Оплата й доставка

Доставка товарів


Доставка по Харкову здійснюється БЕЗКОШТОВНО, якщо сума замовлення складає понад 7000 гривень. Доставка замовлень на меншу суму коштуватиме 170 грн.


Доставка по Україні обговорюється й оплачується окремо за допомогою транспортних компаній-перевізників (Нова Пошта), згідно з тарифами перевізника.


Щоб отримати товар, Вам необхідно:


  1. Мати при собі оригінал паспорта або водійського посвідчення, а також номер декларації. Він надходить Вам у вигляді СМС-повідомлення на номер мобільного телефону, який вказано у замовленні, як Ваш контактний номер телефону.
  2. Під час отримання товару зверніть увагу на якість перевезення та цілісність пакування. Обов'язково відкрийте посилку в присутності представників перевізника й перевірте комплектність і цілісність товару. Якщо зовнішній вигляд товару Вас не влаштовує, Ви маєте право оформити зі співробітником кур'єрської служби акт невідповідності, перевірити зміст акту, адже, підписуючи акт, Ви погоджуєтеся з його змістом. Після того, як товар буде забрано у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень і некомплектності товару не приймаються!!!
  3. У разі, якщо Ви не можете отримати товар особисто й вчасно, за Вас це може зробити довірена особа. Ця людина повинна мати при собі свій і Ваш паспорт. Якщо Ви не маєте можливості передати свій паспорт довіреній особі, Ви повинні зв'язатися з нами й повідомити дані нового одержувача. Також обов'язково зв'яжіться з нами, якщо Вам необхідно переадресувати замовлення на інше відділення перевізника у Вашому місті.

Обов'язково зверніть увагу на те, що за несвоєчасне отримання замовлення перевізники нараховують пеню. Тому велике прохання забирати замовлення вчасно! Як правило, замовлення приходить у Ваше місто наступного дня після його відправлення. Якщо Ви бажаєте дізнатися стан доставки Вашого замовлення за номером товарної транспортної накладної, Ви завжди можете зателефонувати в офіс перевізника або перевірити статус на сайті компанії-перевізника.


Ми лояльні до наших клієнтів і раді піти назустріч будь-кому з Вас.


Оплата товарів


«Меблі-Техностиль» пропонує зручну для клієнтів систему оплати. Розрахунок проводитися у безготівковому вигляді. Після укладання договору необхідно внести передплату в розмірі 50% від загальної вартості, інша частина обговореної суми виплачується за фактом виготовлення замовлених меблів.


Збірка меблів


Для зручності транспортування готові меблі, в залежності від моделі, можуть доставлятися як в зібраному, так і в розібраному вигляді. У разі доставки в регіони, ми перевозимо меблі в розібраному стані, за винятком стільців. Збірка й установка здійснюється силами замовника.


Каталог PDF