Товари в наявності

Сортувати:

Дитячий пуф "Змійка"

Модель: Змейка

Характеристики виробу Виготовлений на нашому власному виробництві, дитячий пуф «Змійка» − прекрасне рішення для ігрових кімнат і дитячих садів. В основі конструкції лежить міцний дерев’яний каркас з елементами ДСП і ДВП. М’які елементи конструкції виготовлені з поролону. В якості обшивки може бути використана екошкіра або міцна тканина яскравого кольору. Наші клієнти, які хочуть купити дитячий пуф, можуть вибрати матеріал обшивки та його забарвлення з більш ніж десяти варіантів, пропонованих н..

Стілець учня з регулюванням висоти "Оптима"

Модель: Оптима РВ

Хочете купити шкільний стілець з регулюванням висоти, виготовлений з безпечних і якісних матеріалів? Хочете, щоб куплені Вами стільці «росли» разом з Вашими учнями, дозволяючи міняти висоту стільниці? Тоді стілець для учня «Оптима» з регулюванням висоти − модель, яка ідеально Вам підходить! Характеристики моделі Основа конструкції – металевий, суцільно зварений, каркас, зроблений з металевої труби діаметром 32 і 27 мм. Каркас пофарбований стійкою порошковою фарбою, на 100% безпечною для школяр..

Стілець дитячий "Кроха" з регулюванням висоти

Модель: Кроха РФ с РВ

Міцний і якісний дерев’яний дитячий стілець виготовлений з фанери. Його висота може регулюватися за трьома ростовими групами. Клієнти нашого інтернет-магазину можуть купити дитячий дерев’яний стілець, сидіння якого підіймається на висоту, зручну для 0, 1 і 2, або 1, 2 і 3 ростових груп. Таким чином, в залежності від моделі, яку ви обрали, її сидіння може підійматися на наступну висоту: 220, 260 і 300 мм; 260, 300 і 340 мм. Ця модель являє собою зручний дитячий дерев’яний стілець, який можна р..

Дитячий диван "Хмаринка"

Модель: Тучка

Характеристики виробу Цей дитячий диван може виконувати відразу кілька функцій у дитячій кімнаті − виступає в якості місця для відпочинку або частини ігрової зони. Розроблений нашими дизайнерами, цей дитячий ігровий диван − безпечний і комфортний меблевий виріб. Для його виробництва були використані тільки якісні й довговічні матеріали. Основа виробу – дерев’яний каркас, зроблений з використанням ДСП. М’який наповнювач сидіння – пінополіуретан. Обшивка може бути зроблена з якісної штучної шкір..

Крісло "Груша"

Модель: Груша

Сучасне дитяче крісло-мішок від нашої компанії − один з найпопулярніших видів безкаркасних меблів. Цей аксесуар лише нещодавно наші клієнти могли побачити хіба що в зарубіжних каталогах меблів, але зараз він зайняв важливе місце в домашніх інтер’єрах. Все більше наших співвітчизників хочуть купити дитяче крісло-мішок, захоплюючись практичністю, зручністю й оригінальністю цього предмета. Характеристики виробу Пропоноване нашим інтернет-магазином, дитяче крісло-мішок «Груша» підкорює клієнтів кр..

Ліжко дитяче "Крихітка"

Модель: Крошка

Найважливіше значення для здоров’я маленьких дітей має здоровий сон. Ми пропонуємо нашим клієнтам купити дитячі ліжка, які забезпечать дітям комфортні умови під час сну й відпочинку. Матеріали, які використовувалися для виготовлення цього виробу, дозволені чинним санітарним законодавством України для використання в навчальних закладах, і безпечні для маленьких дітей. Характеристики виробу Зручне дитяче ліжко «Крихітка» виготовлене з фанери, товщиною 15 мм (каркас), і 8 мм (ламелі). Габаритні р..

Ресепшн "Стандарт"

Модель: Стандарт

Характеристики виробу Стильна й надійна стійка адміністратора «Стандарт» підходить для широкого діапазону інтер’єрів. Завдяки універсальності дизайну, її можна використовувати в інтер’єрах комерційних компаній, торгових центрів, медичних і державних установ. Для виготовлення цього виробу використана якісна фурнітура, ДСП класу емісії Є1, товщиною 16 мм, та перфорований металевий лист, товщиною 1,2 мм. Торці ламінованої ДСП покриваються пластиковою крайкою, товщиною 1 мм, у колір поверхні матер..

