Ремкоплекти на шкільні меблі

Сортувати:

Деталі для одномісніої парти

Модель: Ремкомплекты на парты

Наші покупці, яким необхідні ремкомплекти й комплектуючі для шкільних парт, можуть знайти в асортименті нашого інтернет-магазину всі деталі, необхідні для капітального ремонту одномісних парт. Як виробник, ми можемо запропонувати нашим клієнтам приємні ціни на цю продукцію. Попри те, що пропоновані нами, шкільні меблі неможливо пошкодити без серйозних і цілеспрямованих зусиль, вони можуть зазнати пошкоджень під час перестановки меблів, ремонту в приміщенні та інших ситуаціях. Для таких випадків..

Деталі для двомісної парти

Модель: Ремкомплекты на парты

Покупці, яким необхідні ремкомплекти й комплектуючі для шкільних парт, можуть знайти все необхідне в нашому інтернет-магазині. Як виробник, ми пропонуємо широкий вибір деталей для ремонту куплених у нас парт і учнівських столів, що дозволяє провести якісний ремонт, куплених у нас раніше, шкільних меблів. Якщо Вам необхідна стільниця для шкільної парти або інший подібний елемент, оформляйте замовлення на сайті або зв’яжіться з нашими співробітниками, щоб отримати відповіді на всі питання! Харак..

Ремкомплекти для дитячих стільців

Модель: Детский ремкомплект ГФ

Будь-які меблі, навіть надійні в експлуатації, мають запас стійкості. Навіть міцні дитячі меблі необхідно ремонтувати, тому наша компанія пропонує ремкомплекти для дитячих стільців, що складаються зі спинки й сидіння. Саме ці складові є тими елементами конструкції стільця, які найчастіше ламаються. Наша компанія пропонує вам купити комплектуючі з фанери для дитячих стільців від виробника за вигідною ціною. Особливості виробу Спинка й сидіння, які можна замовити в нашому інтернет-магазині,..

Ремкомплекти для шкільних стільців

Модель: Ремкомплект ГФ

Будь-які меблі, навіть надійні в експлуатації, мають запас стійкості. Навіть міцні шкільні меблі необхідно ремонтувати, тому наша компанія пропонує ремкомплекти для шкільних стільців, що складаються зі спинки й сидіння. Саме ці складові є тими елементами конструкції стільця, які найчастіше ламаються. Наша компанія пропонує вам купити комплектуючі з фанери для шкільних стільців від виробника за вигідною ціною. Особливості виробу Спинка й сидіння, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, в..

Ремкоплекти на шкільні меблі

Ремкомплекти і комплектуючі для шкільних меблів


Якими б якісними не були шкільні меблі, вони, як і будь-які інші предмети, якими часто користуються, з часом зношуються й потребують ремонту. І якщо основній частині конструкції, металевим каркасам, мало що загрожує, то сидіння й спинки стільців ламаються досить часто й підлягають заміні. На практиці видно, що саме шкільні стільці й парти найчастіше схильні до зносу та вимагають заміни спинок, сидінь, стільниць.


Ремкомплекти для шкільних стільців


Покупці, яким необхідні ремкомплекти й комплектуючі для шкільних меблів, знайдуть на сторінках сайту виробника «Меблі-Техностиль» деталі для одномісних і двомісних парт, а також для шкільних стільців. Ремкомплекти для шкільних стільців виготовляються з рівної фанери, товщиною 8 мм, яка вкрита захисним лаком, що має водну основу та не має специфічного запаху. Поверхня лаку — матова, завдяки чому на ній не виникають відблиски, які можуть заважати учням під час занять.


Ремкомплекти для стільців доступні до замовлення в нашому інтернет-магазині, термін їх виготовлення — до 15 робочих днів. Замовити комплект для ремонту стільців можна, починаючи з п'яти одиниць. Ми приділяємо ретельну увагу безпеці комплектуючих, які пропонуємо. Щоб уникнути травм, забиттів та ушкоджень одягу, ми округляємо кути спинок і сидінь. Всі деталі мають акуратне торцювання, а також гладку, рівну поверхню, через яку не можна пошкодити одяг або подряпатися.


Деталі для шкільних парт


В сучасних українських школах використовуються як одномісні, так і двомісні парти. У нашому асортименті можна знайти такі деталі, призначені для ремонту двомісних, і одномісних моделей:


  • полиці;
  • передні панелі;
  • стільниці — рівні та з нахилом;
  • спинки й сидіння для стільців, що входять в єдиний комплект з деталями для ремонту парти.

Деталі для шкільних парт виготовляються на сучасному обладнанні, із застосуванням нових високоефективних технологій виробництва. Наша компанія пропонує товари найвищої європейської якості за доступними цінами, які ми, як виробник, можемо запропонувати покупцям.


У виробництві комплектуючих, які ми пропонуємо, враховані вимоги, що пред'являються законодавством до якості матеріалів і конструкції виробів, з якими контактують маленькі діти. Гнутоклеєна фанера, комплекти якої використовуються нами для шкільних стільців, виготовляється на основі натурального дерев'яного шпону. Ламінована деревинно-стружкова плита не виділяє випару формальдегідних смол, які можуть завдати шкоди навколишньому середовищу і людям. Лакофарбові матеріали, які ми використовуємо, також безпечні для здоров'я людини й не мають специфічного неприємного запаху.


За допомогою наших ремкомплектів можна якісно відремонтувати зношені шкільні меблі, не купуючи нових стільців і парт, та продовжити життя виробам, які були куплені декілька років тому. Для того, щоб замінити зношені деталі ремкомплектами з нашого інтернет-магазину, не потрібно мати будь-якої специфічної професійної підготовки — з цим завданням впорається будь-хто.


Співпраця з нашою компанією дозволяє замовникам скористатися наступними перевагами:


  • отримати необхідні ремкомплекти за невисокою ціною від безпосереднього виробника;
  • клієнт може бути впевнений у тому, що товар буде виготовлений у стислі терміни й доставлений йому своєчасно;
  • ми надаємо гарантію на термін від 12 місяців на всю продукцію нашого виробництва.

Замовляйте деталі і комплекти для ремонту шкільних меблів, столів і парт, оформляйте замовлення на нашому сайті! Клієнти, у яких виникли додаткові питання, можуть зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою одного з номерів, вказаних на нашому сайті в розділі «Наші контакти» і отримати вичерпні відповіді на питання, які виникають під час ознайомлення з нашим асортиментом!

Каталог PDF