стільці шкільні для нуш

Міцний і зручний шкільний стілець регулюється за висотою та відповідає вимогам до шкільних меблів, які перераховані в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до наказу МОН України від 23.03.2018 №283). Створений з безпечних матеріалів, дозволених санітарним законодавством України для використання в навчальних закладах. Виріб відповідає санітарно-гігієнічним нормам, не має гострих кутів і сторонніх запахів.


Характеристики моделі


 1. Сучасний дизайн. Конструкція стільця дає можливість регулювати висоту сидіння за трьома ростовим групам − третьою, четвертою та п’ятою;
 2. Міцний каркас виготовлений з металу. Ніжки, знизу, мають пластикові заглушки;
 3. Металевий каркас шкільного стільця покритий стійкою порошковою фарбою;
 4. У місцях регулювання, на стиках металевих труб є поліуретанові втулки, які роблять конструкцію акуратнішою та безпечнішою в експлуатації;
 5. Сидіння й спинка виконані з міцної фанери, покритої лаком на водній основі, що не має характерного неприємного запаху.

Переваги шкільного стільця «Школяр New»:


 • ергономічна й зручна для молодших школярів форма сидіння й спинки;
 • колір сидіння й спинки − «Лак» або «Ваніль». Металевий каркас може бути пофарбований фарбою неяскравих відтінків жовтого, синього, салатового або оранжевого кольорів;
 • разом з цим стільцем можна замовити учнівські столи, виготовлені в однаковій стилістиці й кольоровій гамі.

Збираєтесь купити шкільні стільці, щоб створити актуальний навчальний простір, що відповідає вимогам НУШ? Ми пропонуємо стійкі, міцні й зручні меблі за доступними цінами.


Замовляйте шкільні стільці «Школяр New», оформивши замовлення самостійно, або зв’яжіться з нашими співробітниками, якщо Вам необхідна додаткова інформація!

Написати відгук

    Погано           Добре

Розмір сидіння (ШхГ) 360х360 мм. Розмір спинки (ШхВ) 360х140 мм.

Конструкція стільця повинна бути стійкою та регульованою. Висота регулювання повинна відповідати третій, четвертій та п'ятій ростовим групам. Матеріали, з яких виготовлено стілець, повинні бути екологічно чистими та дозволеними до використання чинним санітарним законодавством.

Металевий каркас стільця повинен бути виготовленим зі сталевої круглої труби, діаметром 27 мм та 22 мм., товщиною 1,2 мм. В місцях регулювання висоти обов’язково повинна бути встановлена перехідна втулка, що забезпечить плавність регулювання, усуне скрипіння та подряпини при регулюванні висоти, надасть стільцеві ергономічного сучасного вигляду.

Покриття – порошкова фарба. Колір – різнокольорові (на вибір Замовника). Всі закінчення металевих елементів повинні бути закриті пластиковими заглушками.

Сидіння та спинки стільців повинні бути виготовлені з фанери товщиною не менше 8 мм, якій надано анатомічної форми відповідно до ГОСТ 11016. Фанера має бути вкрита лаком на водній основі без характерного запаху. Кути спинок та сидінь мають бути заокруглені. Стільці повинні компактно штабелюватися в пачки.

Вага стільця не повинна перевищувати 4 кг.

Гарантія не менше 24-х місяців.

Стілець учнівський повинен відповідати ДСТУ prEN 1729-1:2004 «Меблі. Стільці та столи для навчальних закладів. Частина 1 Функціональні розміри» та ДСТУ ENV 1729-2:2004 «Меблі. Стільці та столи для навчальних закладів. Частина 2. Вимоги безпеки та методи випробування» та/або ДСТУ ГОСТ 22046-2004 «Меблі для навчальних закладів. Загальні технічні умови», що учасник повинен підтвердити копією висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи у складі тендерної пропозиції.

Стілець "Школяр" New

 • Модель: Школяр New
 • Артикул: Школяр New
 • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
 • 746 грн
 • 597 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 50

Каталог PDF