Ваше місто
Ваше місто — Ашберн?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Ігрові зони

  Ігрова зона "Літак" Білий / Лаванда, Блакитний

  Ігрова зона "Літак" Біли...

  Оригінальна і красива ігрова зона «Літак» здатна занурити малюків у світ польотів і пригод, перенести їх на інший континент і добре розвинути дитячу фантазію, представивши кожного учасника гр..

  2 202 ₴

  Ігрова стінка "Цукерня" Білий / Лаванда, Блакитний

  Ігрова стінка "Цукерня" ...

  Оригінальна дитяча ігрова стінка, що імітує цукерню. За її допомоги діти зможуть весело провести час граючи в продавців і покупців солодощів та напоїв.Виріб виконаний з безпечних матеріалів, ..

  4 083 ₴

  Кухня ігрова "Адель" Червоний / Апельсин / Синій

  Кухня ігрова "Адель" Чер...

  Ми радимо фахівцям, які займаються закупівлею меблів для дошкільних навчальних закладів, купити ігрову кухню для дітей, яка не залишить малюків байдужими. Ця оригінальна ігрова зона призначен..

  7 843 ₴

  Ігрова стінка "Морозиво"

  Ігрова стінка "Морозиво"...

  Оригінальна дитяча ігрова зона імітує пересувний прилавок продавця морозива. Меблевий виріб допомагає маленьким дітям цікаво та весело проводити час в дитячому садку.Характеристики виробуМате..

  5 834 ₴

  Ігрова зона "Купе"

  Ігрова зона "Купе"...

  Оригінальна й красива дитяча ігрова зона імітує інтер’єр купе залізничного потягу. У такому цікавому й зручному «вагончику» діти, граючись, зможуть у своїй уяві вирушати в далекі «фантастичні..

  4 428 ₴

  Ігрова стінка "Майстерня" Синій / Жовтий

  Ігрова стінка "Майстерня"...

  Зручна й красива дитяча ігрова зона виготовлена у вигляді робочого столу майстра, який працює руками. Модель прикрашена аплікаціями й фігурним фрезеруванням із зображеннями робочих інструмент..

  2 697 ₴

  Ігрова стінка "Ляльковий театр" Червоний / Жовтий / Апельсин

  Ігрова стінка "Ляльковий теат...

  Зручна дитяча ігрова зона «Ляльковий театр», яку пропонує наш інтернет-магазин — незвичайний та оригінальний простір для дитячої творчості, що може стати одним з найулюбленіших місць малюків ..

  4 210 ₴

  Ігрова кухня "Маргарита МДФ" Зелена вода / Жовтий / Блакитний / Рожевий

  Ігрова кухня "Маргарита МДФ&q...

  Красива, оригінальна дитяча ігрова кухня призначена для того, щоб малюки могли з її допомогою весело й цікаво проводити час в дитячому садку. Особливо цікавою ця модель буде для дітей у віці ..

  7 686 ₴

  Ігрова кухня "Малютка МДФ" Зелена вода / Жовтий / Блакитний / Рожевий

  Ігрова кухня "Малютка МДФ&quo...

  Красива дитяча ігрова кухня «Малютка», що пропонується нашим інтернет-магазином, являє собою модель справжньої кухні, яка оснащена пічкою, пральною машиною, робочою поверхнею, плитою, поличка..

  5 419 ₴

  Кухня "Господарочка МДФ" Лайм / Жовтий / Блакитний / Синій

  Кухня "Господарочка МДФ"...

  Досить компактна ігрова дитяча кухня для дівчаток і хлопчиків імітує справжню кухню з робочою поверхнею, плитою і духовкою, пральною машиною, мийкою та відділенням для кухонного інвентарю.Як ..

  4 068 ₴

  Стінка "Паркінг" Жовтий / Зелена вода

  Стінка "Паркінг" Жовтий ...

  Незвичайна й красива дитяча ігрова зона імітує багаторівневий паркінг. Починаючи з трьох років дитина активно пізнає світ і вчиться, розвиває фантазію. Реалізує навички спілкування з однолітк..

  4 488 ₴

  Ігрова стінка "Гараж" Жовтий / Зелена вода

  Ігрова стінка "Гараж" Жо...

