Ігрова кухня "Маргарита МДФ"

Красива, оригінальна дитяча ігрова кухня призначена для того, щоб малюки могли з її допомогою весело й цікаво проводити час в дитячому садку. Особливо цікавою ця модель буде для дітей у віці від 5 років.


Характеристики виробу


Пропонована нашим інтернет-магазином ігрова кухня для дитячого садка зроблена з міцних і безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством України для використання в дошкільних навчальних закладах. Основа конструкції виготовлена з ДСП товщиною 16 мм, класу емісії Є1. Торці цього матеріалу покриті крайкою, зробленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Фасади виготовлені з МДФ.


Конструкція дитячої кухні імітує справжню кухню − це шафа у вигляді холодильника з двома відділеннями, основним і морозильною камерою. Модулі імітують пральну машину та піч. Ігрова стінка має також робочу поверхню й шафки з фасадами, куди можна покласти необхідне приладдя. Габаритні розміри конструкції (ШхГхВ) − 1600х430х1250 мм, вага — 91 кг.


Особливості та переваги


Ми пропонуємо фахівцям, які займаються облаштуванням ігрових зон для малюків в дошкільному навчальному закладі, купити дитячу ігрову кухню. Модель «Маргарита» обов’язково викличе жвавий інтерес у малюків. Всі кути цього виробу заокруглені, що робить його безпечнішим. Наші покупці можуть вибрати один з трьох варіантів кольору виробу, пропонованих нами за замовчуванням.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Ширина1600 мм.
Глибина430 мм.
Висота1250 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Матеріал фасадівМДФ
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага91 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Ігрова кухня "Маргарита МДФ"

  • Модель: Маргарита МДФ
  • SKU: Маргарита МДФ
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 5335 грн