Вішалка для рушників

Зручна вішалка для рушників виготовлена з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Якщо Ви займаєтеся закупівлею меблів та інвентарю для дитячого садка, і Вам потрібно купити вішалку для рушників у ванну, замовляйте цю модель!


Як виробник продукції, розміщеної на нашому сайті, ми пропонуємо якісні меблі з доставленням у будь-який регіон України. Всі матеріали, використані для виготовлення цієї вішалки − безпечні, дозволені до використання, і мають всі необхідні дозволи з боку контролюючих органів.


Характеристики виробу


Ця вішалка для рушників у ванну виготовлена з ДСП класу емісії Е1, торці якої покриті крайкою, виготовленою з ПВХ. Пластикова крайка має товщину 0,5 мм та надійно захищає матеріал від потрапляння вологи. Наші покупці можуть замовити різні моделі цього виробу, з двома, трьома й п’ятьма секціями:


  • 2 секції, габарити − 308х150х750 мм, маса − 5 кг;
  • 3 секції, габарити − 454х150х750 мм, маса − 7 кг;
  • 5 секцій, габарити − 750х150х750 мм, маса − 12 кг.

Переваги та особливості


Одне з найважливіших завдань під час виховання дітей, що лежить на плечах педагогів − це прищеплення дітям навичок гігієни. Неважливо, чи йде мова про басейн для дітей, дитячий спортзал або дитсадок − для дітей повинні бути створені всі умови для підтримання належного рівня гігієни. Тому вішалка у ванну для рушників виконує важливу функцію та допомагає прищеплювати дітям уявлення про їх індивідуальний простір і важливість особистої гігієни.


Ця вішалка для рушників в дитячий садок може бути виконана в одному з трьох кольорів, зазначених у картці товару. Виріб виготовляється після оформлення та підтвердження Вашого замовлення. Терміни виготовлення залежать від рівня завантаженості замовленнями нашого виробництва на даний момент. Під час обробки Вашого замовлення менеджери повідомлять конкретні терміни виготовлення й відвантаження замовлених товарів.


Гарантійний термін експлуатації виробу − 12 місяців, як і для інших різновидів корпусних меблів.

Ширина308 / 454 / 750 мм.
Глибина150 мм.
Висота750 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага5 / 7 / 12 кг.
Кількість секцій2/3/5 секцій
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Вішалка для рушників

  • Модель: ВП-2
  • Артикул: ВП-2
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 418 грн