Дитячі стільці

Сортувати:

Стілець дитячий "Кроха"

Модель: Кроха

Зручний дитячий стілець з фанери підходить для використання в домашніх умовах, комплектації дитячих дошкільних установ. Усі матеріали, з яких виготовлений цей стільчик, є безпечними для дітей та мають необхідні підтвердження державних контролюючих органів. Ви можете замовити виріб потрібної висоти відповідно до нульової, першої, другої та третьої ростових груп. Характеристики моделі Розмір сидіння цієї моделі складає 280х260 мм. Клієнтам нашого інтернет-магазину, яким потрібно купити дитячий с..

Стілець дитячий "Кроха" з регулюванням висоти

Модель: Кроха РФ с РВ

Міцний і якісний дерев’яний дитячий стілець виготовлений з фанери. Його висота може регулюватися за трьома ростовими групами. Клієнти нашого інтернет-магазину можуть купити дитячий дерев’яний стілець, сидіння якого підіймається на висоту, зручну для 0, 1 і 2, або 1, 2 і 3 ростових груп. Таким чином, в залежності від моделі, яку ви обрали, її сидіння може підійматися на наступну висоту: 220, 260 і 300 мм; 260, 300 і 340 мм. Ця модель являє собою зручний дитячий дерев’яний стілець, який можна р..

Стільчик для ігрових меблів "Ведмедик"

Модель: Мишка

Компактний дитячий стілець з ДСП можна використовувати для комплектації дошкільних навчальних закладів або розташувати в кімнаті малюка. Цей дитячий стілець — гармонійний елемент ігрових меблів. Допомагає створити в приміщенні, призначеному для маленьких дітей, приємну, невимушену обстановку. Якщо Вам потрібен зручний дитячий стілець для навчання — замовляйте цю модель з доставленням у Ваш регіон! Характеристики виробу Модель: «Ведмедик». Матеріал, з якого виготовлений цей дитячий стілець — Д..

Стілець дитячий "Тоді New м'який з РВ"

Модель: Тоди New М с РВ

Надійний і сучасний дитячий стілець з регулюванням висоти підходить для організації робочих місць в дошкільних навчальних закладах. Цей виріб — зручний та безпечний. Він не має прямих кутів, тому що всі кути стільця заокруглені. Для виготовлення цієї моделі були використані тільки безпечні та якісні матеріали, дозволені чинним українським законодавством, що мають необхідні підтвердження санітарних органів. Характеристики виробу Модель: «Тоді New м'який з РВ». Клієнти, яким потрібно купити сті..

Стільчик "Тоді м'який з РВ"

Модель: Тоди М с РВ

Невеликий і дуже зручний дитячий стілець з регулюванням висоти можна використовувати для комплектування домашньої дитячої кімнати. Модель зроблена на основі металевого каркаса. Усі кути виробу заокруглені, щоб діти не могли пошкодити одяг або отримати удар, зачепившись об гострий кут. У разі відсутності потрібної покупцю моделі на складі виріб виготовляється на замовлення. Терміни виготовлення залежать від рівня завантаженості виробництва й обговорюються під час обробки Вашого замовлення. Харак..

Стілець "Тоді New з фанерою та РВ"

Модель: Тодик New ГФ с РВ

Дитячий стілець з регулюванням висоти виготовлений українським виробником. Усі кути конструкції заокруглені, щоб діти не забилися та не пошкодили одяг. Основа виробу — міцний каркас з металевої труби. Для виготовлення спинки й сидіння використовується міцна фанера. Висота виробу може регулюватися за трьома ростовими групами й «збільшуватися» у міру зростання дитини, даючи їй можливість зручно сидіти під час занять. Характеристики виробу Модель: «Тоді New с фанерой и РВ». Металевий каркас виго..

Стілець "Тоді з фанерою та РВ"

Модель: Тодик ГФ с РВ

Міцний і надійний дитячий стілець з регулюванням висоти виготовлений з безпечних для дітей, якісних матеріалів, дозволених для використання чинним законодавством. Перевага цієї моделі — можливість регулювати висоту виробу, роблячи його зручним для дитини в міру її зросту. Зручний дитячий стілець для дитсадка, що регулюється за висотою, можна використовувати не тільки для дошкільних навчальних закладів, а й для організації зручного місця для навчання та дозвілля малюка в домашніх умовах. Характе..

Стілець дитячий "Тоді м'який"

Модель: Тоди М

Зручний дитячий стілець для навчання можна використовувати як в дошкільних навчальних закладах, так і в домашніх умовах. Цей виріб виготовлений з міцних, якісних матеріалів. Усі кути конструкції заокруглені, щоб дитина не вдарилася та не пошкодила одяг, зачепившись за гострий кут. Характеристика виробів Модель: «Тоді м'який». Основа цієї конструкції − каркас, зроблений з металевої труби, що має квадратний перетин, розміром 20х20 мм. Товщина стінок труби − 1 мм. Цей дитячий стілець для пи..

