Товари в наявності

Сортувати:

Дитячий пуф "Змійка"

Модель: Змейка

Характеристики виробу Виготовлений на нашому власному виробництві, дитячий пуф «Змійка» − прекрасне рішення для ігрових кімнат і дитячих садів. В основі конструкції лежить міцний дерев’яний каркас з елементами ДСП і ДВП. М’які елементи конструкції виготовлені з поролону. В якості обшивки може бути використана екошкіра або міцна тканина яскравого кольору. Наші клієнти, які хочуть купити дитячий пуф, можуть вибрати матеріал обшивки та його забарвлення з більш ніж десяти варіантів, пропонованих н..

Стілець учня з регулюванням висоти "Оптима"

Модель: Оптима РВ

Хочете купити шкільний стілець з регулюванням висоти, виготовлений з безпечних і якісних матеріалів? Хочете, щоб куплені Вами стільці «росли» разом з Вашими учнями, дозволяючи міняти висоту стільниці? Тоді стілець для учня «Оптима» з регулюванням висоти − модель, яка ідеально Вам підходить! Характеристики моделі Основа конструкції – металевий, суцільно зварений, каркас, зроблений з металевої труби діаметром 32 і 27 мм. Каркас пофарбований стійкою порошковою фарбою, на 100% безпечною для школяр..

Дитячий диван "Хмаринка"

Модель: Тучка

Характеристики виробу Цей дитячий диван може виконувати відразу кілька функцій у дитячій кімнаті − виступає в якості місця для відпочинку або частини ігрової зони. Розроблений нашими дизайнерами, цей дитячий ігровий диван − безпечний і комфортний меблевий виріб. Для його виробництва були використані тільки якісні й довговічні матеріали. Основа виробу – дерев’яний каркас, зроблений з використанням ДСП. М’який наповнювач сидіння – пінополіуретан. Обшивка може бути зроблена з якісної штучної шкір..

Ресепшн "Стандарт"

Модель: Стандарт

Характеристики виробу Стильна й надійна стійка адміністратора «Стандарт» підходить для широкого діапазону інтер’єрів. Завдяки універсальності дизайну, її можна використовувати в інтер’єрах комерційних компаній, торгових центрів, медичних і державних установ. Для виготовлення цього виробу використана якісна фурнітура, ДСП класу емісії Є1, товщиною 16 мм, та перфорований металевий лист, товщиною 1,2 мм. Торці ламінованої ДСП покриваються пластиковою крайкою, товщиною 1 мм, у колір поверхні матер..

Стілець дитячий "Тоді New" з регулюванням висоти

Модель: Тоди New М с РВ

Характеристики виробу Модель: «Тоді New М з РВ». Клієнти, яким потрібно купити стілець для дитячого садка, можуть замовляти цей виріб, виготовлений на основі металевого каркаса, зробленого з двох різновидів квадратних труб — 15х15 мм (з товщиною стінки 1 мм) і 20х20 мм (з товщиною стінки 1 мм). Каркас виготовлений з металу, покритий якісною, безпечною для здоров’я порошковою емаллю, стійкою до зовнішніх пошкоджень, яка надійно захищає виріб від корозії. Цей дитячий стілець з регулюванням вис..

Ігрова стінка "Майстерня"

Модель: Мастерская

Зручна і красива дитяча ігрова зона виготовлена у вигляді робочого столу майстра, який працює руками. Модель прикрашена аплікаціями й фігурним фрезеруванням із зображеннями робочих інструментів − молотка, ножівки й т.д. Усі матеріали, використані для виготовлення цього виробу, дозволені чинним санітарним законодавством України для застосування в навчальних закладах і безпечні для маленьких дітей. Характеристики виробу Корпус виробу виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм. Торці цього мат..

Стіл керівника (прямий)

Модель: К 2

Характеристики виробу Модель: «Неон К 2». Охочі купити стіл для керівника можуть віддати перевагу цій моделі, виготовлений з безпечних матеріалів, основний з яких − ДСП класу емісії Є1. Товщина ЛДСП, з якої виготовлена стільниця виробу − 32 мм. Усі інші елементи зроблені з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Торці стільниці покриті крайкою, товщиною 1 мм. Торці інших елементів – крайкою, товщиною 0,5 мм. Знизу розташовуються невеликі пластикові опори, що перешкоджають пошкодженням поверхні підло..

Стінка для іграшок "Амстердам 2"

Модель: Амстердам 2

Основні характеристики Вага дитячої стінки для іграшок — 93 кг. Не має гострих кутів, що забезпечує дітям безпеку. Універсальний дизайн — підходить для дівчаток і хлопчиків. Виготовлена з надійних і сертифікованих матеріалів — ДСП і МДФ. На торці нанесена крайка ПВХ для захисту від вологи й пошкоджень. Гарантійний термін експлуатації становить 1 рік...

Дитячий диван-пуф "Пекмен"

Модель: Пэкмэн

Характеристики виробу Модель: «Пекмен». Якщо Ви хочете купити дитячі пуфи яскравого забарвлення, здатні доповнити загальне приємне враження від інтер’єру, призначеного для маленьких дітей, замовляйте цю модель. Для її виготовлення нами були використані якісні та безпечні матеріали. Основний каркас зроблений з дерева й ДСП. У якості м’якого наповнювача використовується пінополіуретан. Замовники, яким потрібно купити дитячі дивани й пуфи, можуть вибрати матеріал обшивки − екошкіру або міцну тка..

Дитячий ігровий диван-пуф "Квітка"

Модель: Цветок

Характеристики виробу Модель: «Квітка». Для виготовлення дитячого пуфа були використані безпечні та якісні матеріали. Пуфи виготовляються на основі дерев’яного каркаса й ДСП. Наповнювачем, який надає виробу м’якість, є пінополіуретан. М’яка зовнішня оббивка може бути виготовлена з міцної тканини або екокошкіри, колір якої клієнти можуть вибрати з варіантів, наведених у картці товару. Габаритні розміри «пелюстки» − 400х420х350 мм. Габаритні розміри центру квітки − 400х400х400 мм. Гарантійний..

Стілець "Школяр" ГФ h = 420

Модель: Школяр

Ростовая группа 420 мм.Материал: каркас изготовлен из металлической круглой трубы d = 27 и 32 мм, толщиной 1,5 мм. Покрытый стойкой порошковой краской.Спинка и сиденье изготовлены из гнутоклееной фанеры толщиной 8 мм...

Шафа для одягу Б 193

Модель: Б 123

Характеристики виробу Серія: «Бюджет». Моделі: «Б 193», «Б 123», «Б 125». Для замовлення доступні шафи для одягу наступних варіантів, з різними габаритними розмірами й масою: «Б 193», 960х320х1850 мм, маса − 70 кг; «Б 123», 1110х370х1850 мм, маса − 76 кг; «Б 125», 1110х570х1850 мм, маса − 109 кг. Якщо Вам потрібно купити офісну шафу для одягу, яку можна зручно розмістити в приміщенні або робочому кабінеті, віддайте перевагу цій закритій моделі. Основний матеріал, з якого виготовлена шафа ..

Ігрова кухня "Малютка МДФ"

Модель: Малютка МДФ

Характеристики виробу Оригінальна ігрова кухня для дівчаток «Малютка МДФ» зроблена з міцних матеріалів, дозволених українським санітарним законодавством для застосування в навчальних та дошкільних закладах. Корпус виробу зроблений з ДСП товщиною 16 мм, класу емісії Є1. Торці цього матеріалу покриті крайкою, зробленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Двері виготовлені з МДФ. Конструкція імітує кухню міської квартири або невеликого приватного будинку. Має робочу поверхню, плиту, мийку, пральну машину..

Стінка для іграшок "Африка"

Модель: Африка

Дитяча стінка для іграшок «Африка» передбачена для комплектації шкіл, дитячих дошкільних установ, ігрових зон. Конструкція має безліч відкритих і закритих поличок, ніш і кутовий елемент, куди помістяться кімнатні рослини. Передбачає зберігання книг, іграшок, матеріалів для творчості й інших предметів. Відмітна особливість — оригінальний дизайн. Завдяки цій моделі в приміщенні оселяться улюблені тварини малюків із зоопарку. Фасад, виконаний у вигляді жирафа, має ростомір, що дозволяє дітям відст..

Стінка "Паркінг"

Модель: Паркинг

Играть ребенку одному очень не интересно. Гораздо веселее поиграть с друзьями, посоревноваться в умение и ловкости, кто быстрее, кто смелее. Так как мальчишки любят играть в машинки, то в это им поможет игровая стенка Паркинг. Зона парковки состоит из нескольких этажей, спусков и подъемов. Как раз то место, что бы продемонстрировать все азы вождения, как малогабаритных машин, так и грузовиков. Стенка может служить и парковкой на ночь вместо гаража, что очень экономит время на..

Стінка для іграшок "Будиночок в селі"

Модель: Домик в деревне

Дитяча стінка для іграшок «Будиночок в селі» передбачена для комплектації садків, молодших шкіл, ігрових зон. Особливістю моделі є оригінальний дизайн, який асоціюється у кожного з нас з безтурботним дитинством і часом, проведеним за містом. Вона безсумнівно стане яскравою деталлю в інтер’єрі кімнати. Корпус виконаний з ДСП товщиною 16 мм, фасади — з МДФ. Ці матеріали мають сертифікати якості й відповідають стандартам ДЕСТ. Обладнана нішами, поличками й тумбою для зберігання іграшок, книг та інш..

Стільчик для ігрових меблів "Мішка"

Модель: Мишка

Стульчик детский с регулировкой высоты предназначен для комплектации стенок в детских игровых зонах.Модель: "Мишка"Размер сидения: 300*300 мм. Варианты регулировки высоты:220/260/300 мм.260/300/340 мм.Высота стула (от пола до сидения) согласно ростовых групп:Группа роста детей 90-100 см.: высота стула - 220 мм.Группа роста детей 100-115 см.: высота стула - 260 мм.Группа роста детей 115-130 см.: высота стула - 300 мм.Группа роста детей выше 130 см.: высота стула - 340 мм.Вес: 5..

Ігрова стінка "Лікарня-зростомір"

Модель: Больница-ростомер

Дети растут очень быстро, и  за этим процессом очень часто не уследишь. А так хочется запечатлеть это на долгие годы. Да и детям интересно наблюдать, как добавляются новые сантиметры после жаркого лета проведенного у бабушки или померятся с другом, кто выше после съеденной очередной порции каши. Игровая стенка "Больница-ростомер" сделано по типу белого медицинского градусника с ярко-красной шкалой и отметками в сантиметрах. Данная шкала это не просто элемент декора,..

Стіл демонстраційний для кабінету хімії

Модель: Стол для химии

Практически каждый ребенок с нетерпением ожидает, когда в перечне школьных предметов появится химия – урок, на котором ученики узнают из чего состоит весь окружающий мир и как эти составляющие взаимодействуют друг с другом. И незаменимым помощником в процессе изучения станет стол демонстрационный для кабинета химии. Стол сделан из высококачественных водостойких материалов, благодаря чему будет долгое время радовать учеников «магией», которую проделывает с различными веществами преподавател..

Ігрова стінка "Лікарня-кушетка"

Модель: Больница-кушетка

Кушетка из игрового набора больница идеальное место для обследования юных пациентов. На кушетке с комфортом можно и полежать, и посидеть. Пока маленький профессор будет обследовать своего пациента, для назначения лечения. Больница-кушетка будет не просто интересной вещью в Вашей группе, а многофункциональный предмет интерьера которые дает малышам возможность почувствовать себя доктором и тем самым понять, что врачей бояться не стоить, и что это очень важная и нужная профессия.В свободное от игры..

Фліпчарт "Стандарт"

Модель: Стандарт

Фліпчарт є маркерно-магнітною дошкою, яка має кріплення для листа й блоку паперу, перегортаєтся за принципом блокнота. Дана модель є ідеальним рішенням для проведення лекцій, презентацій, семінарів та інших занять, де є потреба у стенді для наочної демонстрації інформації. Конструкція кріпиться на триногу, є зручною в переміщенні й транспортуванні. Регулювання по висоті відбувається за допомогою спеціальних гвинтів. Магнітна поверхня виробу дозволяє прикріплювати за допомогою магнітів навчальні..

Ігрова стінка "Лікарня - стіл"

Модель: Больница - стол

Малышам не важно кого лечить, они любого вылечат только дайте им такую возможность. Юные фантазеры с завидным профессионализмом поставят диагноз и домашнему коту. И плюшевому мишке и одногруппнику в садике. Игровой стол Больница станет незаменимым помощником юного профессора. В столе имеется ящик с врезными направляющими и удобной ручкой. Чтоб обезопасить рученьки доктора, когда он будет складывать туда свои инструменты. Удобная столешница с пластиковой кромкой без острых углов, позволит маленьк..

Кухня дитяча "Машенька"

Модель: Машенька

Характеристики виробу Основний матеріал, з якого виготовлена ця ігрова дитяча кухня — ламінована ДСП класу емісії Є1, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Матеріали, з яких зроблена ця модель, дозволені чинним українським законодавством для використання в дошкільних закладах. Конструкція кухні включає духовку з плитою та «конфорками», а також 3 полички й ніші для спецій та кухонного приладдя. Габаритні розміри виробу (ШхГхВ) — 800х450х..

Ігрова стінка "Стелаж - Магазин"

Модель: Магазин - Стеллаж

Игровой стеллаж Магазин заменит витрину самого дорого бутика в мире, потому что там могут быть представлены драгоценные для каждого ребенка вещи. Это книги с любимыми сказками, мягкие игрушки, раскраски с героями мультфильмов, все то чем можно похвастаться, поделится с другом или обменять на эксклюзивные фантики. Так как стеллаж Магазин не больших габаритных размеров, он подойдет для маленьких помещений или поместится в укромный уголок уже заставленной игр..

