шкільні парти нуш

Стіл "Трикутник" з прямою стільницею

 • Модель: УСТР 13
 • Артикул: УСТР 13
 • Наявність: Под заказ 20 рабочих дней
 • 2006 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 50

Учнівський одномісний стіл «Трикутник», який пропонується нашим інтернет-магазином − виріб, що відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях до організації навчального простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283).


Цей дитячий шкільний стіл виготовлений з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах.


Характеристики моделі


 1. Стільниця виробу матова, не блищить, виготовлена з фанери, товщиною 15 мм, покритої шаром HPL-пластика світлого кольору, який має товщину 0,6 мм;
 2. Торці стільниці покриті безбарвним лаком з водною основою, який не має специфічного запаху;
 3. металевий каркас виготовлений з труб круглого перетину, діаметром 25 і 32 мм;
 4. Каркас покритий стійкою порошковою фарбою, яка не має специфічного запаху;
 5. Маса виробу, незалежно від комплектації, не перевищує 10 кг, що дозволяє дитині переміщати стіл самостійно;
 6. Висота стільниці регулюється, і може становити 580, 640 або 700 мм від поверхні підлоги;
 7. У комплектації, за замовчуванням, стіл має пенал для ручок та олівців, стаканчик для канцелярського приладдя, підставку для книг і гачок для портфеля.

Переваги столу «Трикутник» з прямою стільницею:


 • на матовій поверхні стола не виникають відблиски;
 • трикутна форма стільниці дозволяє розташувати столи в коло з 6 штук;
 • діаметр одного такого кола зі столів становить 1600 мм;
 • стіл може бути оснащений додатковими опціями − колесом для полегшення переміщення й пластиковим лотком з напрямними для речей учня;
 • з боку учня стільниця має ергономічний виріз, всі її кути заокруглені.

Конструкція столу є міцною та надійною. Цей виріб не можна зламати або пошкодити без досить сильних і цілеспрямованих зусиль. Стіл має привабливий зовнішній вигляд і сучасний дизайн.


Замовляйте стіл учнівський одномісний регульований по висоті для оснащення навчальних кабінетів сучасними та надійними шкільними меблями!

Ширина700 мм
Глибина660 мм
Висота580/640/700 мм
Матеріал стільниціфанера + пластик HPL

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл учнівський повинен бути стійкої конструкції, у формі трикутника, що забезпечить швидку трансформацію в різні фігури для групової роботи (по 3 учні, по 4 учні, по 5 учнів і т.д.). Матеріали, з яких виготовлено стіл, повинні бути екологічно чистими та дозволеними до використання чинним санітарним законодавством.

Стільниця повинна бути прямою та оснащеною підставкою для підручника, стаканом для канцелярського приладдя, пеналом для олівців та ручок. Стільниця повинна бути виготовлена з фанери чи МДФ (узгоджується з Замовником), товщиною не менше 15 мм, вкритої шаром HPL пластику, товщиною 0,6 мм. Пластик повинен бути матовим, світлого кольору. Торці повинні бути заокруглені та вкриті безкольоровим лаком на водній основі без характерного запаху. Всі кути мають бути заокруглені.

Габаритний розмір стільниці (ШхГ) має складати не менше 630х660 мм. Стільниця повинна мати виріз з боку, ближнього до учня.

Металевий каркас столу повинен бути розбірним, на чотирьох опорах. Опори мають регулюватися по висоті, відповідно до третьої, четвертої та п’ятої ростових груп. Металевий каркас повинен бути виготовлений з стальної круглої труби, діаметром 32 мм та 25 мм., товщиною не менше 1,2 мм. В місцях з’єднання металевих деталей та в місцях регулювання висоти обов’язково повинна бути встановлена перехідна втулка, що забезпечить плавність регулювання, усуне скрипіння та подряпини при регулюванні висоти, надасть столу ергономічного сучасного вигляду.

З одного боку каркасу повинен бути гачок для портфеля.

Покриття – порошкова фарба. Колір – різнокольорові (на вибір Замовника). Всі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками.

Вага столу не повинна перевищувати 10 кг.

Гарантія не менше 24-х місяців.

Вимоги безпеки та методи випробування» та/або ДСТУ ГОСТ 22046-2004 «Меблі для навчальних закладів. Загальні технічні умови», що учасник повинен підтвердити копією  висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи у складі тендерної пропозиції.

Каталог PDF