Товари в наявності

Сортувати:

Комплект дитячих пуфів "Змійка"

Модель: Змейка

Характеристики виробу Виготовлений на нашому власному виробництві, дитячий пуф «Змійка» − прекрасне рішення для ігрових кімнат і дитячих садів. В основі конструкції лежить міцний дерев’яний каркас з елементами ДСП і ДВП. М’які елементи конструкції виготовлені з поролону. В якості обшивки може бути використана екошкіра або міцна тканина яскравого кольору. Наші клієнти, які хочуть купити дитячий пуф, можуть вибрати матеріал обшивки та його забарвлення з більш ніж десяти варіантів, пропонованих н..

Стілець учня з регулюванням висоти "Оптима"

Модель: Оптима РВ

Хочете купити шкільний стілець з регулюванням висоти, виготовлений з безпечних і якісних матеріалів? Хочете, щоб куплені Вами стільці «росли» разом з Вашими учнями, дозволяючи міняти висоту стільниці? Тоді стілець для учня «Оптима» з регулюванням висоти − модель, яка ідеально Вам підходить! Характеристики моделі Основа конструкції – металевий, суцільно зварений, каркас, зроблений з металевої труби діаметром 32 і 27 мм. Каркас пофарбований стійкою порошковою фарбою, на 100% безпечною для школяр..

Стілець дитячий "Кроха" з регулюванням висоти

Модель: Кроха РФ с РВ

Міцний і якісний дерев’яний дитячий стілець виготовлений з фанери. Його висота може регулюватися за трьома ростовими групами. Клієнти нашого інтернет-магазину можуть купити дитячий дерев’яний стілець, сидіння якого підіймається на висоту, зручну для 0, 1 і 2, або 1, 2 і 3 ростових груп. Таким чином, в залежності від моделі, яку ви обрали, її сидіння може підійматися на наступну висоту: 220, 260 і 300 мм; 260, 300 і 340 мм. Ця модель являє собою зручний дитячий дерев’яний стілець, який можна р..

Крісло "Груша"

Модель: Груша

Сучасне дитяче крісло-мішок від нашої компанії − один з найпопулярніших видів безкаркасних меблів. Цей аксесуар лише нещодавно наші клієнти могли побачити хіба що в зарубіжних каталогах меблів, але зараз він зайняв важливе місце в домашніх інтер’єрах. Все більше наших співвітчизників хочуть купити дитяче крісло-мішок, захоплюючись практичністю, зручністю й оригінальністю цього предмета. Характеристики виробу Пропоноване нашим інтернет-магазином, дитяче крісло-мішок «Груша» підкорює клієнтів кр..

Ліжко дитяче "Крихітка"

Модель: Крошка

Найважливіше значення для здоров’я маленьких дітей має здоровий сон. Ми пропонуємо нашим клієнтам купити дитячі ліжка, які забезпечать дітям комфортні умови під час сну й відпочинку. Матеріали, які використовувалися для виготовлення цього виробу, дозволені чинним санітарним законодавством України для використання в навчальних закладах, і безпечні для маленьких дітей. Характеристики виробу Зручне дитяче ліжко «Крихітка» виготовлене з фанери, товщиною 15 мм (каркас), і 8 мм (ламелі). Габаритні р..

Ресепшн "Стандарт"

Модель: Стандарт

Характеристики виробу Стильна й надійна стійка адміністратора «Стандарт» підходить для широкого діапазону інтер’єрів. Завдяки універсальності дизайну, її можна використовувати в інтер’єрах комерційних компаній, торгових центрів, медичних і державних установ. Для виготовлення цього виробу використана якісна фурнітура, ДСП класу емісії Є1, товщиною 16 мм, та перфорований металевий лист, товщиною 1,2 мм. Торці ламінованої ДСП покриваються пластиковою крайкою, товщиною 1 мм, у колір поверхні матер..

Стілець дитячий "Тоді New" з регулюванням висоти

Модель: Тоди New М с РВ

Характеристики виробу Модель: «Тоді New М з РВ». Клієнти, яким потрібно купити стілець для дитячого садка, можуть замовляти цей виріб, виготовлений на основі металевого каркаса, зробленого з двох різновидів квадратних труб — 15х15 мм (з товщиною стінки 1 мм) і 20х20 мм (з товщиною стінки 1 мм). Каркас виготовлений з металу, покритий якісною, безпечною для здоров’я порошковою емаллю, стійкою до зовнішніх пошкоджень, яка надійно захищає виріб від корозії. Цей дитячий стілець з регулюванням вис..

Ігрова стінка "Майстерня"

Модель: Мастерская

Зручна і красива дитяча ігрова зона виготовлена у вигляді робочого столу майстра, який працює руками. Модель прикрашена аплікаціями й фігурним фрезеруванням із зображеннями робочих інструментів − молотка, ножівки й т.д. Усі матеріали, використані для виготовлення цього виробу, дозволені чинним санітарним законодавством України для застосування в навчальних закладах і безпечні для маленьких дітей. Характеристики виробу Корпус виробу виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм. Торці цього мат..

Стінка для іграшок "Амстердам 2"

Модель: Амстердам 2

Основні характеристики Вага дитячої стінки для іграшок — 93 кг. Не має гострих кутів, що забезпечує дітям безпеку. Універсальний дизайн — підходить для дівчаток і хлопчиків. Виготовлена з надійних і сертифікованих матеріалів — ДСП і МДФ. На торці нанесена крайка ПВХ для захисту від вологи й пошкоджень. Гарантійний термін експлуатації становить 1 рік...

Комплект дитячих пуфів "Квітка"

Модель: Цветок

Характеристики виробу Модель: «Квітка». Для виготовлення дитячого пуфа були використані безпечні та якісні матеріали. Пуфи виготовляються на основі дерев’яного каркаса й ДСП. Наповнювачем, який надає виробу м’якість, є пінополіуретан. М’яка зовнішня оббивка може бути виготовлена з міцної тканини або екокошкіри, колір якої клієнти можуть вибрати з варіантів, наведених у картці товару. Габаритні розміри «пелюстки» − 400х420х350 мм. Габаритні розміри центру квітки − 400х400х400 мм. Гарантійний..

Стілець "Школяр" ГФ h = 420

Модель: Школяр

Ростовая группа 420 мм.Материал: каркас изготовлен из металлической круглой трубы d = 27 и 32 мм, толщиной 1,5 мм. Покрытый стойкой порошковой краской.Спинка и сиденье изготовлены из гнутоклееной фанеры толщиной 8 мм...

Кухня "Господарочка МДФ"

Модель: Хозяюшка МДФ

Досить компактна ігрова дитяча кухня для дівчаток і хлопчиків імітує справжню кухню з робочою поверхнею, плитою і духовкою, пральною машиною, мийкою та відділенням для кухонного інвентарю. Як й інші ігрові меблі для дитячого садка, дитяча ігрова кухня від нашого інтернет-магазину допомагає дітям вчитися й пізнавати світ, знайомитися з однолітками або навпаки, грати на самоті. Завдяки таким меблям діти отримують можливість весело й цікаво проводити час у дитячому садку. Характеристики виробу Н..

Стінка "Паркінг"

Модель: Паркинг

Играть ребенку одному очень не интересно. Гораздо веселее поиграть с друзьями, посоревноваться в умение и ловкости, кто быстрее, кто смелее. Так как мальчишки любят играть в машинки, то в это им поможет игровая стенка Паркинг. Зона парковки состоит из нескольких этажей, спусков и подъемов. Как раз то место, что бы продемонстрировать все азы вождения, как малогабаритных машин, так и грузовиков. Стенка может служить и парковкой на ночь вместо гаража, что очень экономит время на..

Стільчик для ігрових меблів "Мішка"

Модель: Мишка

Стульчик детский с регулировкой высоты предназначен для комплектации стенок в детских игровых зонах.Модель: "Мишка"Размер сидения: 300*300 мм. Варианты регулировки высоты:220/260/300 мм.260/300/340 мм.Высота стула (от пола до сидения) согласно ростовых групп:Группа роста детей 90-100 см.: высота стула - 220 мм.Группа роста детей 100-115 см.: высота стула - 260 мм.Группа роста детей 115-130 см.: высота стула - 300 мм.Группа роста детей выше 130 см.: высота стула - 340 мм.Вес: 5..

