною шкірою або тканиною "Букле"
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Вага7 кг
Розмір труби20х20 мм

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF