Товари в наявності

Сортувати:

Дитячий диван "Айсберг"

Модель: Айсберг

Дитячий диван «Айсберг» - це яскрава та універсальна модель, яка може бути використана в найрізноманітніших інтер'єрах. Завдяки своїй універсальній конструкції і широкому вибору кольорів, диван можна використовувати як в дитячих садках та ігрових зонах, так і в торгових центрах або магазинах.Дизайн моделі добре допомагає розвинути дитячу фантазію, тому ви можете купити дитячий диван «Айсберг» для облаштування інтер'єру в дитячій кімнаті для вашого малюка, а також поєднати цю модель з дитячим пуф..

Стіл для вчителя напівкруглий

Модель: П 863

Стійкий і надійний стіл для вчителя українського виробництва. Виріб має сучасний і ергономічний дизайн. Якщо Ви хочете купити стіл для вчителя з доставленням у Ваш регіон − оформлюйте замовлення на нашому сайті! Стіл відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях стосовно організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Характеристики: використані для виготовлення цієї моделі, матеріали дозволені чинн..

Ліжко дитяче двох'ярусне

Модель: КРД 26

На сьогодні дитяче двох’ярусне ліжко має великий попит серед покупців, оскільки дозволяє значно заощадити простір у кімнаті. Його вибирають для будинку, дитячих садків, таборів, хостелів, гуртожитків. Має надійну й міцну конструкцію зі сходами. Ідеально підходить для невеликої кімнати, де необхідно розмістити кілька ліжок. Таким чином звільняє багато вільного місця для ігор, спорту та інших занять. Усі виступи виробу заокруглені, що робить ліжко безпечним. Основні характеристики моделі Габарит..

Ліжко армійське розбірне ГОСТ 2056-77 (Тип А)

Модель: КРА 27

Ліжко армійське двох’ярусне призначене для облаштування казарм, гуртожитків, хостелів, медичних установ, вахт. Виконане з урахуванням всіх стандартів ДСТУ. Основа спального місця − це ромбічна сітка з пружини. Товщина кожного дроту становить 8 мм. Конструкцію можна використовувати як двоярусне ліжко, так й окремі одноярусні, що дуже зручно. Розмір спального місця: 1900/700 мм. Характеристики та переваги моделі Виготовлене з надійної металевої труби, діаметром 32/20/10 мм, і товщиною стінки 1,8..

Ліжко дитяче одномісне

Модель: КРД 16

Одномісне дитяче ліжко передбачене для комплектації дошкільних і лікувально-оздоровчих установ, а також дитячих таборів і спортивних баз. Боковини й бильця конструкції виготовлені зі зносостійкого ЛДСП, товщиною 16 мм. Модель має оптимальний розмір: 1440/640/590 мм. На ньому комфортно розміститься маленька дитина й підліток до 12 років. Усі виступаючі елементи виробу заокруглені, що забезпечує дитині повну безпеку. Характеристики моделі Розмір спального місця: 1400/600 мм. Конструкція досить ..

Ліжко металеве двоярусне зі сходами

Модель: КРЛ-27

Зручне металеве двоярусне ліжко можна використовувати у вигляді двох’ярусної конструкції або двох окремих одноярусних ліжок. На другий ярус можна потрапити за допомогою спеціальних сходів, зручних та надійних. Виріб виготовлений з екологічних, якісних і довговічних матеріалів. Характеристики виробу Для замовлення доступні моделі з наступними розмірами спальних місць: 1900х800 мм Для виготовлення цього виробу були використані такі безпечні для людини матеріали: прямокутна металева труба, роз..

Стілець "Школяр" ГФ h = 420

Модель: Школяр

Ростовая группа 420 мм.Материал: каркас изготовлен из металлической круглой трубы d = 27 и 32 мм, толщиной 1,5 мм. Покрытый стойкой порошковой краской.Спинка и сиденье изготовлены из гнутоклееной фанеры толщиной 8 мм...

Стінка "Паркінг"

Модель: Паркинг

Играть ребенку одному очень не интересно. Гораздо веселее поиграть с друзьями, посоревноваться в умение и ловкости, кто быстрее, кто смелее. Так как мальчишки любят играть в машинки, то в это им поможет игровая стенка Паркинг. Зона парковки состоит из нескольких этажей, спусков и подъемов. Как раз то место, что бы продемонстрировать все азы вождения, как малогабаритных машин, так и грузовиков. Стенка может служить и парковкой на ночь вместо гаража, что очень экономит время на..

Кутовий сегмент М 63

Модель: М 63

Невеликий кутовий сегмент для шафи можна використовувати в поєднанні з іншими меблями схожого дизайну відповідних габаритних розмірів. Наші клієнти, які хочуть купити кутовий сегмент, можуть замовити цей виріб в одному з чотирьох варіантів забарвлення, які пропонуються нами за замовчуванням. У разі відсутності товару на складі ми виготовимо модель на замовлення − конкретні терміни виготовлення товару залежать від завантаженості виробництва й обумовлюються менеджерами під час обробки замовле..

Каталог PDF