Ігрові зони

Сортувати:

Ігрова зона "Літак"

Модель: Самолёт

Оригінальна і красива ігрова зона «Літак» здатна занурити малюків у світ польотів і пригод, перенести їх на інший континент і добре розвинути дитячу фантазію, представивши кожного учасника гри відважним льотчиком. Якщо ви прагнете створити ігрові зони в днз, то модель «Літак» - саме ваш вибір. Технічні характеристикиЯк і інші ігрові зони для дитячих садків, що представлені в нашому інтернет-магазині, ігрова зона «Літак» виконана з найбезпечніших матеріалів, які відповідають усім вимогам зак..

Ігрова стінка "Цукерня"

Модель: Цукерня

Оригінальна дитяча ігрова стінка, що імітує цукерню. За її допомоги діти зможуть весело провести час граючи в продавців і покупців солодощів та напоїв.Виріб виконаний з безпечних матеріалів, які дозволені чинним законодавством України для застосування в навчальних закладах, тому ідеально підходить як ігрова стінка для дитячого саду.Характеристики виробуЯк і інші дитячі ігрові стінки для дому, дитяча ігрова стінка "Цукерня" зручно вписується в інтер'єри дитячої кімнати. Її габаритні розмі..

Кухня ігрова "Адель"

Модель: Адель

Ми радимо фахівцям, які займаються закупівлею меблів для дошкільних навчальних закладів, купити ігрову кухню для дітей, яка не залишить малюків байдужими. Ця оригінальна ігрова зона призначена для того, щоб маленькі діти могли грати в обстановці, що імітує кухню. Характеристики виробу Пропонована нашим інтернет-магазином іграшкова кухня для дитячого садка дозволить малюкам грати в шеф-кухарів, імітуючи в ігровій формі приготування їжі, та, проводячи «кулінарні конкурси». Пропонована нами, дитя..

Ігрова стінка "Морозиво"

Модель: Мороженко

Оригінальна дитяча ігрова зона імітує пересувний прилавок продавця морозива. Меблевий виріб допомагає маленьким дітям цікаво та весело проводити час в дитячому садку. Характеристики виробу Матеріал, з якого виготовлений корпус ігрової зони «Морозиво» — ламінована ДСП, товщиною 16 мм, класу емісії Е1. Торці цього ЛДСП покриваються крайкою, зробленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Фасади виготовлені з МДФ, покритої пластиковою плівкою. Матеріали виготовлення дозволені чинним санітарним законодавств..

Ігрова зона "Купе"

Модель: Купе

Оригінальна й красива дитяча ігрова зона імітує інтер’єр купе залізничного потягу. У такому цікавому й зручному «вагончику» діти, граючись, зможуть у своїй уяві вирушати в далекі «фантастичні подорожі», вчитися спілкуванню та взаємодії один з одним. Характеристики виробу Корпус ігрової зони для дітей виготовлений з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, класу емісії Е1. Торці ЛДСП оброблені крайкою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Елементи художнього оформлення виготовлені з МДФ. Матеріали, які використ..

Ігрова стінка "Майстерня"

Модель: Мастерская

Зручна й красива дитяча ігрова зона виготовлена у вигляді робочого столу майстра, який працює руками. Модель прикрашена аплікаціями й фігурним фрезеруванням із зображеннями робочих інструментів − молотка, ножівки й т.д. Усі матеріали, використані для виготовлення цього виробу, дозволені чинним санітарним законодавством України для застосування в навчальних закладах і безпечні для маленьких дітей. Характеристики виробу Корпус виробу виготовлений з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Торці цього ма..

Ігрова стінка "Ляльковий театр"

Модель: Кукольный театр

Зручна дитяча ігрова зона «Ляльковий театр», яку пропонує наш інтернет-магазин — незвичайний та оригінальний простір для дитячої творчості, що може стати одним з найулюбленіших місць малюків у дитячому садку. Діти зможуть самостійно відтворити сюжети улюблених казок, влаштовувати один одному міні-спектаклі, використовуючи цю ігрову стінку. Виріб допомагає малюкам створити життєрадісну, приємну і цікаву атмосферу, у якій вони будуть вчитися спілкуватися й весело проводити час. Характеристики ви..

Ігрова кухня "Маргарита МДФ"

Модель: Маргарита МДФ

Красива, оригінальна дитяча ігрова кухня призначена для того, щоб малюки могли з її допомогою весело й цікаво проводити час в дитячому садку. Особливо цікавою ця модель буде для дітей у віці від 5 років. Характеристики виробу Пропонована нашим інтернет-магазином ігрова кухня для дитячого садка зроблена з міцних і безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством України для використання в дошкільних навчальних закладах. Основа конструкції виготовлена з ДСП, товщиною 16 мм, клас..

