Ігрова стінка "Перукарня"

Оригінальна дитяча ігрова зона «Перукарня» буде цікавою для маленьких модниць, особливо у віці від 5 років. Використовуючи тематичні ігрові зони, діти пізнають світ і навчаються. Отримують можливість познайомитися з однолітками й поспілкуватися з ними, граючи в спільні ігри. Ця ігрова стінка для дітей допомагає малюкам весело й цікаво проводити час в дитячому садку, уявляючи себе в ролі перукаря або відвідувача салону краси.


Характеристика виробу


Ми пропонуємо клієнтам нашого інтернет-магазину, яким необхідно купити ігрову стінку для дитячого садка, вибрати один з п’яти варіантів забарвлення цих меблів. Виріб виготовлено з ламінованої ДСП, що має товщину 16 мм, класу емісії Е1. Торці ЛДСП покриті крайкою жовтого кольору, зробленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм.


Матеріали, з яких зроблений цей дитячий стіл для творчості, безпечні й відповідають вимогам санітарного законодавства України. Габаритні розміри стінки — 630х400х110 мм, вага — 16 кг.


Особливості та переваги


Пропонована нашим інтернет-магазином, ігрова зона для дитячого садка «Перукарня» має кілька переважних особливостей — висока якість матеріалів, безпечна конструкція (усі кути виробу заокруглені), стильний дизайн, красиве забарвлення.


Виріб реалістично імітує робочий стіл перукаря з дзеркалом, поличками для косметики, шухлядою для різного приладдя, необхідного співробітникам салону краси.


Зверніть увагу: вартість стільчика «Ведмедик», висоту якого можна регулювати за трьома ростовими групами, не входить в ціну ігрової зони «Перукарня».


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Ширина630 мм.
Глибина400 мм.
Висота1100 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага16 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Ігрова стінка "Перукарня"

  • Модель: Парикмахерская
  • SKU: Парикмахерская
  • Наявність: Є в наявності
  • 1356 грн