Стінка для іграшок і посібників "Бджілка"

Дитяча стінка «Бджілка» — зручна, містка й ергономічна модель для дитячого садка. Дуже добре підходить для замовників, яким необхідно купити стінки для іграшок в старшу групу дитячого садка. Виконана в оригінальному ігровому дизайні, і в силу цього відмінно вписується в сучасні інтер’єри дитячих садків.


Абсолютно унікальний дизайн робить цю стінку ексклюзивним виробом, що не має аналогів та працює на позитивний імідж навчального закладу.


Характеристики стінки «Бджілка»:


  • стінка складається з трьох секцій: двох вузьких і однієї ширшої;
  • основу конструкції становить ламінована ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті крайкою, що має товщину 0,5 мм;
  • секції розділені на полиці, частина з яких прикрита фасадами, виготовленими з МДФ;
  • фасади прикрашені фрезеруванням, а також декоративними накладками у вигляді бджіл і стільників;
  • конструкція спирається на ніжки-гвіздочки, що запобігають пошкодженню поверхні підлоги.

Особливості даної моделі


Меблі, які оточують дитину в дитячому садку, грають важливу роль. Вони формують інтер’єр, допомагають забезпечувати комфортні для маленьких дітей умови. Фурнітура та конструктивні елементи розташовані таким чином, щоб мінімізувати для дітей можливість забитися або поранитися.


Незаперечна перевага дитячої стінки «Бджілка» — абсолютно оригінальний, на 100% унікальний дизайн, завдяки якому виріб може стати родзинкою дошкільного навчального закладу або домашнього інтер’єру.


Для виготовлення дитячої стінки для іграшок в садочок «Бджілка» використані тільки якісні матеріали, що відповідають вимогам ДСТУ, мають всі необхідні висновки санітарних органів. І матеріали, і конструкція стінки повністю безпечні й дозволені до використання в дошкільних навчальних закладах.


«Бджілка» — відмінний варіант для охочих купити стінку для старшої групи дитячого садка за невисокою ціною в магазині виробника.


Наші співробітники готові відповісти на всі ваші питання з приводу стінки «Бджілка». Оформляйте замовлення або телефонуйте нам, щоб отримати детальну консультацію!

Ширина2200 мм.
Глибина479 мм.
Висота2000 мм.
Вага225 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стінка для іграшок і посібників "Бджілка"

  • Модель: Пчелка
  • Артикул: Пчелка
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 15914 грн

Каталог PDF