Стілець дитячий "Тоді New" з регулюванням висоти

Модель: Тоди New М с РВ

Характеристики виробу Модель: «Тоді New М з РВ». Клієнти, яким потрібно купити стілець для дитячого садка, можуть замовляти цей виріб, виготовлений на основі металевого каркаса, зробленого з двох різновидів квадратних труб — 15х15 мм (з товщиною стінки 1 мм) і 20х20 мм (з товщиною стінки 1 мм). Каркас виготовлений з металу, покритий якісною, безпечною для здоров’я порошковою емаллю, стійкою до зовнішніх пошкоджень, яка надійно захищає виріб від корозії. Цей дитячий стілець з регулюванням вис..

Ігрова стінка "Майстерня"

Модель: Мастерская

Зручна і красива дитяча ігрова зона виготовлена у вигляді робочого столу майстра, який працює руками. Модель прикрашена аплікаціями й фігурним фрезеруванням із зображеннями робочих інструментів − молотка, ножівки й т.д. Усі матеріали, використані для виготовлення цього виробу, дозволені чинним санітарним законодавством України для застосування в навчальних закладах і безпечні для маленьких дітей. Характеристики виробу Корпус виробу виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм. Торці цього мат..

Стіл керівника (прямий)

Модель: К 2

Характеристики виробу Модель: «Неон К 2». Охочі купити стіл для керівника можуть віддати перевагу цій моделі, виготовлений з безпечних матеріалів, основний з яких − ДСП класу емісії Є1. Товщина ЛДСП, з якої виготовлена стільниця виробу − 32 мм. Усі інші елементи зроблені з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Торці стільниці покриті крайкою, товщиною 1 мм. Торці інших елементів – крайкою, товщиною 0,5 мм. Знизу розташовуються невеликі пластикові опори, що перешкоджають пошкодженням поверхні підло..

Стінка для іграшок "Амстердам 2"

Модель: Амстердам 2

Основні характеристики Вага дитячої стінки для іграшок — 93 кг. Не має гострих кутів, що забезпечує дітям безпеку. Універсальний дизайн — підходить для дівчаток і хлопчиків. Виготовлена з надійних і сертифікованих матеріалів — ДСП і МДФ. На торці нанесена крайка ПВХ для захисту від вологи й пошкоджень. Гарантійний термін експлуатації становить 1 рік...

Дитячий диван-пуф "Пекмен"

Модель: Пэкмэн

Характеристики виробу Модель: «Пекмен». Якщо Ви хочете купити дитячі пуфи яскравого забарвлення, здатні доповнити загальне приємне враження від інтер’єру, призначеного для маленьких дітей, замовляйте цю модель. Для її виготовлення нами були використані якісні та безпечні матеріали. Основний каркас зроблений з дерева й ДСП. У якості м’якого наповнювача використовується пінополіуретан. Замовники, яким потрібно купити дитячі дивани й пуфи, можуть вибрати матеріал обшивки − екошкіру або міцну тка..

Дитячий ігровий диван-пуф "Квітка"

Модель: Цветок

Характеристики виробу Модель: «Квітка». Для виготовлення дитячого пуфа були використані безпечні та якісні матеріали. Пуфи виготовляються на основі дерев’яного каркаса й ДСП. Наповнювачем, який надає виробу м’якість, є пінополіуретан. М’яка зовнішня оббивка може бути виготовлена з міцної тканини або екокошкіри, колір якої клієнти можуть вибрати з варіантів, наведених у картці товару. Габаритні розміри «пелюстки» − 400х420х350 мм. Габаритні розміри центру квітки − 400х400х400 мм. Гарантійний..

Стілець "Школяр" ГФ h = 420

Модель: Школяр

Ростовая группа 420 мм.Материал: каркас изготовлен из металлической круглой трубы d = 27 и 32 мм, толщиной 1,5 мм. Покрытый стойкой порошковой краской.Спинка и сиденье изготовлены из гнутоклееной фанеры толщиной 8 мм...

Ігрова кухня "Малютка МДФ"

Модель: Малютка МДФ

Характеристики виробу Оригінальна ігрова кухня для дівчаток «Малютка МДФ» зроблена з міцних матеріалів, дозволених українським санітарним законодавством для застосування в навчальних та дошкільних закладах. Корпус виробу зроблений з ДСП товщиною 16 мм, класу емісії Є1. Торці цього матеріалу покриті крайкою, зробленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Двері виготовлені з МДФ. Конструкція імітує кухню міської квартири або невеликого приватного будинку. Має робочу поверхню, плиту, мийку, пральну машину..

