Столик для образотворчого мистецтва "Промінчик"

«Промінчик» — оригінальний дитячий стіл для творчості, за яким можна розмістити до трьох дітей одночасно. Його можна використовувати для малювання, і для ліплення з пластиліну та інших видів дитячої художньої творчості, які розвивають дрібну моторику. Вам варто купити стіл для малювання, якщо Ви хочете, щоб малюки в дитячому садку могли розвивати свій творчий потенціал, займатися малюванням і художнім моделюванням.


Характеристики виробу


Наші клієнти, які хочуть купити дитячий стіл для творчості, можуть замовити цей виріб в одному з трьох варіантів забарвлення, які ми пропонуємо за замовчуванням. Основний матеріал, з якого виготовлено цей виріб — ламінована ДСП товщиною 16 мм, класу емісії Е1. Торці ЛДСП покриті крайкою 0,5 і 1 мм завтовшки.


Габаритні розміри (ШхГхВ) конструкції складають 1000х755х1200 мм, вага виробу — 45 кг.


Особливості та переваги


Клієнти, які хочуть купити стіл для творчості, можуть скористатися перевагами цієї моделі − невисокою вартістю, якістю матеріалів, актуальним сучасним дизайном. Всі кути виробу заокруглені, що робить дитячий стіл для творчості «Промінчик» ще безпечнішим.


Конструкція столу має відкриті полиці, як знизу, так й на надставці, розташованій на стільниці. На цих полицях можна зберігати фломастери й олівці, пластилін і фарби, папір та інші матеріали для дитячої художньої творчості. Особливо цікавою ігрова зона зі столом для образотворчого мистецтва буде для дітей у віці від 5 років.


Виріб буде виготовлено для Вас на замовлення. Терміни виготовлення й доставлення залежать від поточної завантаженості нашого виробництва й обговорюються в процесі оформлення та обробки Вашого замовлення.


Зверніть увагу: ціна стільчика «Ведмедик» не входить у вартість цього товару.


Гарантійний термін експлуатації — 12 місяців.

Ширина1000 мм.
Глибина755 мм.
Висота1200 мм.
Висота стільниці600 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага45 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Столик для образотворчого мистецтва "Промінчик"

  • Модель: Лучик
  • SKU: Лучик
  • Наявність: Под заказ 15 рабочих дней
  • 1748 грн