Ігрова стінка "Лікарня-кушетка"

Дитяча ігрова зона «Лікарня−канапа» поєднується з іншими ігровими зонами з цієї серії — «Столом» та «Зростоміром», і може становити єдиний комплект дитячих ігрових меблів лікарняної тематики. Граючи з «канапою», діти зможуть дізнатися про основи медичної допомоги, і уявити себе маленькими докторами й пацієнтами, які звертаються один до одного за допомогою, записуються на прийом або лікуються в шпиталі.


Характеристики виробу


Для виготовлення цих меблів ми використовували ламіновану ДСП класу емісії Е1, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. Усі використані матеріали для виготовлення ігрової зони в дитячий садок відповідають вимогам санітарного законодавства України для використання в навчальних закладах.


Габаритні розміри (ШхГхВ) цього виробу — 1020х400х600 мм, вага — 9 кг.


Переваги та особливості


Діти проводять в дошкільному навчальному закладі досить багато часу, займаючись як рухливими, так і спокійними іграми. Тому їм необхідні різноманітні дитячі ігрові зони, за допомогою яких малюки могли б пізнавати світ і вчитися, розвивати комунікативні навички.


Дитячі ігрові зони дозволяють створити в групі життєрадісну атмосферу, ознайомити дітей з різними сферами людської діяльності в ігровій манері. Граючи разом з однолітками в ігровій зоні, що імітує лікарню, малюки отримають уявлення про особливості роботи лікарів і медичних установ, основи безпеки життєдіяльності.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Ширина1020 мм.
Глибина400 мм.
Висота600 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага9 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Ігрова стінка "Лікарня-кушетка"

  • Модель: Больница-кушетка
  • SKU: Больница-кушетка
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 669 грн