Стіл учнівський 1-місний (з регулюванням кута нахилу стільниці та полицею, ростова група №3-6)

Стіл може регулюватися по висоті: 580 мм (№3), 640 мм (№4), 700 мм (№5) та 760 мм (№6).

 Стіл складається з стільниці ергономічної форми (закруглені кути з 4-х сторін), та екрану з полицею, між металевими каркасами. На боковій стійці каркасу закріплений гачок. Стільниця має антисколіозний виріз та пенал.

Габаритні розміри столу

                 ширина – 700 мм.

                 глибина – 500 мм.

                 висота – 580, 640, 700, 760 мм.

 

Деревинні деталі стола виготовлені з ДСП ламінованої, товщиною 16 мм. Крайки всіх деревинних елементів личкуються матеріалом для крайок – стрічкою ПВХ товщиною 1,0 мм та 0,5 мм.

Металеві частини стола учнівського виготовлені з плоскоовальних труб 50х30х1,2 мм, 38х20х1,2 мм, 30х15х1,2 мм і круглих труб діаметром 25 мм та 32 мм, а також мають захисне декоративне покриття – емаль порошкова.


Регулювання висоти столу здійснюється  за рахунок наскрізної гвинтово-гайочної стяжки із фіксацією ковпачкової гайки по отворах каркасу і ніжки для неможливості відкручування в ході розхитування. На торцях каркасу закріплені пластикові наконечники, які запобігають травмуванню учнів та пошкодженню підлоги.


У місцях регулювання висоти стола та кута нахилу стільниці наявні пластикові перехідні втулки, що забезпечують плавність регулювання, усувають скрипіння та подряпини при регулюванні висоти, надають ергономічний сучасний вигляд.


На нижній частині каркасу присутній отвір, через який проглядається маркування зростових груп при регулюванні висоти столу. Кольорове маркування відповідно до зростових груп нанесене у вигляді кола близько 10 мм.


Також на металевому каркасі за допомогою лазерного гравіювання нанесена шкала  маркування ростових груп.

Маркування продукції лазером здійснена якісно, а вся інформація відображається чітко.


На поверхні після лазерного гравіювання металу виходить довговічне зображення, стійке до зовнішніх впливів.


Регулювання кута нахилу стільниці здійснюється за рахунок механізму, типу ростомата, з обов’язковою наявністю обмежувачів для безпеки використання учнями. Механізм обмежувача має бути реалізованим окремо від ростомата і комплектуватись зажимним механізмом зі зручною пластиковою ручкою чи т.п, що блокує самовільну зміну кута нахилу стільниці.


  Стільниця може встановлюватися як під кутом так і горизонтально. Кути нахилу стільниці: 0°, 3°, 5°, 7°, 9°, 12°, 14°, 16°.


В центральній частині стільниці розміщений пенал та отвори для тримача книг. Наявний отвір для стакану з канцелярським приладдям, діаметр отвору під стакан – 60 мм, який захищений пластиковою втулкою.


Усі отвори містять пластикові втулки, які захищають від потрапляння бруду та вологи. Усі кути стільниці закруглені (без прямих кутів).

Колір ДСП: бук, жовтий/лайм, сакура/лаванда, жасмін, дуб молочний.
Колір каркасу: салатовий (RAL6018), сірий (RAL7035), жовтий (RAL1018)

Написать отзыв

    Плохо           Хорошо

Стіл учнівський 1-місний (з регулюванням кута нахилу стільниці та полицею, ростова група №3-6)

  • Модель: Стіл учнівський одномісний
  • Артикул: Стіл учнівський одномісний
  • Наличие: На складе
  • 0 грн

Каталог PDF