Стіл робочий з тумбою і 3-ма шухлядами

Модель: П 464

Відмінна модель для замовників, яким потрібно купити письмовий стіл з тумбою, виготовлений з якісних матеріалів. Містка конструкція з тумбою й шухлядами − ідеальний варіант робочого столу для працівника офісу, фахівця, який працює в школі або іншому навчальному закладі чи державній установі. Конструкція дозволяє розмістити в столі велику кількість документів, особистих речей та інших важливих предметів, необхідних в роботі. Характеристики моделі Серія: «Персонал». Модель: «П 464» і «П 474». ..

Кухня "Господарочка МДФ"

Модель: Хозяюшка МДФ

Досить компактна ігрова дитяча кухня для дівчаток і хлопчиків імітує справжню кухню з робочою поверхнею, плитою і духовкою, пральною машиною, мийкою та відділенням для кухонного інвентарю. Як й інші ігрові меблі для дитячого садка, дитяча ігрова кухня від нашого інтернет-магазину допомагає дітям вчитися й пізнавати світ, знайомитися з однолітками або навпаки, грати на самоті. Завдяки таким меблям діти отримують можливість весело й цікаво проводити час у дитячому садку. Характеристики виробу Н..

Лава дитяча для роздягальні

Модель: ЛД 21

Стильна та сучасна дитяча лавка для роздягальні доступна для замовлення в нашому фірмовому інтернет-магазині. Конструкція спирається на пластикові опори, які запобігають ушкодженню лінолеуму або іншого підлогового покриття. Модель вдало вписується в різні інтер’єри дитячих садків, басейнів і спортзалів, призначених для маленьких дітей. Характеристики моделі Якщо Вам потрібна міцна лавка з ДСП, яка відмінно підходить для організації зручних місць для сидіння в спортзалах, передпокоях дитячих са..

Стінка "Паркінг"

Модель: Паркинг

Играть ребенку одному очень не интересно. Гораздо веселее поиграть с друзьями, посоревноваться в умение и ловкости, кто быстрее, кто смелее. Так как мальчишки любят играть в машинки, то в это им поможет игровая стенка Паркинг. Зона парковки состоит из нескольких этажей, спусков и подъемов. Как раз то место, что бы продемонстрировать все азы вождения, как малогабаритных машин, так и грузовиков. Стенка может служить и парковкой на ночь вместо гаража, что очень экономит время на..

Стільчик для ігрових меблів "Мішка"

Модель: Мишка

Стульчик детский с регулировкой высоты предназначен для комплектации стенок в детских игровых зонах.Модель: "Мишка"Размер сидения: 300*300 мм. Варианты регулировки высоты:220/260/300 мм.260/300/340 мм.Высота стула (от пола до сидения) согласно ростовых групп:Группа роста детей 90-100 см.: высота стула - 220 мм.Группа роста детей 100-115 см.: высота стула - 260 мм.Группа роста детей 115-130 см.: высота стула - 300 мм.Группа роста детей выше 130 см.: высота стула - 340 мм.Вес: 5..

Ігрова стінка "Лікарня-кушетка"

Модель: Больница-кушетка

Кушетка из игрового набора больница идеальное место для обследования юных пациентов. На кушетке с комфортом можно и полежать, и посидеть. Пока маленький профессор будет обследовать своего пациента, для назначения лечения. Больница-кушетка будет не просто интересной вещью в Вашей группе, а многофункциональный предмет интерьера которые дает малышам возможность почувствовать себя доктором и тем самым понять, что врачей бояться не стоить, и что это очень важная и нужная профессия.В свободное от игры..

Ігрова стінка "Лікарня - стіл"

Модель: Больница - стол

Малышам не важно кого лечить, они любого вылечат только дайте им такую возможность. Юные фантазеры с завидным профессионализмом поставят диагноз и домашнему коту. И плюшевому мишке и одногруппнику в садике. Игровой стол Больница станет незаменимым помощником юного профессора. В столе имеется ящик с врезными направляющими и удобной ручкой. Чтоб обезопасить рученьки доктора, когда он будет складывать туда свои инструменты. Удобная столешница с пластиковой кромкой без острых углов, позволит маленьк..

Кухня дитяча "Машенька"

Модель: Машенька

Характеристики виробу Основний матеріал, з якого виготовлена ця ігрова дитяча кухня — ламінована ДСП класу емісії Є1, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Матеріали, з яких зроблена ця модель, дозволені чинним українським законодавством для використання в дошкільних закладах. Конструкція кухні включає духовку з плитою та «конфорками», а також 3 полички й ніші для спецій та кухонного приладдя. Габаритні розміри виробу (ШхГхВ) — 800х450х..

