парта нуш

Надійний учнівський одномісний стіл, конструкція якого дає можливість регулювати кут нахилу стільниці. Цей учнівський стіл відповідає вимогам до меблів для шкіл, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283).


Виріб має надійну конструкцію. Клієнти, яким потрібно купити шкільний стіл, можуть віддати перевагу цій моделі, виготовленій з безпечних матеріалів, дозволених чинним санітарним законодавством для використання в навчальних закладах.


Характеристики моделі:


 1. Основа конструкції − міцний металевий каркас, ніжки якого дозволяють налаштовувати висоту стільниці за трьома ростовими групами: на 590, 640 або 710 мм.
 2. Каркас виготовлений з металевої труби круглого перетину, діаметром 25 і 32 мм, товщина стінки якої становить не менше 1,2 мм.
 3. Стільниця виготовлена з фанери, товщиною 15 мм, покритої шаром HPL-пластика. На поверхні стола не виникає відблисків.
 4. З боку учня стільниця має плавний ергономічний виріз, всі її кути заокруглені.
 5. У базовій комплектації виріб має додаткові опції − пенал для ручок та олівців, стаканчик для канцелярського приладдя, підставку для книг і гачок для портфеля.

Переваги столу «Трикутник» з регулюванням нахилу кута стільниці:


 • сучасний дизайн;
 • трикутна форма стільниці дозволяє розташувати столи в коло з 6 штук;
 • діаметр такого кола зі столів становить 1600 мм;
 • маса виробу в будь-якій комплектації не перевищує 10 кг, що дозволяє дитині за необхідності самостійно переміщати стіл;
 • можливість зручно регулювати кут нахилу стільниці: від 0 ° до 15 °, з кроком в 3 °;
 • виріб може бути оснащений додатковими опціями − колесом для полегшення переміщення й пластиковим лотком з напрямними для речей учня.

Замовляйте стіл учнівський регульований по висоті «Трикутник», щоб обладнати навчальний кабінет сучасними меблями, які відповідають вимогам МОН України!


Гарантійний термін експлуатації виробу − 24 місяці.

Ширина650 мм.
Глибина660 мм.
Висота590 / 640 / 710 мм.
Матеріал стільниціфанера + пластик HLP

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл учнівський повинен бути стійкої конструкції, у формі трикутника, що забезпечить швидку трансформацію в різні фігури для групової роботи (по 3 учні, по 4 учні, по 5 учнів і т.д.). Матеріали, з яких виготовлено стіл, повинні бути екологічно чистими та дозволеними до використання чинним санітарним законодавством.

Стільниця повинна бути оснащеною підставкою для підручника, стаканом для канцелярського приладдя, пеналом для олівців та ручок. Стільниця повинна бути виготовлена з фанери чи МДФ (узгоджується з Замовником), товщиною не менше 15 мм, вкритої шаром HPL пластику, товщиною 0,6 мм. Пластик повинен бути матовим, світлого кольору. Торці повинні бути заокруглені та вкриті безкольоровим лаком на водній основі без характерного запаху. Всі кути мають бути заокруглені.

Стільниця повинна складатися з двох частин. Дальня частина – завжди знаходиться в горизонтальному положенні, нахил ближньої до учня частини стільниці повинен легко регулюватися під зручним для учня кутом від 7 до 16°, з шагом регулювання 3°. При переводі кришки в нахилене положення висота краю стільниці, ближнього до учня, не повинна зменшуватися більше ніж на 10 мм.

Габаритний розмір стільниці (ШхГ) має складати не менше 630х660 мм. Стільниця повинна мати виріз з боку, ближнього до учня.

Металевий каркас столу повинен бути розбірним, на чотирьох опорах. Опори мають регулюватися по висоті, відповідно до третьої, четвертої та п’ятої ростових груп. Металевий каркас повинен бути виготовлений з стальної круглої труби, діаметром 32 мм та 25 мм., товщиною не менше 1,2 мм. В місцях з’єднання металевих деталей та в місцях регулювання висоти обов’язково повинна бути встановлена перехідна втулка, що забезпечить плавність регулювання, усуне скрипіння та подряпини при регулюванні висоти, надасть столу ергономічного сучасного вигляду.

З одного боку каркасу повинен бути гачок для портфеля.

Покриття – порошкова фарба. Колір – різнокольорові (на вибір Замовника). Всі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками.

Вага столу не повинна перевищувати 10 кг.

Гарантія не менше 24-х місяців.

Стіл учнівський повинен відповідати ДСТУ prEN 1729-1:2004 «Меблі. Стільці та столи для навчальних закладів. Частина 1 Функціональні розміри» та ДСТУ ENV 1729-2:2004 «Меблі. Стільці та столи для навчальних закладів. Частина 2. Вимоги безпеки та методи випробування» та/або ДСТУ ГОСТ 22046-2004 «Меблі для навчальних закладів. Загальні технічні умови», що учасник повинен підтвердити копією  висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи у складі тендерної пропозиції.

Стіл "Трикутник" з регулюванням нахилу кута стільниці

 • Модель: АСТР 13
 • Артикул: АСТР 13
 • Наявність: Под заказ 20 рабочих дней
 • 2191 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 50

Каталог PDF