Стіл "Трапеція" з прямою стільницею ДСП

Зручний учнівський одномісний стіл «Трапеція» з прямою стільницею забезпечує учневі зручну посадку. Цей стіл з ДСП − надійний у використанні й практичний. Його конструкція дозволяє створити в навчальному класі комфортні умови для молодших школярів. Це зразок сучасних, красивих та міцних меблів для школи.


Модель відповідає вимогам до меблів для школи, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283).


Характеристики моделі


 1. Сучасний ергономічний дизайн, наявність плавного вирізу, розташованого з боку учня.
 2. Міцний металевий каркас. Ніжки знизу мають пластикові заглушки. Каркас покритий стійкою порошковою фарбою яскравого кольору.
 3. Конструкція ніжок дає можливість змінювати висоту столу відповідно до трьох груп зросту дітей (590/640/710 мм).
 4. Стільниця зроблена з ДСП м’яких тонів. Матова поверхня стільниці запобігає появі відблисків на поверхні столу, торці стільниці покриті крайкою з ПВХ під колір ДСП.
 5. Вага столу, навіть у повній комплектації, з усіма додатковими опціями, не перевищує 10 кг.
 6. Всі кути стільниці заокруглені.

Переваги столу «Трапеція»:


 • форма стільниці дозволяє розташувати столи в коло з 12 штук. Діаметр такого кола становить 2740 мм;
 • стіл оснащений гачком для портфеля, стаканчиком для канцелярського приладдя, пеналом для ручок та олівців й підставкою для книг;
 • за бажанням замовника, виріб можна також доповнити пластиковим лотком з напрямними для потрібних школяреві речей і колесом для полегшення переміщення.

Хочете купити учнівський одномісний стіл регульований по висоті, який забезпечує учням комфорт і зручність − замовляйте модель «Трапеція» з прямою стільницею з ДСП. Гарантійний термін експлуатації − 24 місяці. Зв’яжіться з нами, щоб отримати детальну консультацію від наших співробітників!

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл учнівський повинен бути стійкої конструкції, у формі трапеції, що забезпечить швидку трансформацію в різні фігури для групової роботи (по 3 учні, по 4 учні, по 5 учнів і т.д.). Матеріали, з яких виготовлено стіл, повинні бути екологічно чистими та дозволеними до використання чинним санітарним законодавством.

Стільниця повинна бути прямою та оснащеною підставкою для підручника, стаканом для канцелярського приладдя, пеналом для олівців та ручок. Стільниця повинна бути виготовлена з ДСП, товщиною не менше 15 мм, торці якої вкриті пластиковою крайкою, товщиною 0,5 мм. Всі кути мають бути заокруглені.

Габаритний розмір стільниці (ШхГ) повинен бути не менше 670х580 мм. Стільниця повинна мати виріз з боку, ближнього до учня.

Металевий каркас столу повинен бути розбірним, на чотирьох опорах. Опори мають регулюватися по висоті, відповідно до третьої, четвертої та п’ятої ростових груп. Металевий каркас повинен бути виготовленим зі сталевої круглої труби, діаметром 32 мм та 25 мм, товщиною не менше 1,2 мм. В місцях з’єднання металевих деталей та в місцях регулювання висоти обов’язково повинна бути встановлена перехідна втулка, що забезпечить плавність регулювання, усуне скрипіння та подряпини при регулюванні висоти, надасть конструкції ергономічного сучасного вигляду.

З одного боку каркасу повинен бути гачок для портфеля.

Покриття – порошкова фарба. Колір – різнокольорові (на вибір Замовника). Всі закінчення металевих елементів мають бути закриті пластиковими заглушками.

Вага столу не повинна перевищувати 10 кг.

Гарантія повинна становити не менше 24-х місяців.

Стіл учнівський повинен відповідати ДСТУ prEN 1729-1:2004 «Меблі. Стільці та столи для навчальних закладів. Частина 1 Функціональні розміри» та ДСТУ ENV 1729-2:2004 «Меблі. Стільці та столи для навчальних закладів. Частина 2. Вимоги безпеки та методи випробування» та/або ДСТУ ГОСТ 22046-2004 «Меблі для навчальних закладів. Загальні технічні умови», що учасник повинен підтвердити копією висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи у складі тендерної пропозиції.

Стіл "Трапеція" з прямою стільницею ДСП

 • Модель: УСТР 14 ДСП
 • Артикул: УСТР 14 ДСП
 • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
 • 1467 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 50

Каталог PDF