парти нуш

Стіл "Трикутник" з регулюванням нахилу кута стільниці ДСП

 • Модель: АСТР 13 ДСП
 • Артикул: АСТР 13 ДСП
 • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
 • 2196 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 50

Сучасний одномісний учнівський стіл відповідає стандартам «Нової української школи» й вимогам ДСТУ. Безпека та якість використаних для його створення матеріалів підтверджені висновками санітарно-епідеміологічної експертизи.


Характеристики моделі


 1. Сучасний дизайн, сертифіковані матеріали, включаючи міцний металевий каркас, пофарбований якісною порошковою фарбою, яка не викликає алергію.
 2. Стільниця з ДСП з торцями, покритими ПВХ, пастельного кольору. Її поверхня не створює відблисків, що відволікають дитину. Металевий каркас має яскравий колір.
 3. Надійна, стійка й мобільна конструкція.
 4. Вага не перевищує 10 кг, незалежно від комплектації − це дозволяє дитині, не докладаючи багато зусиль, переміщати стіл самостійно.
 5. Ергономічність, наявність ергономічного вирізу з боку учня.
 6. Можливість регулювати стіл за висотою, в міру росту дитини, за трьома ростовими групами.
 7. Всі кути столу заокруглені.
 8. Нижня частина ніжок має пластикові заглушки, які допомагають уникнути пошкоджень поверхні підлоги.

Переваги столу «Трикутник» з прямою стільницею з ДСП:


 • можливість забезпечити модель додатковими опціями − лотком для речей з напрямними, гачком для портфеля, колесом, яке робить пересування столу зручнішим, підставкою для підручника, пеналом для письмового приладдя й стаканчиків під канцелярське приладдя;
 • форма, що дозволяє зручно розсадити учнів, по колу, для групової роботи або по-іншому трансформувати навчальний простір.

Вам варто купити парту учнівську одномісну регульовану по висоті «Трикутник», якщо ви хочете обладнати навчальний клас згідно з концепцією «Нової української школи»!

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл учнівський повинен бути стійкої конструкції, у формі трикутника, що забезпечить швидку трансформацію в різні фігури для групової роботи (по 3 учні, по 4 учні, по 5 учнів і т.д.). Матеріали, з яких виготовлено стіл, повинні бути екологічно чистими та дозволеними до використання чинним санітарним законодавством.

Стільниця повинна складатися з двох частин. Дальня частина – завжди знаходиться в горизонтальному положенні, нахил ближньої до учня частини стільниці повинен легко регулюватися під зручним для учня кутом від 7 до 16°, з шагом регулювання 3°. При переводі кришки в нахилене положення висота краю стільниці, ближнього до учня, не повинна зменшуватися більше ніж на 10 мм.

Стільниця повинна бути оснащена підставкою для підручника, стаканом для канцелярського приладдя, пеналом для олівців та ручок. Стільниця повинна бути виготовлена з ДСП, товщиною не менше 16 мм, торці якої вкриті крайкою з ПВХ товщиною не менше 0,5 мм. Всі кути мають бути заокруглені.

Габаритний розмір стільниці (ШхГ) повинен бути не менше 630х660 мм. Стільниця повинна мати виріз з боку, ближнього до учня.

Металевий каркас столу повинен бути розбірним, на чотирьох опорах. Опори мають регулюватися по висоті, відповідно до третьої, четвертої та п’ятої ростових груп. Металевий каркас повинен бути виготовленим зі сталевої круглої труби, діаметром 32 мм та 25 мм., товщиною не менше 1,2 мм. В місцях з’єднання металевих деталей та в місцях регулювання висоти обов’язково повинна бути встановлена перехідна втулка, що забезпечить плавність регулювання, усуне скрипіння та подряпини при регулюванні висоти, надасть столу ергономічний та сучасний вигляд.

З одного боку каркасу повинен бути гачок для портфеля.

Покриття – порошкова фарба. Колір – різнокольорові (на вибір Замовника). Всі закінчення металевих елементів мають бути закриті пластиковими заглушками.

Вага столу не повинна перевищувати 10 кг.

Гарантія має складати не менше 24-х місяців.

Вимоги безпеки та методи випробування» та/або ДСТУ ГОСТ 22046-2004 «Меблі для навчальних закладів. Загальні технічні умови», що учасник повинен підтвердити копією висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи у складі тендерної пропозиції.

Каталог PDF