Столик для малювання "Бегемотик"

Зручний і красивий дитячий стіл для творчості «Бегемотик» прикрашений тематичним фігурним фрезеруванням. Всі кути цього столика заокруглені, що робить його більш безпечним. Ми рекомендуємо Вам купити стіл для малювання, якщо Ви хочете сформувати в дитячому садку ігрову зону, яка буде цікавою і дівчаткам, і хлопчикам, особливо у віці від 5 років.


Характеристики виробу


Клієнти, яким необхідно купити дитячий стіл для творчості, можуть замовити цей виріб з доставленням у будь-який регіон України. Цей дитячий стіл для малювання виготовлений з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Торці ЛДСП покриті крайкою з ПВХ, що має товщину 0,5 і 1 мм.


Декоративний елемент, оформлений у вигляді бегемота, виготовлений з МДФ, прикрашеної фігурним фрезеруванням. Усі матеріали, з яких зроблений цей дитячий стіл для творчості, відповідають вимогам санітарного законодавства України.


Габаритні розміри конструкції (ШхГхВ) — 740х616х960 мм, вага — 27 кг.


Особливості та переваги


Оригінальний стіл для творчості «Бегемотик» має ряд переваг: безпечну конструкцію з заокругленими кутами, прийнятну вартість, високу якість матеріалів, цікавий дизайн.


На великій полиці, розташованій під стільницею, можна зберігати альбоми для малювання, фарби, фломастери, різнокольорові олівці, пластилін та інші матеріали для творчості. На досить великій стільниці може вільно розміститися альбом для малювання великого формату. Яскраве забарвлення виробу привертає увагу малюків і робить його ще цікавішим для маленьких дітей.


Увага: у вартість виробу не входить ціна стільчика «Ведмедик», висота сидіння якого регулюється за трьома ростовими групами.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Ширина740 мм.
Глибина616 мм.
Висота960 мм.
Висота стільниці550 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага27 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Столик для малювання "Бегемотик"

  • Модель: Бегемотик
  • SKU: Бегемотик
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 1570 грн