Ігрова стінка "Кондитерська"

Оригінальна дитяча ігрова зона «Кондитерська» імітує одне з найулюбленіших місць маленьких дітей, в якому можна поласувати тістечками та іншими солодощами. Наші покупці можуть вибрати один з чотирьох варіантів забарвлення цього виробу, які пропонує наш інтернет-магазин. Ця ігрова зона буде особливо цікавою для дітей у віці від 5 років, які фантазують й активно грають в рольові ігри.


Характеристики виробу


Клієнти, які хочуть купити дитячу ігрову зону «Кондитерська», можуть замовити її в нашому інтернет-магазині з доставленням в усі регіони України. Виріб виготовлено з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, класу емісії Є1. Торці цього виробу покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм.


Усі матеріали, які використовуються для виготовлення цього виробу, дозволені чинним санітарним законодавством України для навчальних закладів.


Габаритні розміри виробу складають 980х400х685 мм, вага — 20 кг.


Переваги та особливості


Як й інші тематичні зони, ця ігрова зона в дитячому садку допомагає створювати розвивальне, цікаве для дитини предметне середовище. За допомогою цих меблів малюки отримують можливість цікаво провести час, погратися наодинці або навпаки, познайомитися й подружитися з однолітками.


Основні переваги, які має ігрова зона для дітей «Кондитерська» — це доступна вартість, висока якість матеріалів, безпека й оригінальний, цікавий для маленьких дітей дизайн. Висота «Кондитерської» робить цю ігрову зону зручною для дітей у віці від 5 років. Ці меблі чудово підходять для сюжетно-рольових ігор.


Гарантійний термін експлуатації виробу — 12 місяців.

Ширина980 мм.
Глибина400 мм.
Висота685 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага20 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Ігрова стінка "Кондитерська"

  • Модель: Кондитерская
  • SKU: Кондитерская
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 1251 грн