Ігрова кухня "Малютка МДФ"

Модель: Малютка МДФ

Красива дитяча ігрова кухня «Малютка», що пропонується нашим інтернет-магазином, являє собою модель справжньої кухні, яка оснащена пічкою, пральною машиною, робочою поверхнею, плитою, поличками для приправ і продуктів. Використовуючи ігрову кухню для дитячого садка, діти зможуть весело проводити час, отримають можливість познайомитися й пограти один з одним. Характеристики виробу Оригінальна ігрова кухня для дівчаток «Малютка МДФ» зроблена з міцних матеріалів, дозволених українським санітарним..

Кухня "Господарочка МДФ"

Модель: Хозяюшка МДФ

Досить компактна ігрова дитяча кухня для дівчаток і хлопчиків імітує справжню кухню з робочою поверхнею, плитою і духовкою, пральною машиною, мийкою та відділенням для кухонного інвентарю. Як й інші ігрові меблі для дитячого садка, дитяча ігрова кухня від нашого інтернет-магазину допомагає дітям вчитися й пізнавати світ, знайомитися з однолітками або навпаки, грати на самоті. Завдяки таким меблям діти отримують можливість весело й цікаво проводити час у дитячому садку. Характеристики виробу Н..

Стінка "Паркінг"

Модель: Паркинг

Незвичайна й красива дитяча ігрова зона імітує багаторівневий паркінг. Починаючи з трьох років дитина активно пізнає світ і вчиться, розвиває фантазію. Реалізує навички спілкування з однолітками, ігор в цікавій обстановці. Граючи з однолітками в машинки, дитина вчиться ділитися іграшками з іншими дітьми й заводити нових друзів. Ми радимо Вам купити дитячу ігрову стінку «Паркінг» для облаштування красивої та цікавої для малюків ігрової зони в дитячому садку! Характеристики виробу Оригінальна ди..

Ігрова стінка "Гараж"

Модель: Гараж

Цікава дитяча ігрова зона змодельована у вигляді багаторівневого паркінгу. Якщо Ви займаєтеся закупівлею меблів та інвентарю для дитячого садка, замовляйте цю дитячу ігрову стінку, яка стане для малюків одним з улюблених місць для гри з автомобілями. Характеристики виробу Клієнти, яким необхідно купити ігрові зони в дитячий садок, можуть замовити цю модель для «паркування» іграшкових автомобілів і навіть вертольотів. Виріб складається з чотирьох ярусів. Матеріал, з якого виготовлена ця модель ..

Ігрова стінка "Лікарня - стіл"

Модель: Больница - стол

Формуючи ігрові зони в дитячому садку, важливо зробити так, щоб у дітей з різними інтересами була достатня кількість цікавих місць для спільних ігор. Пропонована нашим інтернет-магазином, стінка «Лікарня-стіл» має дизайн справжнього столу лікаря. Характеристики виробу Матеріал, з якого виготовлена дитяча ігрова зона «Лікарня» — ЛДСП класу емісії Е1, товщиною 16 мм. Торці ЛДСП покриті крайкою, товщиною 0,5 і 1 мм, виготовленою з ПВХ. Усі, використані для виготовлення цих меблів, матеріали дозво..

Ігрова стінка "Лікарня-кушетка"

Модель: Больница-кушетка

Дитяча ігрова зона «Лікарня−канапа» поєднується з іншими ігровими зонами з цієї серії — «Столом» та «Зростоміром», і може становити єдиний комплект дитячих ігрових меблів лікарняної тематики. Граючи з «канапою», діти зможуть дізнатися про основи медичної допомоги, і уявити себе маленькими докторами й пацієнтами, які звертаються один до одного за допомогою, записуються на прийом або лікуються в шпиталі. Характеристики виробу Для виготовлення цих меблів ми використали ламіновану ДСП класу емісії..

Ігрова стінка "Лікарня-зростомір"

Модель: Больница-ростомер

У дитячому садку велику роль грають дитячі ігрові зони, які допомагають малюкам знайомитися й вчитися спілкуватися один з одним, а також розвивають уяву та мотивують дітей займатися спільною творчістю. Разом з іншими виробами цієї серії − «Канапою», «Столом», «Зростоміром» становить тематичний набір ігрових меблів «Лікарня» для маленьких дітей. Шкала вимірювання зросту цього виробу відповідає реальним значенням. За допомогою даних меблів малюки зможуть спостерігати за власним розвитком. Характе..

