Стілець учня "Оптима" з регулюванням висоти

Стілець учня "Оптима" з регулюванням висоти

  • Модель: Оптима РВ
  • Артикул: Оптима РВ
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 796 грн

Хочете купити шкільний стілець з регулюванням висоти, виготовлений з безпечних і якісних матеріалів? Хочете, щоб куплені Вами стільці «росли» разом з Вашими учнями, дозволяючи змінювати висоту стільниці? Тоді стілець для учня «Оптима» з регулюванням висоти − модель, яка ідеально Вам підходить!


Характеристики моделі


Основа конструкції – металевий, суцільно зварений, каркас, зроблений з труби діаметром 25 і 32 мм. Каркас пофарбований стійкою порошковою фарбою, на 100% безпечною для школярів. Фарба стійка до пошкоджень, надійно захищає метал від корозії. Для виготовлення сидіння й спинки використана міцна лакована фанера анатомічної форми, з заокругленими кутами, що дозволяє запобігти ударам і пошкодженням одягу.


Всі закінчення металевого каркаса закриті пластиковими заглушками. Для виготовлення моделі було використане якісне та надійне кріплення.


Всі матеріали, використані для виготовлення стільця «Оптима», безпечні й екологічні, дозволені до використання чинним санітарним законодавством нашої країни.


Особливості виробу


Замовники, які хочуть купити шкільні стільці з регулюванням висоти, можуть вибрати два варіанти цього виробу: модель, яка дозволяє підіймати сидіння на 380, 430 і 460 мм (для IV, V та VI ростових груп), і модель, висоту сидіння якої можна змінювати на 430, 460 і 510 мм (що відповідає V, VI та VII ростовиим групам). Висоту стільця можна змінювати, налаштовуючи в міру росту дитини.


Важливими плюсами цієї конструкції є висока стійкість, міцність й доступна вартість як для такої якісної моделі.


Зручна форма сидіння й спинки дозволяє учневі комфортно розташуватися під час занять.

Ширина450 мм
Глибина455 мм
Висота380/430/460 або 380/430/510 мм
КаркасКругла сталева труба d = 32 1,2 мм і d = 27 1,5 мм
Спинка й сидінняЛакована фанера товщиною 10 мм анатомічної форми
Гарантійний термін експлуатації12 місяців
Вага5,4 кг

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF