Стінка "Паркінг"

Незвичайна й красива дитяча ігрова зона імітує багаторівневий паркінг. Починаючи з трьох років дитина активно пізнає світ і вчиться, розвиває фантазію. Реалізує навички спілкування з однолітками, ігор в цікавій обстановці. Граючи з однолітками в машинки, дитина вчиться ділитися іграшками з іншими дітьми й заводити нових друзів. Ми радимо Вам купити дитячу ігрову стінку «Паркінг» для облаштування красивої та цікавої для малюків ігрової зони в дитячому садку!


Характеристики виробу


Оригінальна дитяча ігрова зона «Паркінг» виготовлена з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, торці якої покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Габаритні розміри (ШхГхВ) цього виробу складають 1200х980х1310 мм, вага — 58 кг.


Ця ігрова зона для дітей не займає багато місця в приміщенні, але дозволяє створити для маленьких дітей цікавий простір для гри з машинками. Граючи за допомогою цієї зони, діти отримають корисні навички соціальної взаємодії один з одним.


Особливості та переваги


Замовляйте цю модель, якщо Вам потрібно купити ігрову зону в дитячий садок, призначену для гри з автомобілями. Її безперечні переваги — надійність, висока якість матеріалів, міцність і невисока вартість, а також оригінальний дизайн.


Ми виготовляємо меблі для дитячого садка на замовлення. Терміни виготовлення товару залежать від поточної завантаженості нашого виробництва й обумовлюються нашими менеджерами з клієнтом під час оформлення або обробки замовлення.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Ширина1200 мм.
Глибина980 мм.
Висота1310 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага58 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стінка "Паркінг"

  • Модель: Паркинг
  • Артикул: Паркинг
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 3294 грн

Каталог PDF