Комплект ігрових меблів "Лікарня"

Модель: Больница - комплект

«Лікарня» — це комплект ігрових меблів, до якого входять кілька ігрових зон, включаючи «Канапу», «Стіл», «Зростомір» і стільчик «Ведмедик», які можна замовити окремо. Це оригінальний і цікавий для малюків комплект можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставленням у всі регіони України. Характеристики виробу Клієнти, яких зацікавила дитяча ігрова зона «Лікарня», можуть придбати її, оформивши замовлення на нашому сайті. Терміни виготовлення залежать від завантаженості нашого виробництва й..

Ігрова стінка "Прилавок Магазин"

Модель: Магазин - Прилавок

Оригінальна дитяча ігрова зона «Прилавок-магазин» викликає у маленьких дітей непідробний інтерес. Ігрова зона дозволяє створити в дитячому садку цікаве місце для рольових ігор. Особливо сильно цією ігровою зоною зможуть зацікавитися діти у віці до 5 років, яким буде цікаво уявляти себе продавцями й покупцями. Ці меблі дозволяють маленьким дітям цікаво проводити час у дитячому садку, знайомитись й спілкуватися з однолітками. Характеристики виробу Основний матеріал, з якого виготовлена ця дитяча..

Ігрова стінка "Стелаж - Магазин"

Модель: Магазин - Стеллаж

Як й інші подібні меблі, дитяча ігрова зона «Стелаж-магазин» призначена для того, щоб допомогти малюкам в ігровій формі навчитися пізнавати світ, знайомитися й заводити дружні відносини з іншими дітьми. Характеристики виробу Матеріал, з якого виготовлена ця модель — ламінована ДСП, товщиною 16 мм. Клас емісії — Е1. Торці цього матеріалу покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Розміри виробу (ШхГхВ) складають 700х300х1480 мм, вага — 23 кг. Наші покупці можуть купити дитячу іг..

Комплект ігрових меблів "Магазин"

Модель: Магазин - комплект

Дитяча ігрова зона «Магазин», що пропонується нашим інтернет-магазином, може стати одним з найцікавіших для малюків куточків в дитячому садку. За допомогою цієї гральної зони діти можуть уявити себе покупцями й продавцями. Особливо цікавим цей комплект ігрових меблів буде для дітей у віці від 5 років. Завдяки меблям діти будуть весело й цікаво проводити час в дитячому садку. Характеристики виробу Цей комплект ігрових меблів для дитячого садка виготовлений з ЛДСП, товщиною 16 мм. Це матеріал кл..

Кухня дитяча "Машенька"

Модель: Машенька

Компактна й оригінальна дитяча кухня «Машенька» — виріб, який дозволяє дітям весело й цікаво проводити час, граючи та спілкуючись один з одним. Ця ігрова кухня для дитячого садка зацікавить малюків — вони з інтересом гратимуть в шеф-кухарів, яких показують по телевізору в провідних кулінарних шоу. Характеристики виробу Основний матеріал, з якого виготовлена ця ігрова дитяча кухня — ламінована ДСП класу емісії Е1, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщин..

Ігрова стінка "Кондитерська"

Модель: Кондитерская

Оригінальна дитяча ігрова зона «Кондитерська» імітує одне з найулюбленіших місць маленьких дітей, в якому можна поласувати тістечками та іншими солодощами. Наші покупці можуть вибрати один з чотирьох варіантів забарвлення цього виробу, які пропонує наш інтернет-магазин. Ця ігрова зона буде особливо цікавою для дітей у віці від 5 років, які фантазують й активно грають в рольові ігри. Характеристики виробу Клієнти, які хочуть купити дитячу ігрову зону «Кондитерська», можуть замовити її в нашому ..

Ігрова стінка "Куточок наряджання"

Модель: Уголок наряжания

Пропонована нашим інтернет-магазином, дитяча ігрова зона «Куточок наряджання» викликає непідробний інтерес у маленьких дітей. За допомогою цих меблів можна створити для дітей в дитячому садку особливий тематичний куточок, присвячений догляду за собою, знайомству зі світом моди та краси. Характеристики виробу Основний матеріал, з якого виготовлені фасади й корпус меблів для дитячого садка — ламінована ДСП класу емісії Е1, що має товщину 16 мм. Торці ЛДСП покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, тов..