Ігрова стінка "Стелаж - Магазин"

Модель: Магазин - Стеллаж

Игровой стеллаж Магазин заменит витрину самого дорого бутика в мире, потому что там могут быть представлены драгоценные для каждого ребенка вещи. Это книги с любимыми сказками, мягкие игрушки, раскраски с героями мультфильмов, все то чем можно похвастаться, поделится с другом или обменять на эксклюзивные фантики. Так как стеллаж Магазин не больших габаритных размеров, он подойдет для маленьких помещений или поместится в укромный уголок уже заставленной игр..

Круглий дитячий столик

Модель: ДС КР

Компактний і дуже зручний круглий дитячий столик для дитсадків можна використовувати і в домашніх умовах. Витончений дизайн дозволяє цій моделі вдало вписуватися в найрізноманітніші інтер’єри. Яскраве забарвлення подобається маленьким дітям і допомагає створювати для малюків цікаву та дружню обстановку в приміщенні. Характеристики моделі Ця зручна й безпечна модель ідеально підходить замовникам, яким потрібно купити круглий дитячий столик для будинку або дошкільного закладу. Діаметр стільниці ..

Дошка пробкова 1-поверхнева

Модель: Доска пробковая 1П

Пробкова дошка − незамінний предмет для розміщення наочної інформації. Використовується в школах, вищих навчальних закладах, різних компаніях, державних і громадських установах. Виготовлена з натуральної дрібнозернистої пробки. Така структура дозволяє надійно закріплювати інформацію на її поверхні за допомогою канцелярських кнопок або голок, не залишаючи слідів. Після механічних впливів вона відразу ж відновлює свій первинний зовнішній вигляд. Обрамлена рамкою з алюмінію, яка має пластикові кут..

Кутовий сегмент Б 210

Модель: Б 210

Компактний, зручний і надійний кутовий сегмент для шафи призначений для того, щоб більш раціонально використовувати простір офісного приміщення. На чотирьох відкритих полицях цього виробу можна розмістити досить велику кількість невеликих предметів, необхідних в офісі − паперів, канцелярського приладдя, зразків матеріалів, які можна демонструвати замовникам. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 210», «Б 220». Клієнти, яким необхідно купити кутовий сегмент для шафи, можуть вибира..

Вішалка для рушників

Модель: ВП-5

Чистота залог здоровья этому нас учили ещё с пеленок. И этому учит каждый родитель своего малыша с раннего возраста. Правила гигиены, наверное, первое чему учиться ребенок. Каждый дошкольник знает, что нужно мыть ручки после улицы и перед едой, а так же после туалета и приема пищи. В нашем ассортименте мы предлагаем вешалки для полотенец на 5, 3 и 2 секции. В каждой секции есть полочка для мыла или стаканчика с зубной щеткой и два крючка для полотенец лица и рук. С нашими вешалками Вам боль..

Ігрова стінка "Перукарня"

Модель: Парикмахерская

Девочки, которые следят за модой и своим стилем подойдет мини салон красоты- игровая стенка Парикмахерская. На удобный игровой столик хорошо устроиться фен, заколки, резинки, баночки с лаками и много чего другого. Есть выдвижной ящик, куда можно спрятать  богатства и украшения модницы. А на полочку поставить фото своего кумира или мамочки, что бы подражать их красоте и изяществу. Игровая стенка отлично подойдет для детских учреждений и игровых комнат, где всегда мно..

Ліжко дитяче одноміснt з елементами МДФ

Модель: КРДМ 16

Кровать детская одноместная с элементами МДФ предназначена для комплектации дошкольных учреждений и детских лагерей.Габаритный размер: 1432х694х845Н мм.Размер спального места: 1400х600 мм. Вес: 33 кг.Кровать изготовлена из ламинированного ДСП, толщиной 16 мм. Торцы изделия обработаны кромкой ПВХ - 1 мм.  Декоративные элементы изготовлены из ламинированного МДФ.Гарантийный срок эксплуатации 12 месяцев.Продукция имеет заключение санитарно-эпидемиологич..

Столик для гри з піском і водою

Модель: Столик с песком и водой

Характеристики виробу Наш інтернет-магазин пропонує замовити дитячу ігрову зону, корпус якої виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм. Клас емісії цього матеріалу — Є1. Торці ЛДСП покриті ПВХ-крайкою жовтого кольору, товщиною 1 мм — для стільниці, і 0,5 мм — для всіх інших елементів. Стільниця зроблена з МДФ, обтягнутої ПВХ-плівкою. Резервуари для води й піску зроблені з безпечного й міцного пластику. Знизу розташовані ролики, які дозволяють пересувати столик. Для виготовлення цього виробу..

