парти для нуш

Стіл "Трикутник" з прямою стільницею ДСП

 • Модель: УСТР 13 ДСП
 • Артикул: УСТР 13 ДСП
 • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
 • 1437 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 50

Сучасний одномісний учнівський стіл відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283).


Модель виготовлена з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах.


Характеристики моделі:


 • стільниця виготовлена з ЛДСП класу емісії Е1, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриваються крайкою, товщиною 1 мм, виготовленою з ПВХ, у колір ламінованої ДСП;
 • металевий каркас виготовлений з труб круглого перетину, діаметром 25 і 32 мм;
 • каркас покритий стійкою епоксидно-поліефірною порошковою емаллю, яка не має специфічного запаху;
 • маса виробу, незалежно від комплектації, не перевищує 10 кг, що дозволяє дитині переміщати учнівський стіл самостійно;
 • висота стільниці регулюється, і може становити 590, 640 або 710 мм від поверхні підлоги;
 • у базовій комплектації стіл має пенал для ручок та олівців, стаканчик для канцелярського приладдя, підставку для книг і гачок для портфеля.

Переваги столу «Трикутник» з прямою стільницею з ДСП:


 • на матовій поверхні стола не виникає відблисків;
 • трикутна форма стільниці дозволяє розташувати столи в коло з 6 штук. Діаметр такого кола зі столів становить 1600 мм;
 • стіл може бути оснащений додатковими опціями − колесом для полегшення переміщення й пластиковим лотком з напрямними для речей учня;
 • з боку учня стільниця має плавний виріз, всі її кути заокруглені.

Вам варто купити стіл учнівський одномісний регульований по висоті «Трикутник», якщо Ви хочете оснастити навчальний заклад зручними меблями, які відповідають актуальним вимогам МОН України.


Замовники можуть вибрати бажаний колір фарби, що покриває металевий каркас, з пропонованих нами варіантів. Виріб виготовляється на замовлення, терміни виготовлення залежать від завантаження виробництва й обумовлюються нашими менеджерами під час оформлення або обробки Вашого замовлення.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл учнівський повинен бути стійкої конструкції, у формі трикутника, що забезпечить швидку трансформацію в різні фігури для групової роботи (по 3 учні, по 4 учні, по 5 учнів і т.д.). Матеріали, з яких виготовлено стіл, повинні бути екологічно чистими та дозволеними до використання чинним санітарним законодавством.

Стільниця повинна бути прямою та оснащеною підставкою для підручника, стаканом для канцелярського приладдя, пеналом для олівців та ручок. Стільниця повинна бути виготовленою з ДСП товщиною не менше 15 мм. Торці ДСП повинні бути вкриті крайкою товщиною не менше 0,5 мм. Всі кути мають бути заокруглені.

Габаритний розмір стільниці (ШхГ) повинен бути не менше 630х660 мм. Стільниця повинна мати виріз з боку, ближнього до учня.

Металевий каркас столу повинен бути розбірним, на чотирьох опорах. Опори мають регулюватися по висоті, відповідно до третьої, четвертої та п’ятої ростових груп. Металевий каркас повинен бути виготовлений зі сталевої круглої труби, діаметром 32 мм та 25 мм, товщиною не менше 1,2 мм. В місцях з’єднання металевих деталей та в місцях регулювання висоти обов’язково повинна бути встановлена перехідна втулка, що забезпечить плавність регулювання, усуне скрипіння та подряпини при регулюванні висоти, надасть столу ергономічного та сучасного вигляду.

З одного боку каркасу повинен бути гачок для портфеля.

Покриття – порошкова фарба. Колір – різнокольорові (на вибір Замовника). Всі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками.

Вага столу не повинна перевищувати 10 кг.

Гарантія не менше 24-х місяців.

Вимоги безпеки та методи випробування» та/або ДСТУ ГОСТ 22046-2004 «Меблі для навчальних закладів. Загальні технічні умови», що учасник повинен підтвердити копією  висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи у складі тендерної пропозиції.

Каталог PDF