Ремкомплекти для шкільних стільців

Ремкомплекти для шкільних стільців

  • Модель: Ремкомплект ГФ
  • Артикул: Ремкомплект ГФ
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 164 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 5

Будь-які меблі, навіть надійні в експлуатації, мають запас стійкості. Навіть міцні шкільні меблі необхідно ремонтувати, тому наша компанія пропонує ремкомплекти для шкільних стільців, що складаються зі спинки й сидіння. Саме ці складові є тими елементами конструкції стільця, які найчастіше ламаються. Наша компанія пропонує вам купити комплектуючі з фанери для шкільних стільців від виробника за вигідною ціною.


Особливості виробу


Спинка й сидіння, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, виготовлені з гнутої фанери, товщиною 8 мм. Вона покрита якісним захисним матовим лаком, що не має специфічного запаху. Розмір сидіння складає 380х380 мм, а розмір спинки − 380х170 мм.


Наша компанія пропонує замовникам придбати комплектуючі для шкільних стільців без послуги їх установлення. Під час ремонту стільців головне − замовити ремкомплект, а знайти досвідченого майстра, який його встановить, для навчального закладу не складе труднощів.


Фанера, використана для створення цього ремкомплекту, є безпечним матеріалом, екологічно чистим і дозволеним до використання для виготовлення меблів, якими користуються маленькі діти. Цей ремкомплект для шкільних стільців має заокруглені кути, що перешкоджає пошкодженням одягу й отриманню ударів.


У конструкції шкільного стільця саме спинки й сидіння, попри їх міцність, є найкрихкішим елементом конструкції. Крім частин з фанери, основним елементом конструкції стільця є металевий каркас, який учень, навіть, застосувавши спеціальні зусилля, не в змозі зламати. Наші стільці мають високий рівень міцності − для того, щоб їх пошкодити, необхідно докласти значних цілеспрямованих зусиль.


Замовляйте надійні ремкомплекти для стільців за невисокою вартістю й ремонтуйте раніше куплені стільці! Зв’яжіться з нами, якщо у Вас виникли додаткові питання.

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF