Шафа дитяча М 121

Стійка і надійна дитяча шафа для книг та іграшок призначена для комплектації дитячих садків якісними та сучасними меблями. Цю шафу можна розмістити як в інтер’єрі дитячого садка, так і в дитячій кімнаті міської квартири або житлового будинку. Яскраве забарвлення зацікавить дітей, зробить процес збирання іграшок та їх розміщення цікавішим.


Відкриті полиці цієї дитячої шафи для іграшок і книг можна використовувати для того, щоб виставити на огляд красиві іграшки, книги, навчальні посібники, а також сувеніри та вироби, виготовлені дітьми.


Характеристики виробу


Модель: «М 121».


Ця дитяча шафа для іграшок зроблена з безпечного й міцного матеріалу − ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриті пластиковою крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. Наші покупці можуть купити дитячу шафу, вибравши один з восьми запропонованих нами варіантів забарвлення цього виробу.


Знизу дитяча шафа для іграшок та книг спирається на пластикові опори, висота яких регулюється. Це дозволяє нівелювати нерівності підлоги. Габаритні розміри виробу складають 600х320х1265 мм, а його маса − 28 кг.


Переваги та особливості


Пропонована українським виробником, дитяча шафа для іграшок має 4 полиці − дві відкриті та дві закриті. Якщо Ви хочете купити шафу для дитячого садка, виготовлену з безпечних матеріалів, замовляйте цей виріб, виготовлений з матеріалу класу емісії формальдегіду Е1.


Простий та універсальний дизайн легко вписується в інтер’єри сучасних приміщень дитячих садків. Її можна зручно комбінувати зі схожими меблями такого ж розміру, які є в асортименті нашого інтернет-магазину.


Зверніть увагу: ціна вказана без урахування вартості збірки.

Ширина600 мм.
Глибина320 мм.
Висота1265 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага28 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа дитяча М 121

  • Модель: М 121
  • Артикул: М 121
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 1207 грн