Ігрова стінка "Морозивко"

Модель: Мороженко

На протяжении своей жизни дети знакомятся с разными профессиями.  В детстве они пробуют себя в роли доктора, полицейского, строителя и конечно же продавца. Детская игровая стенка Мороженко  привлечет внимание маленького человечка, по тому, что продавать мороженое это приятная, вкусная и веселая затея.По мимо этого, побывав в роли продавца ребенок освоит правила вежливого поведения и уважения к покупателям.  За таким товаром сразу выстроиться  большая очередь из..

Стелаж для іграшок "Колесо огляду"

Модель: Колесо обозрения

Товар реализуется только в Харькове!..

Стінка для дитячих іграшок "Будиночок"

Модель: Домик

Основні характеристики моделі Габарити дитячої стінки в садочок: 2800х420х1900 мм. Виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Матеріал є зносостійким і безпечним, відповідає стандартам ДЕСТ. Торці облицьовані крайкою ПВХ для захисту від вологи й механічних пошкоджень. Вага виробу становить 180 кг. Гарантійний термін експлуатації − 1 рік. ..

Ігрова стінка "Перукарня"

Модель: Парикмахерская

Девочки, которые следят за модой и своим стилем подойдет мини салон красоты- игровая стенка Парикмахерская. На удобный игровой столик хорошо устроиться фен, заколки, резинки, баночки с лаками и много чего другого. Есть выдвижной ящик, куда можно спрятать  богатства и украшения модницы. А на полочку поставить фото своего кумира или мамочки, что бы подражать их красоте и изяществу. Игровая стенка отлично подойдет для детских учреждений и игровых комнат, где всегда мно..

Ліжко дитяче одноміснt з елементами МДФ

Модель: КРДМ 16

Кровать детская одноместная с элементами МДФ предназначена для комплектации дошкольных учреждений и детских лагерей.Габаритный размер: 1432х694х845Н мм.Размер спального места: 1400х600 мм. Вес: 33 кг.Кровать изготовлена из ламинированного ДСП, толщиной 16 мм. Торцы изделия обработаны кромкой ПВХ - 1 мм.  Декоративные элементы изготовлены из ламинированного МДФ.Гарантийный срок эксплуатации 12 месяцев.Продукция имеет заключение санитарно-эпидемиологич..

Столик для гри з піском і водою

Модель: Столик с песком и водой

Характеристики виробу Наш інтернет-магазин пропонує замовити дитячу ігрову зону, корпус якої виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм. Клас емісії цього матеріалу — Є1. Торці ЛДСП покриті ПВХ-крайкою жовтого кольору, товщиною 1 мм — для стільниці, і 0,5 мм — для всіх інших елементів. Стільниця зроблена з МДФ, обтягнутої ПВХ-плівкою. Резервуари для води й піску зроблені з безпечного й міцного пластику. Знизу розташовані ролики, які дозволяють пересувати столик. Для виготовлення цього виробу..

Ігрова стінка "Прилавок Магазин"

Модель: Магазин - Прилавок

С самого раннего детства малыши вместе с родителями посещают разные магазины.  Яркие и красочные прилавки и витрины привлекают их внимание. Наша игровая стенка "Прилавок Магазин" изготовлен для того что бы не быть исключение и также гипнотизировать внимание маленьких посетителей детских садов или игровых комнат. Большое, сочное  яблоко украшает  переднюю стенку прилавка. Разноцветные полочки могут разместить разные группы товаров. Столешница по своей форме..

Стіл кутовий

Модель: Стол угловой

..

Парта трансформер

Модель: Парта трансформер

..

Стіл учнівський одномісний з нахиленою стільницею, регулюванням висоти та полицею

Модель: Стол ученический одноместный

Деревинні деталі стола – стільниця та полиця виготовлені з ДСП ламінованої, товщиною 18 мм, екран - виготовлений з ДСП ламінованої товщиною,16 мм. Крайки всіх деревинних    елементів личкуються матеріалом для крайок – стрічкою ПВХ (стільниця – товщина ПВХ 1,0 мм, екран та полиця – товщина ПВХ 0,5 мм.). Стільниця конструктивно складається з двох частин. Одна частина стільниці розміром 135х700 мм постійно знаходиться в горизонтальному положенні. На цій частині стільниці міст..

Стілець учнівський з регулюванням висоти

Модель: Стул ученический с регулировкой высоты

Розмір спинки - 380х200 мм. Розмір сидіння - 380х350 мм. Каркас – квадратна металева труба січенням 25х25мм та 20х20мм., товщиною 1,2 мм, фарбування каркасу здійснене порошковою полімерною фарбою– стійкою до подряпин.В місцях регулювання висоти наявна перехідна пластикова втулка 25-20мм, що забезпечує плавність регулювання, усуває скрипіння та подряпини при регулюванні висоти, надає ергономічний  сучасний вигляд.На нижній частині каркасу присутній отвір, через який проглядатиметься маркуван..