Столик для образотворчого мистецтва "Сонечко"

Модель: Солнышко

Заняття творчістю, зокрема малюванням, ліпленням з пластиліну й т.д. — найважливіша частина освітнього процесу, що сприяє гармонійному розвитку особистості дитини. Пропонований нашим інтернет-магазином, дитячий стіл для творчості «Сонечко» можна використовувати для ігор та занять різними видами творчості. У конструкції цього дитячого столу для малювання передбачені полички та відділення для різних предметів і речей (паперу, фломастерів, олівців, фарб й т.д.), необхідних дітям. Характеристики ви..

Стіл "Трюмо"

Модель: Трюмо

«Трюмо» — красива та оригінальна дитяча ігрова зона, яка гарантовано зацікавить малюків в дитячому садку. Зверніть увагу: у вартість комплекту не входить ціна стільчика «Ведмедик». Характеристики виробу Усі матеріали, з яких виготовлена ця ігрова зона для дітей, дозволені чинним українським санітарним законодавством для використання в навчальних закладах. Основний матеріал, з якого виготовлена ця ігрова стінка для дітей — ЛДСП товщиною 16 мм, класу емісії Е1. Торці ламінованої ДСП покриваються..

Столик для образотворчого мистецтва "Веселка"

Модель: Радуга

Оригінальний і зручний дитячий стіл для малювання, за яким можуть розміститися, сидячи, одразу двоє дітей. Виріб має надставку, призначену для паперу, фарб, олівців, фломастерів й т.д., а також тумбу, в якій також можна зберігати різноманітні аксесуари, необхідні дітям для творчості. Характеристики виробу Клієнти нашого інтернет-магазину, які хочуть купити дитячий стіл для творчості, можуть замовити цей виріб у трьох різних варіантах забарвлення. Матеріал, з якого зроблені корпус і фасади виро..

Столик для образотворчого мистецтва "Промінчик"

Модель: Лучик

«Промінчик» — оригінальний дитячий стіл для творчості, за яким можна розмістити до трьох дітей одночасно. Його можна використовувати для малювання, і для ліплення з пластиліну та інших видів дитячої художньої творчості, які розвивають дрібну моторику. Вам варто купити стіл для малювання, якщо Ви хочете, щоб малюки в дитячому садку могли розвивати свій творчий потенціал, займатися малюванням і художнім моделюванням. Характеристики виробу Наші клієнти, які хочуть купити дитячий стіл для творчос..

Столик для малювання "Бегемотик"

Модель: Бегемотик

Зручний і красивий дитячий стіл для творчості «Бегемотик» прикрашений тематичним фігурним фрезеруванням. Всі кути цього столика заокруглені, що робить його більш безпечним. Ми рекомендуємо Вам купити стіл для малювання, якщо Ви хочете сформувати в дитячому садку ігрову зону, яка буде цікавою і дівчаткам, і хлопчикам, особливо у віці від 5 років. Характеристики виробу Клієнти, яким необхідно купити дитячий стіл для творчості, можуть замовити цей виріб з доставленням у будь-який регіон України. ..

Ігрова стінка "Перукарня"

Модель: Парикмахерская

Оригінальна дитяча ігрова зона «Перукарня» буде цікавою для маленьких модниць, особливо у віці від 5 років. Використовуючи тематичні ігрові зони, діти пізнають світ і навчаються. Отримують можливість познайомитися з однолітками й поспілкуватися з ними, граючи в спільні ігри. Ця ігрова стінка для дітей допомагає малюкам весело й цікаво проводити час в дитячому садку, уявляючи себе в ролі перукаря або відвідувача салону краси. Характеристика виробу Ми пропонуємо клієнтам нашого інтернет-магазину..

Зелений куточок

Модель: Зелёный уголок

Куточок природи в дитячому садку, у якому будуть розташовані красиві кімнатні рослини, особливо важливий для створення цікавої та комфортної для дітей обстановки. За допомогою такого куточку діти отримають уявлення про життя кімнатних рослин, і зможуть навчитися доглядати за ними. Характеристики виробу Виріб виготовлено з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті крайкою, зробленою з ПВХ. Клас емісії матеріалу — Е1. Товщина крайки — 0,5 і 1 мм. Крайка виробу має жовтий колір. Констру..

Зелений куточок № 2

Модель: Зелёный уголок №2

У сучасній концепції інтер’єру дитячого садка є місце різним ігровим зонам, тематичним куточками, спортивним і музичним залам. Популярністю у багатьох наших покупців користується куточок природи для дитячого садка, який дозволяє прищепити дітям такі почуття, як відповідальність і турбота, сформувати в них уявлення про кімнатні рослини й зміни, які відбуваються в природі з плином часу. Характеристики виробу Матеріал, з якого зроблені корпус і фасади — ламінована ДСП, товщиною 16 мм. Клас емісії..