Ігрова стінка "Прилавок Магазин"

Модель: Магазин - Прилавок

С самого раннего детства малыши вместе с родителями посещают разные магазины.  Яркие и красочные прилавки и витрины привлекают их внимание. Наша игровая стенка "Прилавок Магазин" изготовлен для того что бы не быть исключение и также гипнотизировать внимание маленьких посетителей детских садов или игровых комнат. Большое, сочное  яблоко украшает  переднюю стенку прилавка. Разноцветные полочки могут разместить разные группы товаров. Столешница по своей форме..

Стілець учнівський з регулюванням висоти

Модель: Стілець учнівський з регулюванням висоти

Стілець відповідає вимогам ГОСТ 22046:2004 “Меблі для навчальних закладів. Технічні умови. Геометрія та розміри – у відповідності до  ГОСТ 11016-93 “Стільці учнівські. Типи та функціональні розміри”.Висота сидіння від полу для різних ростових груп становить, 320 мм, 340 мм або 420 мм (відповідно від 3-ої до 5-ої ростових груп).Металевий каркас стільця виготовляється з квадратної труби 20х20х1,2 мм та труби 25х25х1,2 мм, має сучасний дизайн та мінімальну кількість зварних швів, забезпечуєтьс..

Стіл учнівський одномісний з регулюванням висоти та полицею

Модель: Стіл учнівський одномісний з регулюванням висоти та полицею

Стіл-парта відповідає вимогам ГОСТ 22046:2004 “Меблі для навчальних закладів. Технічні умови” . Геометрія та розміри – у відповідності до ГОСТ 11015-93 “Столи учнівські. Типи та функціональні розміри”.Стіл складається з стільниці, переднього екрану та полиці під стільницею, які виготовляються з ДСП товщиною 18 мм класу емісії Е1 та збираються на металевому каркасі за допомогою стяжних гвинтів М6х30ммСтільниця столу учнівського регулюється в трьох положеннях під нахилом 0º, 7º, 16º. У кожному з п..

Стіл учнівський одномісний з нахиленою стільницею, регулюванням висоти та полицею

Модель: Стіл учнівський одномісний з нахиленою стільницею

Габаритні розміри: 700х585х640-760 ммСтіл складається з  деревинних та металевихчастин.Деревинні деталі стола – стільниця та полиця виготовлені з ДСП ламінованої, товщиною 18 мм, екран - виготовлений з ДСП ламінованої товщиною,16 мм. Крайки всіх деревинних елементів личкуються матеріалом для крайок – стрічкою ПВХ (стільниця – товщина ПВХ 1,0 мм, екран та полиця – товщина ПВХ 0,5 мм.). Стільниця конструктивно складається з двох частин. Одна частина стільниці розміром 135х700 мм постійно знах..

Стілець учнівський з регулюванням висоти

Модель: Стілець учнівський з регулюванням висоти

Каркас – квадратна металева труба січенням 25х25мм та 20х20мм., товщиною 1,2 мм, фарбування каркасу здійснене порошковою полімерною фарбою– стійкою до подряпин.Габаритні розміри: 380х448х736-816 мм, h=380-460 мм.Розмір спинки - 380х200 мм. Розмір сидіння - 380х350 мм. В місцях регулювання висоти наявна перехідна пластикова втулка 25-20мм, що забезпечує плавність регулювання, усуває скрипіння та подряпини при регулюванні висоти, надає ергономічний  сучасний вигляд.На нижній частині карк..

Парта-трансформер

Модель: Парта-трансформер

- Атисколіозна 1-місна з регулюванням висоти та нахилу стільниці (з полицею)Габаритні розміри (мм): Ширина – 665, Глибина – 580,; Висота 590, 640, 710 (3,4,5) ростові групи;- Стільниці ергономічної форми трапеція;- Парта має полицю, яка розміщується під стільницею;- Регулювання кута нахилу здійснюється від 0 до 8 з протилежної сторони від учня ;- Стільниця містить отвір для стакану з канцелярським приладдям, та пенал;- На боковій стійці каркасу закріплений гачок;- Деревинні деталі стола виготовл..

Стілець-трансформер

Модель: Стілець-трансформер

- Розмір сидіння:  380*380 мм.;- Розмір спинки:  380*190 мм.;- Сидіння та спинка виготовлені з гнуто-клеєної фанери (товщиною 7 мм.) та вкриті фарбою в колір столешні;- Кути сидіння і спинки та передня крайка сидіння мають радіус заокруглення для запобігання травмування;- Каркас стільця виготовлено з круглої труби 25мм. та  32 мм з нанесенням порошкової фарби;- Спинка та сидіння до каркасу кріпиться гвинтами та гайками;- Регулювання висоти стільця здійснюється за допомогою гвинтів..

Каталог PDF