Ваше місто
Ваше місто — Ашберн?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Крісла для керівника

  Крісло "Атлант"

  Крісло "Атлант"

  У кабінеті кожного керівника має бути спеціальне крісло, за допомогою якого він зможе виконувати свою роботу з максимальним комфортом. Є також основним елементом інтер’єру робочого кабінету в..

  6 158 ₴

  Крісло "Куба"

  Крісло "Куба"

  Як правило, крісло керівника − елемент облаштування робочого кабінету, який забезпечує підвищений комфорт й естетику дизайну, вміння подавати свою лідерську позицію. Цим вимогам на 100% відпо..

  14 913 ₴

  Крісло "Міністр EX"

  Крісло "Міністр EX"

  Крісло керівника «Міністр», виконане в суворій і правильній формі, сприяє підтримці правильної постави, не дозволяє спині втомлюватися. Це забезпечують якісне сидіння й спинка, які знижують н..

  9 926 ₴

  Крісло "Фідель"

  Крісло "Фідель"

  Крісло керівника «Фідель» відрізняється своєю якістю й престижним зовнішнім виглядом. Грає іміджеву роль, демонструючи партнерам та потенційним клієнтам статус свого власника, а також фінансо..

  18 931 ₴

  Крісло "Форсаж"

  Крісло "Форсаж"

  Крісло керівника «Форсаж» має престижний зовнішній вигляд, підкреслюючи статус власника. Зручна, досить м’яка спинка, підголівник і сидіння дозволяють утримувати поставу в правильному положен..

  9 432 ₴

  Крісло "Рига"

  Крісло "Рига"

  Ефективність й продуктивність роботи компанії та її власника безпосередньо залежать від рівня комфорту робочого місця. Адже правильно підібране крісло керівника дозволить зручно почуватися в ..

  7 886 ₴

  Крісло "Надір"

  Крісло "Надір"

  Крісло керівника «Надір» безсумнівно забезпечить вам комфорт під час робочого дня. Висока якість матеріалів, стильний дизайн і доступна ціна грають ключову роль при виборі цієї моделі крісла...

  8 925 ₴


  Офісні крісла для керівника від виробника

  Перше, на що звертають увагу покупці, вибираючи крісло керівникові — це зовнішній вигляд виробу. Він неодмінно повинен бути максимально солідним та представницьким, щоб працювати на імідж свого власника. Стильні крісла для керівника від виробника «Меблі-Техностиль» — це презентабельні вироби, які добре підкреслюють високий статус свого власника, і завдяки універсальності свого дизайну добре підходять до різник інтер'єрів.

  Ми пропонуємо покупцям багато моделей крісел, які можна детально розглянути на фото перед покупкою, щоб в подальшому не тільки радіти естетичним якостям наших меблів, але і насолоджуватися комфортом, який вони можуть забезпечити.

  Як вибрати і купити крісло для керівника

  Для того, щоб купити крісло керівника і не розчаруватися в придбанні, необхідно звертати увагу на його основні характеристики:

  • Якість. Такий статусний товар, як крісло для керівника, неодмінно повинен бути виготовлений з матеріалів високої якості, довговічних, надійних і міцних. Тривала експлуатація не повинна істотно погіршувати зовнішній вигляд і характеристики виробу, включаючи такий важливий показник, як зовнішня привабливість. Матеріал оббивки спинки або сидіння не повинен затиратися.
  • Комплектація. В асортименті нашого магазину можна знайти моделі, виконані в різних варіантах комплектації, оснащені зручними механізмами і системами гойдання. Механізми можуть бути різними, і від того, який механізм використано — мультиблок, анафікс, тільт або поворотний механізм, буде залежати робота крісла. Оптимальним варіантом механізму, за допомогою якого можна фіксувати крісло в декількох різних робочих позиціях, є мультиблок.
  • Ергономіка. Людині досить складно сидіти 8 годин на одному місці, і, якщо крісло не буде забезпечувати керівникові належний рівень комфорту, продуктивність його праці буде падати. Місце для сидіння з нестандартною висотою, яку неможливо відрегулювати — неприпустимий варіант. Також спинка крісла повинна відповідати анатомічним особливостям людського тіла, і дозволяти людині, що сидить, розслабляти спину. Сидіння не повинно бути ні занадто м'яким, ні занадто жорстким, і має забезпечувати оптимальний рівень комфорту.
  • Мобільність. Крісло для керівника має дозволяти йому вільно переміщатися робочою зоною. Ми вбудовуємо в крісла спеціальні системи, які дозволяють зручно ковзати по підлозі, а також обертатися на 360°, або ж відхилятися назад. Асортимент нашого інтернет-магазину дозволяє усім охочим підібрати найбільш цікавий для них варіант.
  • Наявність додаткових атрибутів. Статусні та якісні меблі, такі як наші крісла, можуть бути оснащені підголівниками, підлокітниками, що регулюються, коліщатками, захищеними прогумованою поверхнею, а також елементами, що служать для надання виробу додаткової естетичності.

  Купуйте крісла для керівників в нашому інтернет-магазині!

  Вибирайте крісло для керівника на нашому сайті, якщо Ви хочете отримати товар, виконаний в класичному стилі. Меблі, що створюються нашою компанією — запорука продуктивної роботи. Замовляючи товари від «Меблі-Техностиль», Ви отримуєте можливість скористатися перевагами від співробітництва з нашою компанією:

  • гарантією на всю продукцію нашого виробництва;
  • високоякісними матеріалами, безпечними, довговічними і надійними;
  • швидкими термінами виготовлення і своєчасною доставкою;
  • невисокими цінами, які може запропонувати тільки виробник;
  • зручним для замовника способом оплати.

  Наші співробітники, з якими можна зв'язатися за допомогою одного з номерів телефонів, зазначених в розділі «Наші контакти», допоможуть Вам визначитися з вибором моделі і механізму. Модель, яку Ви замовляєте для свого керівника, повинна бути практичною, а також подобатися керівникові своїми естетичними якостями.

  У нашому інтернет-магазині Ви можете купити крісло для керівника від українського виробника, створене з матеріалів високої якості. Не варто переплачувати посередникам — замовляйте товари у тих, хто їх виробляє, і отримуйте меблі високої якості за прийнятними цінами!

  Error in text!

  Thanks!