Стіл обідній ОС 126

Зручний обідній стіл має універсальний дизайн та легко вписується в інтер’єри їдалень навчальних закладів, промислових підприємств, комерційних установ. Також ця модель відмінно підходить для невеликих закладів громадського харчування, міських їдалень і кафе. Модель виготовлена з довговічних і якісних матеріалів. Модель має міцну й надійну конструкцію, що збільшує гарантійний термін експлуатації.


Характеристики виробу


Для замовлення доступні два варіанти виробу, з різними розмірами прямокутної стільниці:


  • 1200х600 мм, висота − 750 мм;
  • 1300х800 мм, висота − 750 мм.

Стільниця цього обіднього столу виготовлена з ДСП, товщиною 16 мм, з торцями, покритими крайкою, розміром 1 мм, виготовленою з ПВХ. Основа конструкції виготовлена з металевої труби квадратного перетину, товщина стінок якої дорівнює 1,2 мм.


Переваги та особливості виробу


Покупці, яким необхідно купити обідній стіл для закладу громадського харчування, їдальні навчального закладу або промислового підприємства, можуть віддати перевагу саме цій моделі.


Металевий каркас пофарбований безпечною для людини, якісної порошковою фарбою, колір якої покупці можуть вибрати з трьох запропонованих нашим інтернет-магазином варіантів. Також замовники можуть вибрати один з двох варіантів забарвлення ДСП.


Якщо Ви хочете купити обідні столи, які вдало вписуються в інтер’єри різноманітних закладів громадського харчування, замовляйте цей товар з доставленням у Ваш регіон!


Гарантійний термін експлуатації столу складає 12 місяців.

Ширина1200/1300 мм.
Глибина600/800 мм.
Висота750 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.
Вага14/20 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл обідній ОС 126

  • Модель: ОС 126
  • Артикул: ОС 126
  • Наявність: Отсутствует на складе
  • 919 грн

Каталог PDF