Крісла для персоналу

Сортувати:

Крісло "Комфорт"

Модель: Комфорт

Комфортне офісне крісло можна використовувати для створення робочого місця в офісі або вдома. Воно може бути використане для персоналу та відвідувачів, а також в школах й інших навчальних закладах для дітей та співробітників. База цієї моделі виготовлена з міцного металу з поліамідним покриттям. Хороший варіант надійного, міцного крісла за невисокою вартістю, яке прослужить Вам довго й забезпечить зручність співробітникові. Ця модель — одне з кращих поворотних крісел, які є в асортименті н..

Крісло "Галант"

Модель: Галант

Комфортне й ергономічне офісне крісло підходить для оснащення офісів, облаштування домашніх робочих місць і для використання в навчальних закладах. Спинка цього крісла має плавний виріз, що повторює фізіологічні вигини людського тіла. Знизу розташовуються ролики, які роблять зручним пересування цього крісла. Характеристики виробу Ми пропонуємо покупцям, які хочуть недорого купити офісне крісло, вибрати з двох моделей: «Галант» з підлокітниками; «Галант» без підлокітників. Габаритні роз..

Крісло "Престиж"

Модель: Престиж

Зручне, надійне офісне крісло, виготовлене в мінімалістичному й універсальному дизайні. Виріб добре підходить для використання в якості крісла для персоналу або відвідувачів Вашого офісу та для створення повноцінного домашнього робочого місця. Ним також зручно користуватися в учительських, комп'ютерних класах й інших кабінетах навчальних закладів. Характеристики виробу Клієнти нашого інтернет-магазину, які хочуть недорого купити офісне крісло, можуть замовляти цю модель, щоб скористатися її пе..

Крісло "Самба GTP"

Модель: Самба GTP

Комфортне й сучасне офісне крісло добре підходить для інтер'єрів офісів, навчальних закладів і домашнього використання. Знизу конструкції є ролики, які роблять крісло мобільним. Його можна придбати з доставкою в усі регіони України, оформивши замовлення на нашому сайті. Характеристики виробу Клієнти, які хочуть купити недороге офісне крісло, можуть замовити одну з двох запропонованих нами моделей: «Самба З GTP» — варіант, оснащений м'якими підлокітниками; «Самба GTP» — варіант з підлокі..

Крісло "Таск GTP"

Модель: Таск GTP

Зручне, комфортне офісне крісло можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в будь-який регіон. Ця практична модель може бути використана в офісі, для персоналу та відвідувачів, в освітніх установах і вдома. Хороше рішення для різних робочих зон. Характеристики виробу Модель крісла: «Таск GTP». Металева основа цього офісного крісла — хромована. Його сидіння й спинка — м'які, їх висоту та кут нахилу можна зручно регулювати за допомогою відповідних механізмів. На металевих підлок..

Крісла для персоналу

Як підібрати і купити крісло для персоналу


Керівники всіх підприємств хочуть, щоб їх співробітники працювали максимально ефективно. Безумовно, велику роль в забезпеченні хороших результатів праці відіграють якісні меблі і обстановка в офісі. Тому наша компанія пропонує купити крісла для персоналу, які дозволять офісним працівникам відчувати себе максимально зручно.


Якщо співробітник відчуває себе комфортно на робочому місці, він буде працювати набагато продуктивніше. Саме в кріслі проводить більшу частину свого часу будь-який офісний працівник. Важливу роль в забезпеченні зручності для співробітників відіграє можливість регулювати висоту крісла. Всі люди відрізняються один від одного зростом, тому спроба посадити всіх співробітників на однакові стільці стандартної висоти призводить до втоми, болю в суглобах і як наслідок — до зниження продуктивності праці офісних співробітників.


Де можна купити крісла для персоналу


Покупці, які бажають купити крісло для персоналу, знайдуть на нашому сайті великий вибір товарів цієї категорії. Для того, щоб не помилитися у виборі, читайте докладні описи наших моделей і телефонуйте нашим співробітникам, щоб отримати детальну консультацію. Знайти телефони наших менеджерів можна в розділі «Наші контакти».


Замовивши крісла для персоналу в нашому інтернет-магазині, Ви зможете скористатися наступними перевагами співпраці з нашою компанією:


  • ми використовуємо тільки якісні, безпечні і сертифіковані матеріали, що відповідають вимогам ДСТУ;
  • ми дотримуємося домовленостей щодо термінів виготовлення і забезпечуємо своєчасну доставку;
  • наші вироби мають сучасний актуальний дизайн, який добре виглядає інтер'єрах більшості сучасних офісів;
  • ми пропонуємо зручну для наших замовників форму оплати.

Купуйте офісні крісла для персоналу в нашому інтернет-магазині!


Збираючись купити офісні крісла для персоналу, подбайте про дотримання наступних вимог:


  1. Наявність міцного каркаса і стійкої хрестовини — обов'язкова вимога. Моделі на металевій основі — найкращий і найбільш надійний варіант для Вашого офісу. Крісло може мати і пластикову основу, але необхідно, щоб пластик був досить міцним.
  2. Можливість регулювання висоти сидіння — найважливіший критерій якості офісного крісла. Люди можуть змінюватися, але посади, які вони займали, залишаються, і відповідно, кожен новий співробітник, який отримує в користування крісло, повинен мати можливість відрегулювати його по висоту під себе.
  3. Ергономічність. Форма спинки крісла для співробітників повинна повторювати природні вигини спини, і забезпечувати правильне, фізіологічне положення хребта людини, яка сидить на своєму робочому місці. Якщо у людини при тривалому сидінні не втомлюються м'язи, він буде робити в своїй роботі менше перерв, і відповідно, продуктивність його праці буде збільшуватися.
  4. Наявність підлокітників, які знімають навантаження з верхнього відділу хребта. Це дозволяє зробити роботу людини, яка сидить за комп'ютером, набагато зручніше. Також наявність підлокітників э прекрасною профілактикою остеохондрозу шийних хребців.
  5. Вибираючи офісне крісло для персоналу на нашому сайті, звертайте увагу на те, що велика частина моделей може бути замовлена в різній комплектації, наприклад, з підлокітниками або без них. Комфортні сидіння наших крісел для персоналу мають ергономічну форму. Висота може регулюватися за допомогою спеціального підйомно-поворотного механізму. Металева база кожного крісла захищена хромуванням або поліамідним покриттям.

Ще одна перевага, якою володіють наші офісні меблі, зокрема крісла для персоналу — це міцна оббивка. Оббивка з надійних матеріалів значно збільшує термін служби виробу. Ми використовуємо матеріали, які дозволяють користуватися кріслами протягом тривалого часу, не псуючи їх зовнішнього вигляду і не знижуючи споживчих характеристик.


Замовляйте крісла для персоналу в магазині компанії «Меблі-Техностиль», щоб відчути їх надійність і якість!

Каталог PDF