Столик для гри з піском і водою

Модель: Столик с песком и водой

Красивий і оригінальний столик для гри з водою й піском — важливий елемент дитячої ігрової зони для молодшої групи дитячого садка. Цей столик-пісочниця дає дітям можливість грати з піском і водою в приміщенні, у будь-яку пору року. Наші покупці можуть вибрати один з трьох варіантів забарвлення цього виробу. Характеристики виробу Наш інтернет-магазин пропонує замовити дитячу ігрову зону, корпус якої виготовлений з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Клас емісії цього матеріалу — Е1. Торці ЛДСП пок..

Ігрові зони

Меблі для ігрової зони


Меблі для маленьких дітей, з якими вони контактують на ранніх етапах свого розвитку, входження в суспільство, мають колосальне значення. Правильно підібрані меблі для ігрової зони, зроблені з безпечних матеріалів, допомагають дитині розвиватися, комфортно пізнавати навколишній світ, здобувати через ігровий досвід корисні для життя навички.


З народження дитина починає пізнавати навколишній світ. Вона взаємодіє з навколишніми об’єктами, захоплюється вивченням речей, набуває та збагачує досвід комунікації з іншими людьми. Не варто недооцінювати важливість іграшок, та й взагалі ігрового процесу в розвитку дитини. Представлені на нашому сайті зображення дитячих ігрових меблів дозволяють нашим клієнтам вдало підібрати розвивальні меблі як для дошкільного навчального закладу, так і для домашнього використання.


Рекомендуємо купити дитячі ігрові зони для дітей у нас!


Якщо на ранніх етапах розвитку дитини вона потребує брязкальця й інших простих іграшок, які можна тримати в руках, то вже до трьох років, коли ігрові процеси стають сюжетно-рольовими, актуальним стає придбання ігрових меблів. Вони допомагають моделювати різноманітні ситуації в процесі спілкування дітей один з одним, наприклад, у дитячому садку.


Малюки, які після трьох років починають відвідувати дошкільні освітні установи, вчаться взаємодіяти один з одним, грати в ігри з сюжетом і ролями. Саме ігрові меблі допомагають дітям зробити процес гри різноманітнішим, цікавішим і більш насиченим, активніше розвиватися, підтримуючи взаємний контакт.


Пропонуємо купити ігрову зону для дітей


У нашому інтернет-магазині можна купити ігрові зони для дітей, виготовлені нашими майстрами з матеріалів високої якості. Всі вони мають відповідні висновки санітарно-епідеміологічних органів, і відповідають вимогам ДСТУ до матеріалів, з якими будуть взаємодіяти маленькі діти.


Наші дизайнери пропонують найбільш креативні рішення для клієнтів, яким необхідно купити ігрову зону для дітей в дитячий садок або для використання в домашніх умовах. У нас можна купити ігрові зони для садка наступних різновидів:


  • кухні;
  • паркінги;
  • гаражі;
  • лікарні;
  • лялькові театри;
  • майстерні;
  • магазини;
  • перукарні;
  • зелені куточки.

Але це далеко не повний перелік ігрових зон для дитячих садків, які можна знайти в асортименті нашого інтернет-магазину. Модельний ряд постійно поповнюється, в асортименті є столики для гри з піском і водою, моделі, призначені для малювання та образотворчого мистецтва.


Ігрові зони для дитячих садків


Пропоновані нами ігрові зони для дитячого садка виготовлені у вигляді кухонь, магазинів, кондитерських, прилавків, лікарень, гаражів, залізничних купе й т.д. Ми прагнемо зробити конструкцію всіх виробів безпечною ‒ всі кути заокруглено, щоб діти не забилися або не пошкодили свій одяг. Дітям подобається красиве забарвлення пропонованих нами меблів та їх цікавий дизайн. Взаємодіючи з нашими товарами, діти весело та з цікавістю проводять час. Наші вироби дозволяють їм урізноманітнити своє дозвілля в процесі гри й пізнавати світ навколо себе.


Ігрові зони для дітей від виробникаУ більшості випадків ігрова зона для дітей являє собою набір відділень, поличок і тематичних ігрових елементів. Також за допомогою ігрової зони діти отримують можливість імітувати дії в реальному житті ‒ приготування їжі, стрижку, процес купівлі й продажу. Наші меблі допомагають малюкам з інтересом і весело провести час в дитячому садку.


Замовляйте меблі для маленьких дітей у фірмовому магазині українського виробника! Телефонуйте нашим менеджерам, щоб отримати докладні відповіді на питання щодо асортименту наших товарів!

Каталог PDF