Стінка ігрова "Трюмо"

«Трюмо» — красива та оригінальна дитяча ігрова зона, яка гарантовано зацікавить малюків в дитячому садку. Зверніть увагу: у вартість комплекту не входить ціна стільчика «Ведмедик».


Характеристики виробу


Усі матеріали, з яких виготовлена ця ігрова зона для дітей, дозволені чинним українським санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Основний матеріал, з якого виготовлена ця ігрова стінка для дітей — ЛДСП товщиною 16 мм, класу емісії Є1. Торці ламінованої ДСП покриваються крайкою, виготовленою з ПВХ, 0,5 і 1 мм завтовшки. Всі кути конструкції заокруглені.


Є тумби, у яких можна зберігати іграшки та аксесуари, а також дзеркало з поличкою для косметики. Покупці можуть вибирати один з шести варіантів забарвлення цього виробу, які ми пропонуємо.


Особливості та переваги


Цю дитячу ігрову зону можна розмістити як в ігровій кімнаті дитячого садка, так і вдома, якщо Ви хочете створити для маленької дівчинки цікаве місце для ігор в домашніх умовах. Особливо цікавою дитяча ігрова стінка «Трюмо» буде для дітей у віці від 5 років.


Основні переваги цієї моделі — її невисока вартість, якість і безпека матеріалів, актуальний сучасний дизайн, красиве і яскраве забарвлення. Термін виготовлення виробу залежить від завантаженості нашого виробництва й обумовлюються менеджерами під час оформлення або обробки Вашого замовлення.


Гарантійний термін експлуатації — 12 місяців.

Ширина1300 мм.
Глибина520 мм.
Висота1130 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага35 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стінка ігрова "Трюмо"

  • Модель: Трюмо
  • SKU: Трюмо
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 1938 грн