Столик для гри з піском і водою

Красивий і оригінальний столик для гри з водою й піском — важливий елемент дитячої ігрової зони для молодшої групи дитячого садка. Цей столик-пісочниця дає дітям можливість грати з піском і водою в приміщенні, у будь-яку пору року. Наші покупці можуть вибрати один з трьох варіантів забарвлення цього виробу.


Характеристики виробу


Наш інтернет-магазин пропонує замовити дитячу ігрову зону, корпус якої виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм. Клас емісії цього матеріалу — Є1. Торці ЛДСП покриті ПВХ-крайкою жовтого кольору, товщиною 1 мм — для стільниці, і 0,5 мм — для всіх інших елементів. Стільниця зроблена з МДФ, обтягнутої ПВХ-плівкою. Резервуари для води й піску зроблені з безпечного й міцного пластику. Знизу розташовані ролики, які дозволяють пересувати столик. Для виготовлення цього виробу були використані матеріали, дозволені чинним санітарним законодавством України для дошкільних навчальних закладів.


Габаритні розміри виробу складають 7500х400х570 мм, вага — 13 кг.


Особливості та переваги


Як правило, столики для гри з водою цікаві молодшій групі дошкільнят, у віці від 2 років. У розвитку й вихованні дітей цього віку грають велику роль ігри з піском, водою, лійками, лопатками, пасочками й т. д.


Пісочниця, яку можна розташувати в будинку або приміщенні дитячого садка − особливо цікаве для малюків середовище. Граючи з невеликими пластмасовими іграшками й піском, малюки вчаться взаємодіяти з предметами, які їх оточують. У процесі спільної гри вчаться знайомитися й спілкуватися з іншими дітьми.


Замовляйте меблі для дитячого садка в ігрові зони, щоб створити малюкам комфортні умови для гри в приміщенні! Ми здійснюємо доставлення наших товарів по всій території України. Терміни виготовлення й доставлення залежать від поточної завантаженості нашого виробництва.


Гарантійний термін експлуатації виробу — 12 місяців.

Ширина750 мм.
Глибина400 мм.
Висота570 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ1 мм.
Вага13 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Столик для гри з піском і водою

  • Модель: Столик с песком и водой
  • SKU: Столик с песком и водой
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 867 грн