Стілець дитячий "Тоді з фанерою"

Модель: Тодик ГФ

Зручний, стійкий та міцний дитячий стілець підходить для комплектації дошкільних навчальних закладів та інших установ, призначених для маленьких дітей. Модель також можна використовувати для меблювання дитячих кімнатах житлових приміщень. Дитячий стілець має стильний дизайн, легко вписується в різноманітні інтер’єри. Виготовлений на основі металевого каркаса. Характеристики виробу Модель «Тоді з фанерою». Труба, з якої виготовлений каркас виробу, має квадратний перетин. Її розміри — 20х2..

Дитячі стільці

Поспішайте купити дитячі стільці недорого!


Питання, пов’язані з купівлею дитячих меблів та їх заміною в міру зростання дитини, починаються з моменту народження. Великої уваги вимагають меблі, які дитина буде використовувати в період формування постави та м’язів. Питання про те, як правильно вибрати й купити дитячі стільці, на що звернути увагу при виборі, яким матеріалам віддавати перевагу, постає перед батьками й тими, хто закуповує меблі для дошкільних закладів.


Наша компанія є безпосереднім виробником пропонованих нами дитячих стільців. Ми рекомендуємо клієнтам купувати дитячі меблі тільки у перевірених вітчизняних виробників. Не варто віддавати перевагу привезеним з-за кордону товарам тільки тому, що їх пропонують великі торговельні мережі, адже часто вони створені з несертифікованих матеріалів, які можуть бути небезпечними. Ми у своїй роботі використовуємо тільки безпечні матеріали, що відповідають вимогам ДСТУ та мають всі необхідні висновки санітарної експертизи.


Як вибрати стілець в дитячу


Вибирати стілець в дитячу необхідно з усією відповідальністю, адже навіть в молодшому шкільному віці дитина проводить багато часу, сидячи на уроках, або виконуючи домашнє завдання. Неправильно підібраний стілець може викликати проблеми опорно-рухового апарату, такі як остеохондроз і сколіоз.


Ми пропонуємо дитячі стільці, призначені для комплектації кімнат і дошкільних установ. Багато наших моделей мають опцію регулювання висоти, що дозволяє використовувати один і той самий стілець в міру зростання дитини, створюючи для неї комфортні умови. Як виробник, ми інформуємо покупців про гарантійні терміни експлуатації наших виробів.


Купуйте стілець для дітей в нашому інтернет-магазині!


Якщо Вам необхідний стілець для дітей, яким Ви плануєте укомплектувати дитячу кімнату у власному будинку, наш інтернет-магазин може запропонувати різноманітні моделі. Дитячі стільці для дошкільних навчальних закладів, як і моделі для домашнього використання, не повинні мати роликів, щоб дитина не почала сприймати ці меблі в якості своєрідного “засобу пересування” по кімнаті.


В асортименті є моделі з металевим каркасом, що являють собою сталеву трубу, квадратного або круглого перетину. Також в наявності є моделі, зроблені на основі міцної фанери, товщина якої становить 15 мм. Стільчики на основі фанери призначені скоріше для дитячих кімнат. Їх можна використовувати й вдома, і в дошкільних установах.


Вибираючи дитячий стільчик, покупцеві є сенс уточнити наступну інформацію


  1. Чи передбачене для даної моделі регулювання по висоті, щоб зручно використовувати стілець у міру зростання дитини?
  2. Наскільки міцними є кріплення даної моделі? Ніжки повинні надійно кріпитися, а ще краще ‒ додатково фіксуватися, збільшуючи рівень безпеки виробу.
  3. Наскільки стійкою є дана модель?
  4. З яких матеріалів зроблений стільчик, чи є вони безпечними? Яка його форма ‒ чи не ризикує дитина зачепитися й перекинути стілець? Чи заокруглені його кути?
  5. Наскільки стільчик відповідає вимогам ергономіки?

Чому купити дитячий стільчик у нас ‒ правильне рішення


Приймаючи рішення купити дитячий стільчик в нашому інтернет-магазині, клієнти компанії отримують наступні переваги:


  • швидкі терміни виготовлення, які ми обговорюємо заздалегідь і яких дотримуємося, своєчасне доставлення;
  • безпека ‒ усі використані нами матеріали відповідають вимогам ДСТУ, мають необхідні висновки санітарно-епідеміологічної експертизи. Конструкція наших виробів має тільки скруглені кути функціональних елементів, щоб діти не зачепилися за них, активно рухаючись;
  • оптимальні ціни, які може запропонувати лише виробник, без націнок;
  • гарантійний термін експлуатації на окремі функціональні елементи дитячих стільців або на виріб в цілому.

Якщо при виборі стільця для дитини у Вас виникли питання, зв’яжіться з нашими менеджерами за одним з номерів телефонів, зазначених в розділі “Наші контакти” і отримайте детальну консультацію!

Каталог PDF