Ігрова стінка "Лікарня - стіл"

Модель: Больница - стол

Малышам не важно кого лечить, они любого вылечат только дайте им такую возможность. Юные фантазеры с завидным профессионализмом поставят диагноз и домашнему коту. И плюшевому мишке и одногруппнику в садике. Игровой стол Больница станет незаменимым помощником юного профессора. В столе имеется ящик с врезными направляющими и удобной ручкой. Чтоб обезопасить рученьки доктора, когда он будет складывать туда свои инструменты. Удобная столешница с пластиковой кромкой без острых углов, позволит маленьк..

Кухня дитяча "Машенька"

Модель: Машенька

Характеристики виробу Основний матеріал, з якого виготовлена ця ігрова дитяча кухня — ламінована ДСП класу емісії Є1, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Матеріали, з яких зроблена ця модель, дозволені чинним українським законодавством для використання в дошкільних закладах. Конструкція кухні включає духовку з плитою та «конфорками», а також 3 полички й ніші для спецій та кухонного приладдя. Габаритні розміри виробу (ШхГхВ) — 800х450х..

Круглий дитячий столик

Модель: ДС КР

Компактний і дуже зручний круглий дитячий столик для дитсадків можна використовувати і в домашніх умовах. Витончений дизайн дозволяє цій моделі вдало вписуватися в найрізноманітніші інтер’єри. Яскраве забарвлення подобається маленьким дітям і допомагає створювати для малюків цікаву та дружню обстановку в приміщенні. Характеристики моделі Ця зручна й безпечна модель ідеально підходить замовникам, яким потрібно купити круглий дитячий столик для будинку або дошкільного закладу. Діаметр стільниці ..

Кутовий сегмент Б 210

Модель: Б 210

Компактний, зручний і надійний кутовий сегмент для шафи призначений для того, щоб більш раціонально використовувати простір офісного приміщення. На чотирьох відкритих полицях цього виробу можна розмістити досить велику кількість невеликих предметів, необхідних в офісі − паперів, канцелярського приладдя, зразків матеріалів, які можна демонструвати замовникам. Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Модель: «Б 210», «Б 220». Клієнти, яким необхідно купити кутовий сегмент для шафи, можуть вибира..

Вішалка для рушників

Модель: ВП-5

Чистота залог здоровья этому нас учили ещё с пеленок. И этому учит каждый родитель своего малыша с раннего возраста. Правила гигиены, наверное, первое чему учиться ребенок. Каждый дошкольник знает, что нужно мыть ручки после улицы и перед едой, а так же после туалета и приема пищи. В нашем ассортименте мы предлагаем вешалки для полотенец на 5, 3 и 2 секции. В каждой секции есть полочка для мыла или стаканчика с зубной щеткой и два крючка для полотенец лица и рук. С нашими вешалками Вам боль..

Ігрова стінка "Перукарня"

Модель: Парикмахерская

Девочки, которые следят за модой и своим стилем подойдет мини салон красоты- игровая стенка Парикмахерская. На удобный игровой столик хорошо устроиться фен, заколки, резинки, баночки с лаками и много чего другого. Есть выдвижной ящик, куда можно спрятать  богатства и украшения модницы. А на полочку поставить фото своего кумира или мамочки, что бы подражать их красоте и изяществу. Игровая стенка отлично подойдет для детских учреждений и игровых комнат, где всегда мно..

Столик для гри з піском і водою

Модель: Столик с песком и водой

Характеристики виробу Наш інтернет-магазин пропонує замовити дитячу ігрову зону, корпус якої виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм. Клас емісії цього матеріалу — Є1. Торці ЛДСП покриті ПВХ-крайкою жовтого кольору, товщиною 1 мм — для стільниці, і 0,5 мм — для всіх інших елементів. Стільниця зроблена з МДФ, обтягнутої ПВХ-плівкою. Резервуари для води й піску зроблені з безпечного й міцного пластику. Знизу розташовані ролики, які дозволяють пересувати столик. Для виготовлення цього виробу..

Ігрова стінка "Прилавок Магазин"

Модель: Магазин - Прилавок

С самого раннего детства малыши вместе с родителями посещают разные магазины.  Яркие и красочные прилавки и витрины привлекают их внимание. Наша игровая стенка "Прилавок Магазин" изготовлен для того что бы не быть исключение и также гипнотизировать внимание маленьких посетителей детских садов или игровых комнат. Большое, сочное  яблоко украшает  переднюю стенку прилавка. Разноцветные полочки могут разместить разные группы товаров. Столешница по своей форме..

Каталог PDF