Ігрова зона "Купе"

Оригінальна й красива дитяча ігрова зона імітує інтер’єр купе залізничного потягу. У такому цікавому й зручному «вагончику» діти, граючись, зможуть у своїй уяві вирушати в далекі «фантастичні подорожі», вчитися спілкуванню та взаємодії один з одним.


Характеристики виробу


Корпус ігрової зони для дітей виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, класу емісії Є1. Торці ЛДСП оброблені крайкою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Елементи художнього оформлення виготовлені з МДФ.


Матеріали, які використовувалися для виготовлення цього виробу, дозволені чинним санітарним законодавством України для використання в навчальних закладах, і безпечні для маленьких дітей. Виріб виготовляється на замовлення. Терміни його виготовлення обумовлюються нашими менеджерами під час обробки Вашого замовлення.


Габаритні розміри дитячої ігрової зони «Купе» (ШхГхВ) складають 1300х435х1250 мм, вага — 56 кг.


Переваги та особливості


Гра має велике значення для становлення особистості дитини. Її необхідно включати в усі аспекти дошкільної освіти. Тому дитяча ігрова зона «Купе» може стати одним з найцікавіших куточків дитячого садка, в якому діти будуть активно спілкуватися й розвиватися, імітуючи подорож залізницею.


Основні переваги цих меблів — оригінальний дизайн, міцність, довговічність і невисока вартість. Ми здійснюємо доставлення наших товарів по всій території України. Якщо у Вас виникли додаткові питання, зв’яжіться з нашими менеджерами за одним з номерів телефонів, зазначених у розділі «Наші контакти».


Гарантійний термін експлуатації — 12 місяців.

Ширина1300 мм.
Глибина435 мм.
Висота1250 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага56 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Ігрова зона "Купе"

  • Модель: Купе
  • SKU: Купе
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 2552 грн