Круглий дитячий столик

Круглий дитячий столик

  • Модель: ДС КР
  • Артикул: ДС КР
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 1252 грн

Компактний і дуже зручний круглий дитячий столик для дитсадків можна використовувати і в домашніх умовах. Витончений дизайн дозволяє цій моделі вдало вписуватися в найрізноманітніші інтер’єри. Яскраве забарвлення подобається маленьким дітям і допомагає створювати для малюків цікаву та дружню обстановку в приміщенні.


Характеристики моделі


Ця зручна й безпечна модель ідеально підходить замовникам, яким потрібно купити круглий дитячий столик для будинку або дошкільного закладу. Діаметр стільниці становить 800 мм. Виріб не має гострих кутів, що робить його більш безпечним — діти не отримають травм та не пошкодять одяг, випадково зачепившись за гострий кут.


Для виготовлення столика використаний безпечний матеріал, дозволений на території України, що має всі необхідні підтвердження з боку державних контролюючих органів — ламінована ДСП. Товщина плити становить 16 мм, її торці покриті пластиковою крайкою, товщиною 1 мм для стільниці і 0,5 мм − для всіх інших елементів.


Особливості та переваги моделі


Замовники, які хочуть купити дитячий круглий столик, можуть вибрати бажане забарвлення з декількох варіантів, доступних для замовлення. Висота виробу не регулюється, проте наші покупці можуть замовити стіл потрібної їм висоти. Для замовлення доступні наступні варіанти:


  • висотою 400 мм для маленьких дітей зростом 90...100 см;
  • висотою 460 мм для маленьких дітей зростом 100...115 см;
  • висотою 520 мм для маленьких дітей зростом 115...130 см;
  • висотою 580 мм для дітлахів зростом вище 130 см.

Пластикова крайка дитячого круглого столика, виконана у жовтому кольорі. Добре поєднується з білим кольором ніжок і яскравим забарвленням стільниці, відтінок якої наші замовники можуть вибрати із запропонованих варіантів.


У разі відсутності необхідної Вам моделі на складі виріб буде виготовлено на замовлення. Термін виготовлення залежить від рівня завантаженості підприємства й повідомляється замовнику менеджером під час обробки замовлення.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ1 мм
Вага17 кг
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Габаритний розмірD=800 мм, висота 400 / 460 / 520 / 580 мм

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF