Стілець "Таск"

Стілець "Таск"

  • Модель: Таск
  • Артикул: Таск
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 2826 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 4

Комфортний, стильний офісний стілець, призначений для відвідувачів і персоналу. Цю модель також можна використовувати для оснащення робочого місця в домашніх умовах або для використання в школах та інших навчальних закладах. Виріб виготовляється на замовлення, терміни виготовлення залежать від поточної завантаженості нашого виробництва, і обговорюються при оформленні Вашого замовлення, але не перевищують 35 робочих днів.


Характеристики виробу


Клієнти, які хочуть купити офісний стілець, можуть замовляти цю модель, яка буде вдало виглядати в різних зонах Вашого офісу.


Модель: «Таск».


Габаритні розміри офісного стільця складають: 480 мм (ширина), 520 мм (глибина), 915 мм (висота). Рама стільця — стійка, металева, хромована. Висота виробу не регулюється. Замовники можуть вибрати бажане забарвлення спинки й сидіння з семи варіантів, які ми пропонуємо за замовчуванням.


Особливості та переваги


Основні переваги цього офісного стільця — сучасний, красивий дизайн, а також ергономічна форма сидіння й спинки. Спинка й сидіння, чиї вигини повторюють фізіологічні вигини людського тіла, дозволяють людині, яка користується цим стільцем, сидіти довго, не втомлюючись.


Стілець виготовлений на основі цільного каркаса з металу.


Універсальний дизайн дозволяє використовувати стілець в різних сучасних інтер'єрах.


Зверніть увагу: для цього товару є мінімальна кількість одиниць для замовлення — 6 шт.

Ширина480 мм
Глибина520 мм
Висота915 мм

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF