Столик для образотворчого мистецтва "Сонечко"

Заняття творчістю, зокрема малюванням, ліпленням з пластиліну й т.д. — найважливіша частина освітнього процесу, що сприяє гармонійному розвитку особистості дитини. Пропонований нашим інтернет-магазином, дитячий стіл для творчості «Сонечко» можна використовувати для ігор та занять різними видами творчості. У конструкції цього дитячого столу для малювання передбачені полички та відділення для різних предметів і речей (паперу, фломастерів, олівців, фарб й т.д.), необхідних дітям.


Характеристики виробу


Матеріал, з якого зроблений корпус і фасади виробу — ЛДСП товщиною 16 мм, класу емісії Е1. Торці цього матеріалу покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 і 1 мм. Наші замовники можуть вибрати для себе один з трьох різних варіантів забарвлення цього дитячого столу для творчості. Також покупці можуть вибрати один з двох варіантів розташування столу — лівий (стільниця зліва) або правий (стільниця праворуч).


Переваги та особливості


Переваги цього виробу — невисока вартість, відмінна якість і безпека матеріалів, красиве забарвлення. Всі кути конструкції заокруглені. Матеріали, використані для виготовлення цього столу, дозволені санітарним законодавством України для навчальних закладів.


Стіл призначений для творчої діяльності, яка, на думку багатьох педагогів, грає величезну роль у вихованні та розвитку маленьких дітей.


Клієнти, яким необхідно купити дитячий стіл для творчості, можуть замовляти цю модель з доставленням в будь-який регіон України. Терміни виготовлення виробу залежать від завантаження виробництва й обумовлюються нашими співробітниками під час оформлення або обробки Вашого замовлення.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Ширина1100 мм.
Глибина1055 мм.
Висота1400 мм.
Висота стільниці600 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага75 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.

Написати відгук

    Погано           Добре

Столик для образотворчого мистецтва "Сонечко"

  • Модель: Солнышко
  • SKU: Солнышко
  • Наявність: Под заказ 25 рабочих дней
  • 2295 грн