  Цікава дитяча ігрова зона змодельована у вигляді багаторівневого паркінгу. Якщо Ви займаєтеся закупівлею меблів та інвентарю для дитячого садка, замовляйте цю дитячу ігрову стінку, яка стане ..

  3 904 ₴


  Меблі для ігрової зони

  Меблі для маленьких дітей, з якими вони контактують на ранніх етапах свого розвитку, входження в суспільство, мають колосальне значення. Правильно підібрані меблі для ігрової зони, зроблені з безпечних матеріалів, допомагають дитині розвиватися, комфортно пізнавати навколишній світ, здобувати через ігровий досвід корисні для життя навички.

  З народження дитина починає пізнавати навколишній світ. Вона взаємодіє з навколишніми об’єктами, захоплюється вивченням речей, набуває та збагачує досвід комунікації з іншими людьми. Не варто недооцінювати важливість іграшок, та й взагалі ігрового процесу в розвитку дитини. Представлені на нашому сайті зображення дитячих ігрових меблів дозволяють нашим клієнтам вдало підібрати розвивальні меблі як для дошкільного навчального закладу, так і для домашнього використання.

  Рекомендуємо купити дитячі ігрові зони для дітей у нас!

  Якщо на ранніх етапах розвитку дитини вона потребує брязкальця й інших простих іграшок, які можна тримати в руках, то вже до трьох років, коли ігрові процеси стають сюжетно-рольовими, актуальним стає придбання ігрових меблів. Вони допомагають моделювати різноманітні ситуації в процесі спілкування дітей один з одним, наприклад, у дитячому садку.

  Малюки, які після трьох років починають відвідувати дошкільні освітні установи, вчаться взаємодіяти один з одним, грати в ігри з сюжетом і ролями. Саме ігрові меблі допомагають дітям зробити процес гри різноманітнішим, цікавішим і більш насиченим, активніше розвиватися, підтримуючи взаємний контакт.

  Пропонуємо купити ігрову зону для дітей

  У нашому інтернет-магазині можна купити ігрові зони для дітей, виготовлені нашими майстрами з матеріалів високої якості. Всі вони мають відповідні висновки санітарно-епідеміологічних органів, і відповідають вимогам ДСТУ до матеріалів, з якими будуть взаємодіяти маленькі діти.

  Наші дизайнери пропонують найбільш креативні рішення для клієнтів, яким необхідно купити ігрову зону для дітей в дитячий садок або для використання в домашніх умовах.

  У нас можна купити ігрові зони для садка наступних різновидів:

  • кухні;
  • паркінги;
  • гаражі;
  • лікарні;
  • лялькові театри;
  • майстерні;
  • магазини;
  • перукарні;
  • зелені куточки.

  Але це далеко не повний перелік ігрових зон для дитячих садків, які можна знайти в асортименті нашого інтернет-магазину. Модельний ряд постійно поповнюється, в асортименті є столики для гри з піском і водою, моделі, призначені для малювання та образотворчого мистецтва.

  Ігрові зони для дитячих садків

  Пропоновані нами ігрові зони для дитячого садка виготовлені у вигляді кухонь, магазинів, кондитерських, прилавків, лікарень, гаражів, залізничних купе й т.д. Ми прагнемо зробити конструкцію всіх виробів безпечною ‒ всі кути заокруглено, щоб діти не забилися або не пошкодили свій одяг. Дітям подобається красиве забарвлення пропонованих нами меблів та їх цікавий дизайн. Взаємодіючи з нашими товарами, діти весело та з цікавістю проводять час. Наші вироби дозволяють їм урізноманітнити своє дозвілля в процесі гри й пізнавати світ навколо себе.

  Ігрові зони для дітей від виробника

  У більшості випадків ігрова зона для дітей являє собою набір відділень, поличок і тематичних ігрових елементів. Також за допомогою ігрової зони діти отримують можливість імітувати дії в реальному житті ‒ приготування їжі, стрижку, процес купівлі й продажу. Наші меблі допомагають малюкам з інтересом і весело провести час в дитячому садку.

  Замовляйте меблі для маленьких дітей у фірмовому магазині українського виробника! Телефонуйте нашим менеджерам, щоб отримати докладні відповіді на питання щодо асортименту наших товарів!

  Error in text!

  Thanks!