Ігрова стінка "Морозивко"

Оригінальна дитяча ігрова зона імітує пересувний прилавок продавця морозива. Меблевий виріб допомагає маленьким дітям цікаво та весело проводити час в дитячому садку.


Характеристики виробу


Матеріал, з якого виготовлений корпус ігрової зони «Морозивко» — ламінована ДСП товщиною 16 мм, класу емісії Є1. Торці цього ЛДСП покриваються крайкою, зробленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Фасади виготовлені з МДФ, покритої пластиковою плівкою. Матеріали виготовлення дозволені чинним санітарним законодавством України для використання в навчальних закладах.


Гарантійний термін експлуатації — 12 місяців. Габаритні розміри виробу (ШхГхВ) складають 1300х600х1475 мм, вага — 56 кг.


Особливості та переваги


У дошкільному навчальному закладі діти проводять багато часу, вивчаючи світ і навколишній простір через гру. Тому ми радимо нашим клієнтам, які займаються закупівлею меблів та інвентарю для навчальних закладів, купити дитячу ігрову зону «Морозивко». Ці меблі допомагають дітям весело грати та знайомитися з однолітками, а також отримати досвід ігрових «покупок» і «продажів». Усі кути цієї гральної зони заокруглені, щоб зробити її більш безпечною.


Наша компанія відправляє свої товари по всій території України. Клієнти можуть зв’язатися з нашими менеджерами, номери телефонів яких зазначені в розділі «Наші контакти», щоб отримати відповіді на свої питання. Замовляйте якісні, сучасні меблі в інтернет-магазині українського виробника та отримуйте наші товари в заздалегідь обумовлені терміни!

Ширина1300 мм.
Глибина600 мм.
Висота1475 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Матеріал фасадівМДФ
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага56 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Ігрова стінка "Морозивко"

  • Модель: Мороженко
  • SKU: Мороженко
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 3665 грн